صفحه 170 از 174 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

ببخشید سرپرست خانوار منظورتون پدر هست؟ من جداشدم با بچه از همسرم سرپرست خانوار پدرم میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Loggie94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ار دانشگاه جنوا پذیرش دارم.
    سازمان بورسشوون ALIseoهست که میخام مدارکو جور کنم
    ولی واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم و هیچکسم کمک نمیکنه توی این مملکت به کسی. شرح مدارک بصورت زیره
    1. composition of student's family
    که فکر کنم میشه اطلاعات اعضای خانواده تعداد و غیره. حالا اینجا اونایی ک ازدواجم کردن باید اسم ببرم و چجوری و کجا این مدرکو جور کنم.
    2.Income earned in 2018
    خب من مدرس زبان بودم و بیمه نکردن منو و به هیچ وجه نه بهم نامه میدم ک اونجا کار کردم نه جوابی میدن. انگار اصلا نبودم. و شنیدم اگ بگیم بیکار قبول نمیکنه دادگستری وزرات خارجه.
    حالا من چیکار کنم فیش بانکی اون سال رو ببرم درسته؟
    3.presence or absence of movable asstes
    این یعنی چی مدرک دارایی یا نداشتن دارایی های متحرک؟؟
    و من اصلا دارایی ندارم فقط یه گوشیمه.
    4. Presence or absence of real state assets
    این یعنی املاک دارایی های سرپرست یا خودم.
    اگ خودم ک بازم هیچی ندارم چجوری بگم ندارم.
    اگ سرپرست ی خونه 50متری دارین چجوری اینو مدرک جور کنم باید قیمت گذاری بشه؟
    5.any rent relating to the residence of the student's family unit
    ک ما جایی رو اجاره نکرده ایم هیچ کدوم از اعضای فعلی خانواده ولی خواهرام ک ازدواج کردن خونه اجاره ای اونا لازمن؟
    دوستان یه کمکی بکنین درباره این مدارک ممنون میشم.

سلام . من هم دارم کارهای بورسیه رو انجام میدم. یه سری مدارک جور کردم دادم ترجمه هنوز بهم نداده. سایت هم ثبت نام نکردم . اطلاعیه بندو استان پیه مونت به زبان ایتالیاییه من هم سر در نمیارم باید ترنسلیت کنم که صد و خورده ای صفحه است و کلی داستان داره. شما تا کجا پیش رفتید؟ فعلا تا اینجایی که خودم پیش رفتم به شما هم میگم شاید به کارت بیاد . شما هم تونستی به ما کمک بکن
    برای سوال شماره یک : یه اقرار نامه توی دفترخونه باید تنظیم کنید که سرپرست خانواده میده و توش ذکر میشه چند تا فرزند داره با چه شرایطی ، نمونش رو دفترخونه ها دارن اگر خواستی بهم ایمیل بزن نمونش رو برات بفرستم. باید به متن اقرارنامه دقت کنی وگرنه بعدا ترجمش تاییدیه دادگستری نمیگیره
    سوال دو: خودم هم دقیقا نمیدونم چی باید ببریم . نمیدونم پرینت حساب میخواد یا نه. من مدارک شغلی فعلی سرپرست رو ارایه دادم . یه فیش حقوقی از سال قبل رو هم میدم ترجمه بشه. برای تورین از دانشجو های بین المللی سال 2019 رو میخواد مگر اینکه شهروند اروپا باشی که 2018 هم باید ارایه بدی. یه گواهی نرخ تبدیل هم میگن باید ببریم که از بانک مرکزی گرفته میشه. من فردا اون رو میرم میپرسم.
    سوال سه : وضعیت دارایی های منقول خودت رو باید ارایه بدی مثل ماشین. اگه داری سند بده . اگه نداری نمیدونم چیکار باید بکنی. خودم ماشین دارم ولی سندش رو ندادم ترجمه.
    سوال چهار: وضعیت دارایی املاک غیر منقول : اگر خونه ، زمین یا مغازه به نامت باشه سندش رو بده. اگر به نامت نیست برو اداره ثبت اسناد و املاک یه گواهی بگیر که هیچ سندی از اموال غیر منقول به نامت نیست. اگر سرپرست هم نداره برای اون هم گواهی بگیر.
    سوال پنج: اگر با خونواده توی یه ملک اجاره ای زندگی میکنید ، اجاره نامتون رو ببر. من خودم مستاجر بودم. اجاره نامه بنگاهی دو سال اخیر رو با کد رهگیری گرفتم. همون رو محضری هم توی دفترخونه تنظیم کردم که رسمی باشه و دادگستری و سفارت برای تاییدش دیگه گیر ندن. و خواهرتون که ازدواج کرده اصلا ارتباطی به مدارک بورسیه شما نداره چون مستقل از خانواده هست. ایمیل من توی پروفایلم هست اگر تمایل داشتید بهم پیام بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atiymirzayi668 نمایش پست ها
    ببخشید سرپرست خانوار منظورتون پدر هست؟ من جداشدم با بچه از همسرم سرپرست خانوار پدرم میشه؟
    سلام. من با توجه به اطلاعیه تورین میگم بهتون. سرپرست میتونید خودتون رو معرفی کنید یا پدرتون. یه مورد دیگه هم باید توجه کنید که برای فرزند فکر نمیکنم سفارت ویزای همراه بده کلا. سند طلاق رو هم ترجمه کنید با مدارک ارایه بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FJ86 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای بورس می‌خوام اقدام کنم ولی متأسفانه پدرم ارتباطش رو با ما قطع کرده. طلاق نگرفتن. ولی فقط من و مادرم هستیم. خواهرم ازدواج کرده. می‌تونم خواهرم رو سرپرست اعلام کنم؟ یه خونه‌ی چهل متری داریم که به نام خودمه. در ضمن پدرم حتی مدارکش رو برای ترجمه در اختیار ما قرار نمی‌ده و کمکی نمی‌کنه. ممنون می‌شم اگر اطلاعی دارید کمک کنید.
    سلام. شما میتونید هم برای بورسیه و هم سفارت یا مادرتون رو سرپرست اعلام کنید یا خودتون. اگر مادر رو معرفی کردین سند طلاق هم بدین ترجمه و با خودتون ببرید. خواهر رو سرپرست محسوب نمیکنن.

سلام دوستان من چند تا سوال در مورد بورس استانی دانشگاه سیه نا داشتم
    1- فیش حقوقی مربوط به یک ماه باید باشه یا فیش سالانه ؟ چون تا حالا فیش سالانه ندیدم کشی گرفته باشه . اگه برای ماه جاری باشه مشکلی داره یا حتما باید مال ی سال قبل باشه؟
    2- اگر مادر خانه دار باشه باید برای ایشون مدرک خاصی ارایه داد که خانه داره؟ برای خواهر و بردار در حال تحصیل چطور؟
    3- الان تا 4 سپتامبر باید ترجمه ها رو اکی کنیم یا امکانش هست که تا چهارم ثبت نام کنیم و بعدا اپلود کنیم ؟
    4- تو اقرار نامه بنده فقط نوشته شده که پدرم داره چند تا فرزنده که فلان تعداد مجرد و در حال تحصیل و فلان تعداد متاهل بوده و زندگی جدا دارن و به ما ربطی ندارن ولی در مورد دارایی و مسکن چیزی ننوشتم البته اجاره نامه رو ترجمه دارم اکی هست یا مشکلی داره؟ باید در مورد مادر هم چیزی نوشته می شد؟؟
    5- گردش حساب روز اخر سال 2019 برای سرپرست باید باشه یا همه اعضای خانواده؟

کسی اطلاع دقیقی داره؟
    ویرایش توسط amin2015bodo : August 22nd, 2020 در ساعت 11:14 PM دلیل: ناقص

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2015bodo نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال در مورد بورس استانی دانشگاه سیه نا داشتم
    1- فیش حقوقی مربوط به یک ماه باید باشه یا فیش سالانه ؟ چون تا حالا فیش سالانه ندیدم کشی گرفته باشه . اگه برای ماه جاری باشه مشکلی داره یا حتما باید مال ی سال قبل باشه؟
    2- اگر مادر خانه دار باشه باید برای ایشون مدرک خاصی ارایه داد که خانه داره؟ برای خواهر و بردار در حال تحصیل چطور؟
    3- الان تا 4 سپتامبر باید ترجمه ها رو اکی کنیم یا امکانش هست که تا چهارم ثبت نام کنیم و بعدا اپلود کنیم ؟
    4- تو اقرار نامه بنده فقط نوشته شده که پدرم داره چند تا فرزنده که فلان تعداد دانش مجرد و فلان تعداد متاهل بوده و زندگی جدا دارن و به ما ربطی ندارن ولی در مورد دارایی و مسکن چیزی ننوشتم البته اجاره نامه رو ترجمه دارم اکی هست یا مشکلی داره؟
    5- گردش حساب روز اخر سال 2019 برای سرپرست باید باشه یا همه اعضای خانواده؟

کسی اطلاع دقیقی داره؟
    سلام. برای تورین اینجور بود که یه فیش حقوقی از سال گذشته بدین
    برای خانه دار بودن مدرکی نمیخواد فقط توی اقرارنامه ذکر کنید
    اگر ملکی به نامتون نیست توی اقرار نامه بنویسید اگر هست نمیخواد چیزی بنویسید چون برای تاییدش استعلام اداره ثبت رو میخواد
    گردش حساب سرپرست رو میخواد

دارالترجمه ها خیلی اذیت میکنن. یا کار رو خیلی دیر تحویل میدن یا باید سه چهار برابر پول بدین تا سریع ترجمه بشه.

پیشنهاد میکنم سایت اداره بورس استانتون رو کامل بررسی کنید

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من میخوام برای بورس استانی اقدام کنم
    در رابطه با مدرک فیش حقوقی پدرم کارگر روز مزد هستند و بیمه رو خودشون میدن من برای فیش حقوقی چ کار باید انجام بدم؟

سلام مرسی بابت پاسخ من متاسفانه تو اقرار نامه اصلا راجع به مادرم صحبت نکردم فقط از طرف پدرم ذکر شده فلان تعداد فرزند مجرد و دانش اموز دارم و یکی متاهل که به ما ربطی نداره راجع به مادرم و ... چیزی نیومده من قبلا تو فروم اینجوری شنیده بودم االن ترجمش کردم ب نظرتون مشکلی باشه؟؟

راستی فیش یکی از ماه ها مثلا تیر 98 رو بدیم یا کل 2019 ؟؟؟ چون ب نظرم کل رو خواستن ولی همه میگن ی ماه دادن قضیش چیه

دوست عزیز اگه تو اقرار نامه از مارد حرفی زده نشده باشه مشکلی پیش میاد ؟ چون تو ترجمه شناسنامه پدر هست اسم مادر ولی متاسفانه وقتی دفترخونه بودم به علت عجله اصلا حواسم به مادر نبود و فقط پدرم گفتن که فلان تعداد فرزند دانش اموز دارم حالا تکلیف چیه ؟ متاسفانه ترجمه کردم

برای دانش اموزی باید استعلام برد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raha126 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من میخوام برای بورس استانی اقدام کنم
    در رابطه با مدرک فیش حقوقی پدرم کارگر روز مزد هستند و بیمه رو خودشون میدن من برای فیش حقوقی چ کار باید انجام بدم؟
    یعنی بیمه خویش فرما یا اختیاری دارن؟

دفترچه بیمه رو بدین ترجمه با یک فیش حقوقی از سال 2019 یا گواهی درامد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)