صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: Johns Hopkins University

پیش فرض پاسخ : مراحل پذيزش در دانشگاه جانز هاپكينز را شرح دهيد ! (اگه كسي ميدونه بگه !)

I got a fellowship from UMich, Ann Arbor but before getting that I was interviewed by professors from there

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل پذيزش در دانشگاه جانز هاپكينز را شرح دهيد ! (اگه كسي ميدونه بگه !)

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    اون مراحلی که من گفتم مربوط به biomedical engineering هست که اگه بدونید رنکش یک هست تو این رشته.
    کدوم مراحل؟ منظورتون مصاحبه است ؟ هیچ فرقی نمی کنه رنک دانشگاه چند باشه، معمولا فقط برای assistantship و به خصوص TA مصاحبه صورت می گیرد. من نشنیدم در دانشگاهی برای دادن fellowship مصاحبه کنند. چون کسی که فلوشیپ می گیره معمولا به اندازه ای قوی هست که مدارکش کفایت کنه. بعد هم قرار نیست کسی که فلو می گیره با شخص خاصی کار کنه که علایقش را بسنجند و یا سطح زبانش را برای درس دادن.
    نه، براي هر كمك هزينه اي مصاحبه ممكنه صورت بگيره. هم TA RA هم فلوشيپ.

پیش فرض پاسخ : مراحل پذيرش در دانشگاه جانز هاپكينز را شرح دهيد ! (اگه كسي ميدونه بگه !)

با توجه به پاسخ salehe1 بهتره این طور پاسخ ها را جمع بندی کنیم که مصاحبه گاهی اوقات و نه همیشه انجام می شود. البته در مورد فلوشیپ کمتر اتفاق می افته. برای RA و TA هم اصلا بعید نیست که مصاحبه ای انجام نشود.

ربطی هم به رنک دانشگاه و نوع کمک هزینه ندارد. مثال هایش بماند.

Junior Member

من کلی دارم می گردم کدام دانشگاه در زمینه ی Biomedical خوبه؟!!!این طور که نتیجه گیری شد این دانشگاه شرایطش با بقیه جاها زیاد فرق نمی کنه.ولی fund چی؟سقفش نسبت به جاهای دیگه کمتره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : مراحل پذيرش در دانشگاه جانز هاپكينز را شرح دهيد ! (اگه كسي ميدونه بگه !)

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    با توجه به پاسخ salehe1 بهتره این طور پاسخ ها را جمع بندی کنیم که مصاحبه گاهی اوقات و نه همیشه انجام می شود. البته در مورد فلوشیپ کمتر اتفاق می افته. برای RA و TA هم اصلا بعید نیست که مصاحبه ای انجام نشود.

ربطی هم به رنک دانشگاه و نوع کمک هزینه ندارد. مثال هایش بماند.
    این درسته

من دو دانشگاهی که سرانجام هم نرفتم یکیشون full fund بودم مصاحبه ای هم نداشت- یکیشون fellowship - Partialکه بازم مصاحبه نداشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin64
    من کلی دارم می گردم کدام دانشگاه در زمینه ی Biomedical خوبه؟!!!این طور که نتیجه گیری شد این دانشگاه شرایطش با بقیه جاها زیاد فرق نمی کنه.ولی fund چی؟سقفش نسبت به جاهای دیگه کمتره؟
    لازم نيست كلي بگردين تا دانشگاهاي خوب رو تو biomedical پيدا كنين. تو تاپيك زير رنكينگ usnews براي همه رشته هاي مهندسي از جمله BME اومده. گرچه فقط به رنكينگ نبايد توجه كنيد.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4609.0.html
    منظورتون از اينكه شرايطش با جاهاي ديگه فزق نمي كنه چيه؟ فاندش هم كمتر نيست، مثل بقيه جاهاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin64
    خوب بودن را یک موقع از روی رنک USNews می سنجید، یک بار هم عوامل دیگر را داخل می کنید. چون این عوامل شخصی است این خود شما هستید که باید تعیین کنید دانشگاهی خوب است یا خیر.

بالتیمور (شهر دانشگاه جانز هاپکینز) نسبت به قسمت های شمال شرقی ارزان تلقی می شود. در هر دانشگاهی که فول فاند باشید همه ی هزینه های زندگی و تحصیل پوشش داده خواهد شد و شما مشکلی نخواهید داشت. و اگر دست و بال دانشگاه باز باشد مقداری هم بیشتر می دهند. اما خلاصه این مقدار اضافه آن قدر نیست که آنجا مثل ایران زندگی کنید.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : John Hopkins University

سلام من اواخر دسامبر به یکی‌ از استاد‌های دانشکده مواد که داره بیو مواد کار میکنه میل زدم. خودم فیلدم مهندسی‌ پزشکی، خیلی‌ استقبال کرد کلی‌ تو میل هاش تشکر کردکه بهش میل زدم و هی‌ از من می‌پرسید که اپلیکیشن رو فرستادی یا نه !!! بالاخره فرستادم و بهش گفتم اون موقع تعطیلات کریسمس بود! در ضمن من جواب تمپلیت هم داشتم و فرق جواب تمپلیت رو با این جور جواب ها میدونم
    بعد از تعطیلات میل زد که من همون روز که بهم گفتی‌ از مسول ادمیشن پرسیدم گفت مدارکت اومده! گفت به محض اینکه مسول ادمیشین از تعطیلات بیاد مدارکتو چک می‌کنم !
    چن روز بعدش میل زدم گفت هنوز چک نکردم اما تو هفته‌های بعدی حتما جوابتو میدم! لازم به ذکر که این خانم میل‌های منو به فاصلهٔ چند دقیقه جواب میداد و حداقل ۳۰ تا میل فرستادیم بهم!!!
    الان ۱ ماه میگذار ۲ تا میل بهش زدم و هنوز جواب هیچ کدومو نداده!!
    یکی‌ بهم بگی‌ چی‌ کار کنم یکی‌ نیس بگه خوب نمی‌خوای بگیری بگو نمی‌گیرم چرا دیگه جواب نمیدی!! یه چیز دیگه که بیشتر داغ دلمو تازه میکنه اینه که این خانم حتی sop منو نگاه کرد و گفت خیلی خوبه!!

مثلا این اولین میلش به منه!
    Dear , Thank you for contacting me and for your interest in joining my group.
    Will you be applying to our Department for admission next Fall? If you do, please let me know. I am interested in looking over your application package in more detail. I will be accepting 1, possibly 2, graduate students for the coming Fall 2012 semester.
    Thank you again and I look forward to your response.
    Best,
    , John
    s Hopkins University

ویرایش توسط sorahi : February 7th, 2012 در ساعت 03:54 PM

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

I had an interview with POI
    happy but stressful..
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

what the hell is going on??
    why they don't response me !
    they sent all rejects and accepts but not me !!!!
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!