صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 194

موضوع: آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی افراد رشته های Art با یکديگر

سلام من فارق التحصیل هنر اسلامی در مقطع فوق هستم میخوام برای آلمان اقدام کنم اما اطلاعاتی از phdهنر در آلمان ندارم اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه.

پیش فرض لطفا جواب بدین

سلام,من دلارام هستم,لیسانس گرافیک از هنرو معماری واحد تهران مرکز با معدل حدودای 18
    می خوام واسه master تو فرانسه اقدام کنم(برای سال بعد).اما هیچچیی نمی دونم,نه دانشگاه هاشو میشناسم نه میدونم از کجا باید شروع کنم.
    میشه کمکم کنید؟
    در ضمن در حال یادگیری زبان فرانسه هم هستم
    هین هم می خواستم بدونم که درسته که اگه مدرک delf داشته باشم تحصیلم تو دانشگاه رایگان هست یا نه؟
    ویرایش توسط delaramkanaani : September 4th, 2012 در ساعت 10:41 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

سلام میخواستم ببینم واسه فوق رشته انیمیشن یا تصویر سازی خوبه بخونم ؟چیزی تو دانشگاه های ایران یاد میگیری ؟چون خیلی به این دو رشته علاقه دارم. کدومش آینده بهتری داره ؟ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه و به سوالام جواب بده

دوستان کسی می تونه من رو در زمینه ی آماده کردن پرتفلیو برای طراحی لباس راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

همچنین راجع به ارشد طراحی لباس ممنون میشم اگر راهنمایم کنید....
    کدوم کشور ها دانشگاه رایگان یا بورسیه دارن؟؟؟؟؟/
    ویرایش توسط anahita_8411 : September 21st, 2012 در ساعت 08:01 PM

سلام من هم می خوام landscape design بخونم اما نمی دونم از کجا شروع کنم من ارشد طراحی محیط دانشگاه تهرانم...ممنون می شم اطلاعات کافی در اختیارم بذارین.

Junior Member

سلام خدمت همه
    فکر می کنم همه شما رشته هنری خودتون رو به صورت آکادمیک ادامه دادید . سوال من این هستش آیا کلاس آزادی یا وابسته به دانشگاهی وجود داره که من بتونم در دوره هاش شرکت کنم ؟ و یک مدرک قابل قبول برای خودم دست و پا کنم ؟
    من کار رو می تونم انجام بدم اما در مورد کنکور ارشد هنر چیزی نیست که با راحتی بتونم در موردش حرف بزنم و روی قبولی حساب کنم .
    خلاصه شما که همه دستی بر آتش دارید و موسسات و دانشگاه ها رو می شناسید چی فکر می کنید ؟ ی
    کی مثل من کار درست تر براش چیه ؟

Junior Member

سلام
    من ارشد پژوهش هنر دارم و کارشناسی طراحی فرش.معدل 18/61 .3 تا مقاله علمی پژوهشی داخلی.3 تا همایش داخلی-سابقه 2 سال تدریس در دانشگاه- میخوام یا دوباره ارشد بخونم یا در صورت امکان پذیرش phd بگیرم.البته در رشته textile design (یا رایگان یا با بورس) تا الان که به نتیجه خوبی نرسیدم.ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهلا نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد پژوهش هنر دارم و کارشناسی طراحی فرش.معدل 18/61 .3 تا مقاله علمی پژوهشی داخلی.3 تا همایش داخلی-سابقه 2 سال تدریس در دانشگاه- میخوام یا دوباره ارشد بخونم یا در صورت امکان پذیرش phd بگیرم.البته در رشته textile design (یا رایگان یا با بورس) تا الان که به نتیجه خوبی نرسیدم.ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.

تا الان به نتیجه خوبی نرسیدید یعنی چی؟ اقدامی کردید که حاصلی نداشته؟
    توضیح بدید میشه راهنمایی کرد....

Junior Member

بله.برای خیلی از دانشگاه ها و کشورها از هند گرفته تا امریکا ایمیل زدم.cv فرستادم.با اساتید مکاتبه کردم.بعضیا که اصلا جواب ندادن.بعضیا(مثل دانشگاه های ترکیه) گفتند که رزومت ضعیفه! بعضیا مثل استرالیا اول خوب جواب دادن بعد دیگه جواب ندادن.بعضیا گفتن دانشجوی ایرانی نمی پذیریم! و ... البته بازهم دارم میگردم.ولی احساس میکنم یه جای راهو اشتباه میرم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهلا نمایش پست ها
    بله.برای خیلی از دانشگاه ها و کشورها از هند گرفته تا امریکا ایمیل زدم.cv فرستادم.با اساتید مکاتبه کردم.بعضیا که اصلا جواب ندادن.بعضیا(مثل دانشگاه های ترکیه) گفتند که رزومت ضعیفه! بعضیا مثل استرالیا اول خوب جواب دادن بعد دیگه جواب ندادن.بعضیا گفتن دانشجوی ایرانی نمی پذیریم! و ... البته بازهم دارم میگردم.ولی احساس میکنم یه جای راهو اشتباه میرم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز من کلیت قضیه ای که به نظرم میادو میگم :
    ببینید شما دارید واسه PhD در هنر اپلای میکنید ... فرق میکنه با زمانی که مثلا میخواستید PhD در مهندسی اپلای کنید ... منظورم اینه که باید یه دید کلی بدید از خودتون به اون طرف... بچه های مهندسی عمدتا با فرستادن رزومه اینکارو میکنن اما شمایی که هنر اید باید علاوه بر رزومه به عنوان بک گراند پژوهشی کار های عملی و فعالیت های هنریتون ام بشون نمایش بدید که میشه همون پورتفولیوی خودمون...
    عمدتا دانشگاه ها این رو جزو ملزوماتشون از متقاضی ها میخواد...مگر اینکه اون phd کاملا ریسرچ باشه ... فکر میکنم فرستادن پورتفولیو فیک بک مثبتی داشته باشه از طرف اساتید برای این رشته ها...
    بهرحال ادامه بدید که این راه خستگی و وقفه درش معنایی نداره