صفحه 172 از 174 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم همه بچه ها خودشون اقدام میکنن و ندیدم تا حالا کسی از خدمات موسسه ی دیگری استفاده کنه، منتهی برای اینکه شما بتونید این بورسیه رو بگیرید باید اول در یک رشته دانشگاه یا آکادمی هنرهای زیبا ثبت نام کنید و بعد برای این بورسیه اقدام کنید. هر استان هم برای خودش یک بورس استانی جداگانه داره که آدرس سایتشون رو میتونید توی سایت دانشگاههای همون استان پیدا کنید و شرایطشون رو مظالعه کنید اما مدارک همشون تقریبا یکی هست. هر استان هم اون ادارش که بورس میده فرق داره، مثلا برای بولونیا و کل امیلیا رومانیا اسمش ارگو (ergo) هست و آدرسش er-go.it
    نقل قول نوشته اصلی توسط grazie نمایش پست ها
    سلام

ببخشید دوستان من میخوام برای بورسیه استانی ایتالیا برای لیسانس اقدام کنم، میخواستم بیبنم از کجا باید اقدام کنم؟ از موسسه مهاجرتی خاصی باید اقدام کنم یا خودم هم میتونم اقدام کنم؟
    اگه خودم میتونم باید با دانشگاه ها ایتالیا مکاتبه کنم بگم میخوام واسه بورسیه استانی اقدام کنم؟

ممنونم ازتون
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

با عرض سلام
    من سوالی داشتم اون هم اینکه اگر کسی مستر ایتالیا را داشته باشه و برای یک مستر دیگه در ایتالیا اقدام کنه ایا میتونه از بورس استانی یک استان دیگه استفاده کنه ؟ کسی اطلاع داره ؟ممنون میشم

Junior Member

سلام. امیدوارم گروه فعال باشه و دوستان به سوالات پاسخ بدهند.
    من 40 سالمه و دکتری شیمی دارم ولی می خواهم برای فوق لیسانس رشته نانوبیوتکنولوژي یا بیولوژي یا هر رشته مرتبط دیگری اقدام کنم. آیا امکان پذیر هست؟ دوستان کسی هست با رشته شیمی توانسته باشه اپلای کنه در این رشته ها؟
    شانس گرفتن بورسیه تحصیلی در چه رشته هایی را دارم؟
    و مهم تر از همه با توجه به این شرایط از طریق موسسه های ویزا اقدام کنم یا خودم؟ چون نمیدونم چطور باید شروع کنم
    ممنون میشم اگر کسی بتواند راهنماییم کند.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط analchem نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم گروه فعال باشه و دوستان به سوالات پاسخ بدهند.
    من 40 سالمه و دکتری شیمی دارم ولی می خواهم برای فوق لیسانس رشته نانوبیوتکنولوژي یا بیولوژي یا هر رشته مرتبط دیگری اقدام کنم. آیا امکان پذیر هست؟ دوستان کسی هست با رشته شیمی توانسته باشه اپلای کنه در این رشته ها؟
    شانس گرفتن بورسیه تحصیلی در چه رشته هایی را دارم؟
    و مهم تر از همه با توجه به این شرایط از طریق موسسه های ویزا اقدام کنم یا خودم؟ چون نمیدونم چطور باید شروع کنم
    ممنون میشم اگر کسی بتواند راهنماییم کند.
    شما به احتمال خیلی زیاد پذیرش رو میگیرین برای بورسیه هم مشکلی نخواهد بود. البته نباید داشتن فوق لیسانس و دکتراتون رو به اداره بورس اعلام کنین. ولی مشکل اصلی بحث ویزا هست. شانس گرفتن ویزاتون با توجه به شرایط سنی که دارید پایین خواهد بود. این سیاستی که متاسفانه سفارت از تقریبا 2 سال پیش داره اعمال میکنه و کسایی که بالای 35 سال سن دارن شانس کمی برای ویزا شد برای مقاطع لیسانس و ارشد دارن. موسسات برای شما نمیتونن کار زیادی انجام بدن. در هر صورت توصیه من اینه که خودتون کارتون رو انجام بدین یا اگر نمیتونین به یه فردی که اطلاعات کافی داشته باشه و بتونه شما رو درست راهنمایی کنه کارتون رو بسپارین.

Junior Member

با عرض سلام
    من سوالی داشتم اون هم اینکه اگر کسی مستر ایتالیا را داشته باشه و برای یک مستر دیگه در ایتالیا اقدام کنه ایا میتونه از بورس استانی یک استان دیگه استفاده کنه ؟ کسی اطلاع داره ؟ممنون میشم

Junior Member

من با ایمیل های زیادی که زدم به مراکز و دانشگاههای مختلف ایتالیا به این نتیجه رسیدم که امکان گرفتن بورس استانی برای کسانی که یکبار از این بورس استفاده کردند وجود ندارد و فقط برای یکبار میتوان از این بورس در هر مقطع استفاده کرد .خواستم اطلاع رسانی کنم برای کسانی که بعدا این فروم را میخوانند .امیدوارم برای همه مفید باشه .

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    ببخشید کسی فایل بند 2021 رو به انگلیسی داره؟ از کجا میتونم پیداش کنم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز.اگر منظورتون bando بورس استانی هست تا جایی که من یادم میاد زمان ما هر استانی بورس خودش رو داشت و باندو رو هم تو سایت مخصوص به بورس همون استان منتشر میکرد، الان هم فکر نکنم فرق زیادی کرده باشه، پس با توجه به استان مورد نظرتون سایت مربوطه رو گوگل کنید و باندو رو از اونجا دانلود کنید.موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_ نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    ببخشید کسی فایل بند 2021 رو به انگلیسی داره؟ از کجا میتونم پیداش کنم؟
    ممنون
    6 9 nine or six

Junior Member

ممنون از پاسختون دوست عزیز
    برای پیمونت میخواستم راستش توی سایتش چندتا فایل هست ولی ایتالیایی نوشته بود
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اگر منظورتون bando بورس استانی هست تا جایی که من یادم میاد زمان ما هر استانی بورس خودش رو داشت و باندو رو هم تو سایت مخصوص به بورس همون استان منتشر میکرد، الان هم فکر نکنم فرق زیادی کرده باشه، پس با توجه به استان مورد نظرتون سایت مربوطه رو گوگل کنید و باندو رو از اونجا دانلود کنید.موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خواهش میکنم کار مهمی نیست
    اتفاقا پیه مونته جزو استان هایی هست که سایتش انگلیسی خوب و کاملی داره، به هر حال من فایل 20-21 رو براتون پیدا کردم، فکر می کنم 21-22 هنوز منتشر نشده باشه.موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_ نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزیز
    برای پیمونت میخواستم راستش توی سایتش چندتا فایل هست ولی ایتالیایی نوشته بود
    ممنون
    6 9 nine or six

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)