صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 194

موضوع: آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

لیسانس گرافیک دانشگاه تهران معدل 16
    ارشد تصویرسازی دانشگاه تهران مهدل 19
    IELTS دو ماه دیگه امتحان دارم
    مقاله ندارم
    چند تا مقام بین المللی تو تصویرسازی دارم
    میخام برای ارشد تصویرسازی اقدام کنم امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی افراد رشته های Art با یکديگر

سلام سما برلی چه مقطعی اقدام می کنید؟
    میشه بگید چه دانشگاهی در نروژ تصویرسازی داره برای مستر؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic

Red face پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

من سارا هستم. فوق دیپلم گرافیم دارم. میخوام برای لیسانس اقدام کنم. اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
    ویرایش توسط Roozbeh : November 20th, 2010 در ساعت 03:28 AM دلیل: ترچمه از پینگلیش به فارسی!

Junior Member Elsayan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارس و کالج های برتر طراحی لباس و مد در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس طراحی لباس از دانشگاه الزهرا هستم
    معدلم 17.51
    نمره زبان ندارم
    چند ماه سابقه ی کار در سریال کلاه پهلوی
    حضور در نمایشگاه های دانشجویی
    الانم که در جستجوی یه دانشگاه خوب در زمینه ی طراحی لباس هستم
    خوشحال می شم بتونم از تجربیات بچه های این انجمن استفاده کنم
    ممنون
    وای چقدر خوشحال شدم که یکی رو اینجا پیدا کردم که می خواد طراحی لباس بخونه. منم خودم عاشق این رشته م و میخوام همینو بخونم.
    از اونجا که من خودم الان یکی دو سالی هست که دنبال دانشگاه یا کالج خوبم، می تونم بگم کجاها خوبن.
    به نظر من اگه می خوای طراحی لباس یا زیر شاخه هاش رو ادامه بدی و پیشرفت کنی، کلا آمریکا و کانادا و استرالیا، ... رو بیخیال شو!!!!
    بهترین کشورایی که میتونی اقدام کنی، فقط اروپاست!!!! (ایتالیا - فرانسه - اسپانیا - انگلیس)

من لیست یه سری از مدارس عالی طراحی لباسو که خوبن مینویسم، امیدوارم به دردت بخوره. البته یه مقدار گرونن ولی به نظرم ارزششو داره. البته بینشون اسپانیا از همه ارزونتره، بعد از اتمام درس هم مدرسه، بهت کار معرفی میکنه...

ایتالیا:

Polimoda (این موسسه بهترین موسسه طراحی لباس تو ایتالیاس به نظرم. رشته های مختلفی داره از جمله: طراحی لباس زنانه، کیف، کفش، زیورآلات، استایلیست... هم به زبون ایتالیایی و هم انگلیسی. کارشناسی به ایتالیایی بین 8000 تا 9000 یورو، مستر به ایتالیایی حدود 12000 یورو و مستر به انگلیسی سالی 16500 یورو )

Istituto Marangoni
    (که هم در میلان، هم پاریس و هم لندن شعبه داره... خیلیم گرونه...

هزینه مستر:

Milan
    Enrollment Fee € 2.200 + Tuition Fee € 21.200

Paris

London
    UK Passports holders:
    Enrollment Fee £ 1.900 + Tuition Fee £ 18.000
    All Other Passports:

دوره های لیسانسشم تو هر سه شهر 15500 یورو...
    --------------------------------------------------------------------------------
    فرانسه:

Esmod (که در 10، 12 کشور از جمله دبی و ترکیه ... شعبه داره. قیمتش یادم نیست ولی اینم فکر کنم حدودای 14000، 16000 اینا بود.)

IFA [International Fashion Academy (اینم اونطور که فهمیدم وابسته به موسسه مد Polimoda ایتالیاس و در شانگهای هم شعبه داره. هم بچلر داره و هم مستر. به زبون انگلیسی. رشته هاش بین 8000 تا 12000 متغیره)
    -------------------------------------------------------------------------------
    اسپانیا:

IED [Instito Europeo di Design (این یکی از موسسه های خییییییییییییلی خوب طراحیه، توی اسپانیا، ایتالیا و برزیل شعبه داره. تو اسپانیا هم در مادرید و هم بارسلونا شعبه داره. رشته های گرافیک، مد، عکاسی، انیمیشن، طراحی صنعتی... اکثر رشته هاش به زبون اسپانیاییه که سالی 8600 یورو و به انگلیسی 9600 اینا...)

IDEP (این موسسه هم همه رشته های هنر و طراحی رو داره. رشته های گرافیک، تصویرسازی، مد، عکاسی... ولی به زبون اسپانیایی:
    فوق دیپلم: 6000 یورو
    مستر (فکر کنم همون بچلر باشه): 7500 یورو
    فوق لیسانس: 4000 یورو
    تازه اگه اونجا اقامت داشته باشین یا اقوامی که مقیم اونجا باشن، میتونین شهریه رو قسطی در قسطای 9 ماهه بدید...)

FD Moda (این مدرسه، فقط مدرسه مده!! و کلی رشته های مختلف و متنوعی داره. یکی از بهترین مدارس مد اسپانیاست! 98% رشته هاش، مخصوصا اون خوباش به زبون اسپانیاییه.
    رشته هایی از قبیل: طراحی لباس زنانه / طراحی لباس مردانه/ طراحی لباس بچگانه/ طراحی کیف/ کفش/ زیورآلات/ کلاه/ صحنه و تئاتر/ استایلینگ/ عکاسی مد/ تصویر سازی مد/ خیاطی / بازاریابی مد و ...

دوره 4 ساله (مدرک دانشگاهی): سالی 6000 یورو
    دوره مستر : 7400 - 7600 یورو (بعضی از رشته ها، حدود 5، 6 ماه بیشتر نیس)
    Postgraduate:
    3800 یورو (بعضی از رشته ها، حدود 5، 6 ماه بیشتر نیس)
    ---------------------------------------------------------------------
    انگلیس:

London College of Fashion (بهترین کالج مد در انگلیس و شاید حتی در جهان... برای خارجی هایی مثل ما که اقامت اونجا رو نداریم، سالی حدود 12000 پونده.
    تمام رشته های مد و در ارتباط با مد رو داره...)

UCA | University for the Creative Arts (اینم دانشگاه خیلی خوبیه. رشته های طراحی/ مد/ انیمیشن/ فیلم/ مدیا/ گرافیک و تصویرسازی/ هنرهای زیبا/ عکاسی/ معماری... لیسانس و فوق لیسانس حدودا سالی 10600 پوند برای خارجیا...)

Junior Member

سلام سيما هستم كارشناسي ارتباط تصويري با معدل 18 .
    دوستان ميتونين كمكم كنيد در كانادا در مقطع ارشد كدوم دانشگاه خوبه و فاند هم ميده. لطفا كمكم كنيد ديگه كلافه شدم از اينكه 8ماه دنبال يه جواب گشتن

Junior Member

سلام.من کارشناسی صنایع دستی خوندم و میخوام برای رشته fine artو visual art اقدام کنم.اما اول میخوام اساتید بعضی ازین دانشگاها و دانشجوهایی که این رشتهارو خوندنو بشناسم.لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsayan نمایش پست ها
    وای چقدر خوشحال شدم که یکی رو اینجا پیدا کردم که می خواد طراحی لباس بخونه. منم خودم عاشق این رشته م و میخوام همینو بخونم.
    از اونجا که من خودم الان یکی دو سالی هست که دنبال دانشگاه یا کالج خوبم، می تونم بگم کجاها خوبن.
    به نظر من اگه می خوای طراحی لباس یا زیر شاخه هاش رو ادامه بدی و پیشرفت کنی، کلا آمریکا و کانادا و استرالیا، ... رو بیخیال شو!!!!
    بهترین کشورایی که میتونی اقدام کنی، فقط اروپاست!!!! (ایتالیا - فرانسه - اسپانیا - انگلیس)

من لیست یه سری از مدارس عالی طراحی لباسو که خوبن مینویسم، امیدوارم به دردت بخوره. البته یه مقدار گرونن ولی به نظرم ارزششو داره. البته بینشون اسپانیا از همه ارزونتره، بعد از اتمام درس هم مدرسه، بهت کار معرفی میکنه...

ایتالیا:

Polimoda (این موسسه بهترین موسسه طراحی لباس تو ایتالیاس به نظرم. رشته های مختلفی داره از جمله: طراحی لباس زنانه، کیف، کفش، زیورآلات، استایلیست... هم به زبون ایتالیایی و هم انگلیسی. کارشناسی به ایتالیایی بین 8000 تا 9000 یورو، مستر به ایتالیایی حدود 12000 یورو و مستر به انگلیسی سالی 16500 یورو )

Istituto Marangoni
    (که هم در میلان، هم پاریس و هم لندن شعبه داره... خیلیم گرونه...

هزینه مستر:

Milan

Paris

London
    UK Passports holders:
    Enrollment Fee £ 1.900 + Tuition Fee £ 18.000
    All Other Passports:

دوره های لیسانسشم تو هر سه شهر 15500 یورو...
    --------------------------------------------------------------------------------
    فرانسه:

Esmod (که در 10، 12 کشور از جمله دبی و ترکیه ... شعبه داره. قیمتش یادم نیست ولی اینم فکر کنم حدودای 14000، 16000 اینا بود.)

IFA [International Fashion Academy (اینم اونطور که فهمیدم وابسته به موسسه مد Polimoda ایتالیاس و در شانگهای هم شعبه داره. هم بچلر داره و هم مستر. به زبون انگلیسی. رشته هاش بین 8000 تا 12000 متغیره)
    -------------------------------------------------------------------------------
    اسپانیا:

IED [Instito Europeo di Design (این یکی از موسسه های خییییییییییییلی خوب طراحیه، توی اسپانیا، ایتالیا و برزیل شعبه داره. تو اسپانیا هم در مادرید و هم بارسلونا شعبه داره. رشته های گرافیک، مد، عکاسی، انیمیشن، طراحی صنعتی... اکثر رشته هاش به زبون اسپانیاییه که سالی 8600 یورو و به انگلیسی 9600 اینا...)

IDEP (این موسسه هم همه رشته های هنر و طراحی رو داره. رشته های گرافیک، تصویرسازی، مد، عکاسی... ولی به زبون اسپانیایی:
    فوق دیپلم: 6000 یورو
    مستر (فکر کنم همون بچلر باشه): 7500 یورو
    فوق لیسانس: 4000 یورو
    تازه اگه اونجا اقامت داشته باشین یا اقوامی که مقیم اونجا باشن، میتونین شهریه رو قسطی در قسطای 9 ماهه بدید...)

FD Moda (این مدرسه، فقط مدرسه مده!! و کلی رشته های مختلف و متنوعی داره. یکی از بهترین مدارس مد اسپانیاست! 98% رشته هاش، مخصوصا اون خوباش به زبون اسپانیاییه.
    رشته هایی از قبیل: طراحی لباس زنانه / طراحی لباس مردانه/ طراحی لباس بچگانه/ طراحی کیف/ کفش/ زیورآلات/ کلاه/ صحنه و تئاتر/ استایلینگ/ عکاسی مد/ تصویر سازی مد/ خیاطی / بازاریابی مد و ...

دوره 4 ساله (مدرک دانشگاهی): سالی 6000 یورو
    دوره مستر : 7400 - 7600 یورو (بعضی از رشته ها، حدود 5، 6 ماه بیشتر نیس)
    Postgraduate:
    3800 یورو (بعضی از رشته ها، حدود 5، 6 ماه بیشتر نیس)
    ---------------------------------------------------------------------
    انگلیس:

London College of Fashion (بهترین کالج مد در انگلیس و شاید حتی در جهان... برای خارجی هایی مثل ما که اقامت اونجا رو نداریم، سالی حدود 12000 پونده.
    تمام رشته های مد و در ارتباط با مد رو داره...)

UCA | University for the Creative Arts (اینم دانشگاه خیلی خوبیه. رشته های طراحی/ مد/ انیمیشن/ فیلم/ مدیا/ گرافیک و تصویرسازی/ هنرهای زیبا/ عکاسی/ معماری... لیسانس و فوق لیسانس حدودا سالی 10600 پوند برای خارجیا...)

وای مرسی elsayan عزیز
    منم دنبال این رشته ام
    ولی خیلی گرونن بورس نمیدن؟
    منم الان ترم 7 نقاشی تو استانبول هستم ولی میخوام برای مستر پاییز 2012 اقدام کنم برای فرانسه یا ایتالیا یا انگلیس
    البته در صورتی که بتونم fund بگیرم
    شما اطلاعاتی نداری؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

سلام دوست عزیز
    ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید. اگه قصد برگشتن به ایران رو دارید حتما در انتخاب رشته و دانشگاه دقت کنید چون طراحی لباس همینجوریشم تو ایران مشکل داره! ضمن اینکه نوع مدرکی که میدن هم مهمه.
    بیشتر دانشگاه های اروپایی، طراحی لباس رو اگر هم ارائه بدن به زبان خودشون آموزش میدن که من با این قضیه مشکل دارم.

اطلاعات خوبی راجع به رشته های تحصیلی مربوط به طراحی لباس دارم اگر کسی لازم داره، بپرسه، حتما جواب میدم.

Junior Member takhsha آواتار ها

سلام
    من تخشا 20 ساله دانشجوی رشته گرافیک
    شدیدا هم میخوام بعد از کارشناسی واسه ادامه تحصیل برم آمریکاااااااااااااااااااا ااااااااااااا

سلام من ستاره هستم ه دو سال ونیم هست که از دانشگاه هنر تو رشته گرافیک فارغ التحصیل شدم و من هم شدیدا دلم می خواد برم امریکا ولی انگار اروپا بهتره خلاصه که خوشحال می شیم به هم کمک کنیم