صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 194

موضوع: آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : آشنایی افراد رشته های Art با یکديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadikm نمایش پست ها
    سلام . کارشناسی ارشد سنجش از دور هستم که خب مربوط به علوم پایه هستش اما قصد تحصیل تو کارشناسی ارشد البته با استفاده از کمک هزینه یا فاند رو دارم. شرایطم هم اینه که طراح گرافیک هستم، زبان انگلیسی رو دارم، سابقه کار کامل و خووب به همراه نمومه کار کامل دارم. خواستم ببینم شرایط برای گرفتن ارشد تو رشته طراحی گرافیک رو دارم ؟ چه کشورهایی بیشتر شانس دارم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    بنظر میاد اختلاف بسیاری بین رشته تحصیلی شما با گرایش های هنر هست صرف اینکه کارتون گرافیگه کافی نیست دوست عزیز.البته نگفتی لیسانست چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-r نمایش پست ها
    سلام به دوستان.
    منم نقاشی خوندم و احتمالا برای ادامه (دکترا)،اگر یه گوشهای از دنیا جایی به ما بدن ، ما هم بریم اونجا.توی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم همین اسامی رشته های هنری کلی برای ما گنگی به بار آورده ، یه جورایی ترجمه رشته های هنری و انطباق اونا با اسامی رشته های هنری خودمون تخصص می خواد ، کسی از دوستان در این زمینه تخصصی داره؟ من می خوام بدونم رشته طراحی و نقاشی ، و یا انیمیشن 2 بعدی یا تصویر گری به عنوان رشته مستقل وجود داره؟ و دقیقا با چه نامی؟ یه جورایی انگار،هر دانشگاه برای خودش اسامی مستقلی رو انتخاب کرده!شاید هم بنده یه مقدار زبانم رو می بایست تقویت کنم. سپاس.
    دوست عزیز همه رشته های هنر بنام فاین ارت خوانده میشن و شما با توجه به رشته تحصیلی تون که هم حجم سازی توش هست هم چاپ و........ کلا سلطان رشته های هنر محسوب می شوید .ولی من اگر جای شما بودم دکترای فیزیولوژی هنر رو انتخاب می کردم چون بهش بورس زیاد میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiiiiim نمایش پست ها
    سلام. من دارم روی پایان نامه ی نقاشی کار میکنم. دانشگاه سوره. با معدل فعلا 17.50 برای دانشگاه های آلمان میخوام اقدام کنم. و چند ماه دیگه امتحان گوته باید بدم . وضعیتم اضطراری و زمانم محدوده. کسی میدونه برای ارشد نقاشی چطور میشه اقدام کرد.؟ خوشحال میشم دوستانی ک اطلاعات دارن کمک کنن.
    اول این سایت رو چک بکنید ببین دانشگاه شما رو المان + محسوب میکنه

http://anabin.kmk.org/no_cache/filte...#land_gewaehlt بعدش هم اینکه حتما امتحان ورودی خواهی داشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام
    من فارغ التحصیل ارشد طراحی صنعتی ، از دانشگاه هنر
    مایلم برای دکتری روی موضوع لباسهای هوشمند و فضانوردی کار کنم
    اگر کسی اطلاعاتی راجع دانشگاههایی که رو این موضوع کار کرده اند داره، لطفا دریغ نکنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط fanzz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من ارشد طراحی صنعتی دارم از دانشگاه آزاد.حدودا 5 سال سابقه کاری دارم.تو زمینه گرافیک و دکوراسیون داخلی کار کردم.یعنی هم کار پروداکت دیزاین کردم هم گرافیکی و هم معماری....تو فکر ادامه تحصیل و رفتن هستم.برام مهم که برای آمریکا و کانادا اقدام کنم برا یه رشته هنری.و البته با فاند.نکته ای که هست اینه که هر کسی یه جور راهنمایی می کنه یکی می گه برا مستر فاند کمتره و ...خودمم مرددم.هنوز هیچ اطلاعاتی راجب رشته هایی که برا phd دیزاین وجود داره ندارم.والبته مستر هم همینطور واینکه آیا اصلا می تونم یه رشته ای مثل مدیریت هنری پیدا کنم...
    سوال دیگه اینکه زبانم خیلی معمولیه ...هنوز کامل شروع نکردم به خوندن...شاید چون نمی دونم چه جوری و از کجا....هنوز هم پورتفولیوم مرتب نیست...مرحله اول کار رو زبان و پورتفولیو هست بعد پیدا کردن دانشگاه یه اینکه موازی باید باشه این روند ها ...ممنون می شم راهنماییم کنید مرسی.

تفاوت زیادی هست بین مستر و دکتری، مهمترین ش اینهکه دکترا فقط پژوهش هست و باید روحیه شو داشته باشید،
    و حتما باید فیلد موردنظرتونو مشخص کنید و بدونید
    بعدش اینکارها هم معمولا به موازات هم انجام میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکدي

سلام
    من لیسانس گرافیکم دانشگاهی سراغ دارین برای رشته تصویرسازی مد یا fashion illustrationدر فرانسه؟؟؟

سلام
    نمیدونم سوالی که دارم اینجا برای مطرح کردنش مناسبه یا نه ولی به هر حال ممنون میشم از راهنماییتون. من قصد فروش تابلوهای نقاشیمو در خارج از کشور دارم‌. کسی هست اطلاعی داشته باشه درباره ی گالری ها و یا افرادی که این کارو از طریشقون بتونم انجام بدم ؟ خیلی ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید چون خیلی وقته دنبال گالری مناسب یا راهیم که بتونم این کارو انجام بدم

Junior Member

سلام
    روز 24-25 May برای بایومتری رفتم VAC، استانبول.
    جمعیت ایرانیا خیلی زیاد بود، یه آقایی (رشته هنر اگه اشتباه نکنم، سبیل و موی بلند داشتن و یجورایی با یه لیست تو دستشون مسئول مرتب کردن صف بودن) با خانومشون تشریف اورده بودن و از یکی از دانشگاه های کبک پذیرش داشتن.
    متاسفانه فرصت نشد شمارشونو بگیرم
    لطفا اگر خودتون پیامو میخونید و یا کسی میشناستشون بهم پیام بده
    ممنونم

سلام دوستان من برای ارشد رشته ی طراحی پارچه و لباس رو انتخاب و توی دانشگاه آزاد یزد درس خوندم، معدلم 19.83 هست(موضوع پایان نامم بین رشته ای بین معماری و طراحی پارچه و لباس بر اساس معیارهای ایرانی) و برای ادامه تحصیل قصد دارم به ایتالیا برم اما متاسفانه هزینه تحصیل توی دانشگاهایی مثل پلی مدا و Marangoni و .... خیلی زیاده، هیچ اطلاعی راجع به تحصیل در رشته ی فشن دیزاین و کلا مد در دانشگاه های دیگه ندارم، شرایط بورسیه و اینکه آیا می تونم بورسیه بگیرم از کدوم دانشگاه ترجیحا توی ایتالیا رو نمیدونم اگر کسی اطلاعاتی داره میشه لطفا کمکم کنه؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام من ليسانس روانشناسي هستم و ميخوام طراهي مد بخونم اگه ميشه دانشگاه هاي خوب رو برأي اين رشته معرفي كنيد