صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 194

موضوع: آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

تخشا جان اطلاعاتی گرفتی من هم در جریان بذار این رشته ما کلا کمه انگار

Junior Member takhsha آواتار ها

ستاره جان من تقریبا هرروز دارم تو اینترنت تحقیق می کنم اینطوری که فهمیدم آمریکا تو همه رشته ها یه سر و گردن از اروپا بالا تره البته کشورهایی مثل فرانسه-ایتالیا و... هستند که تو هنر حرفی واسه گفتن دارم ولی از نظر من اگه از سخت پذیزش دادن و سخت بورس دادن در رشته هایه هنری بگذریم آمریکا واسه ادامه تحصیل اونم تو هنر یه چیز دیگست چون اکثر هنرمندان معروف به آمریکا مهاجرت کردن و بعضی هاشونم دارم تو دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند اگر بخوای بعد از تحصیل به ایران بر نگردی کجا واسه موندن بهتر از آمریکا از من میشنوی چند تا نمایشگاه بذار تو چند تا مسابقه هم شرکت کن که واسه خودت اسمی در کنی چون میدونم آمریکا به هنرمندان معروف اقامت میده نمونشم دختر دایی خودم

[QUOTE=takhsha;449680]ستاره جان من تقریبا هرروز دارم تو اینترنت تحقیق می کنم اینطوری که فهمیدم آمریکا تو همه رشته ها یه سر و گردن از اروپا بالا تره البته کشورهایی مثل فرانسه-ایتالیا و... هستند که تو هنر حرفی واسه گفتن دارم ولی از نظر من اگه از سخت پذیزش دادن و سخت بورس دادن در رشته هایه هنری بگذریم آمریکا واسه ادامه تحصیل اونم تو هنر یه چیز دیگست چون اکثر هنرمندان معروف به آمریکا مهاجرت کردن و بعضی هاشونم دارم تو دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند اگر بخوای بعد از تحصیل به ایران بر نگردی کجا واسه موندن بهتر از آمریکا از من میشنوی چند تا نمایشگاه بذار تو چند تا مسابقه هم شرکت کن که واسه خودت اسمی در کنی چون میدونم آمریکا به هنرمندان معروف اقامت میده نمونشم دختر دایی خودم[/Q

مرصی واقعا از راهنمایی ات بعد دانشگاه خاصی هم می شناسی برای هنر که راحت هم پذیرش بدن به خصوص برای ما مثلا بچه های ایرانی که رشتشون فنی است توی دانشگاه کونکوردیای کانادا خیلی زیادند می خواستم ببینم یک همچین دانشگاهی برای بچه های هنر هم هست؟

[QUOTE=setareh_gh;449932]
    نقل قول نوشته اصلی توسط takhsha نمایش پست ها
    ستاره جان من تقریبا هرروز دارم تو اینترنت تحقیق می کنم اینطوری که فهمیدم آمریکا تو همه رشته ها یه سر و گردن از اروپا بالا تره البته کشورهایی مثل فرانسه-ایتالیا و... هستند که تو هنر حرفی واسه گفتن دارم ولی از نظر من اگه از سخت پذیزش دادن و سخت بورس دادن در رشته هایه هنری بگذریم آمریکا واسه ادامه تحصیل اونم تو هنر یه چیز دیگست چون اکثر هنرمندان معروف به آمریکا مهاجرت کردن و بعضی هاشونم دارم تو دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند اگر بخوای بعد از تحصیل به ایران بر نگردی کجا واسه موندن بهتر از آمریکا از من میشنوی چند تا نمایشگاه بذار تو چند تا مسابقه هم شرکت کن که واسه خودت اسمی در کنی چون میدونم آمریکا به هنرمندان معروف اقامت میده نمونشم دختر دایی خودم[/Q

مرصی واقعا از راهنمایی ات بعد دانشگاه خاصی هم می شناسی برای هنر که راحت هم پذیرش بدن به خصوص برای ما مثلا بچه های ایرانی که رشتشون فنی است توی دانشگاه کونکوردیای کانادا خیلی زیادند می خواستم ببینم یک همچین دانشگاهی برای بچه های هنر هم هست؟

کونکوردیا رو من نمیشناسم ولی رفتم تو سایتش دیدم دانشکده هنر داره امکاناتشم خوب بود

[QUOTE=setareh_gh;449932]
    نقل قول نوشته اصلی توسط takhsha نمایش پست ها
    ستاره جان من تقریبا هرروز دارم تو اینترنت تحقیق می کنم اینطوری که فهمیدم آمریکا تو همه رشته ها یه سر و گردن از اروپا بالا تره البته کشورهایی مثل فرانسه-ایتالیا و... هستند که تو هنر حرفی واسه گفتن دارم ولی از نظر من اگه از سخت پذیزش دادن و سخت بورس دادن در رشته هایه هنری بگذریم آمریکا واسه ادامه تحصیل اونم تو هنر یه چیز دیگست چون اکثر هنرمندان معروف به آمریکا مهاجرت کردن و بعضی هاشونم دارم تو دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند اگر بخوای بعد از تحصیل به ایران بر نگردی کجا واسه موندن بهتر از آمریکا از من میشنوی چند تا نمایشگاه بذار تو چند تا مسابقه هم شرکت کن که واسه خودت اسمی در کنی چون میدونم آمریکا به هنرمندان معروف اقامت میده نمونشم دختر دایی خودم[/Q

ببین یه سریم به university of missouri آمریکا بزن اینطوری که من تو نتایج پذیرش دیدم متوجه شدم که خوب پذیرش میده دانشکده هنر خوبیم داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Visual Communication University of Amol

سلام به تمام هنرمندان!من تازه واردم!و دانشجوی ترم 4 ارتباط تصویری ! یه 2 3 سالی وقت دارم برای اماده ساری آیندم ...من 2 سال دیگه کارشناسیم رو میگیرم و فقط میخوام بعد از این چند سال برای ادامه تحجصیل تو یکی از دانشگاهای خوب خارج از ایران برم .نمیدونم کدوم کشور از نظر هزینه یا کیفیت در سطح خوبی هستند..ممنون میشم اگه کمکی به من بکنید!به امید موفقیت تمامیه هنرمندان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع دستی دانشگاه هنر تهران

سلام ، من تازه عضو شدم،دانشجوی ترم 7 صنایع دستی دانشگاه هنرم نمره هام خوبه و شاگرد اولم. می خوام برای رشته طراحی جواهر ترجیحا آمریکا اقدام کنم، کسی هست که بدونه کدوم دانشگاه ها تو این رشته بهترن و خوب پذیرش میدن؟

Junior Member saraino آواتار ها

سلام. من ارشد گرافيك هستم از ايران و امسال براي ارشد advertising پذيرش گرفتم از آمريكا. اگه مي تونم كمكي بكنم بهم پ خ بديد چون تو فروم خيلي سر نمي زنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    visual communication student -ayatollah amoli

سلام خدمت تمامیه بچه های هنر!!!!دوستان من دانشجوی ارتباط تصویری هستم 2 سال دیگه درسم تموم میشه ولی علاقه دارم برم رشته ی طراحی لوگو-یا همون طراحی فونت..می تونید کمک کنید که اصلا این رشته اونور به چه شکلیه...خوب هست یا نه-دانشگاه ها معتبر هستند یا نه!ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی افراد رشته های Art با یکديگر

سلام محبوبه
    من دارم ارشدگرافیک میخونم من هم میخواه برای phd آلمان قادام کنم آیا تو کاراتو نجام دادی یا منصرف شدی من هم شنیدم ازاستادم که دنشگاههای هنر آلمان خوبن مخصوصا موسیقیش اگر اقداماتی کردی خوشحال میشم من رو هم درجریان بگذاری
    سپاسگزارم