صفحه 138 از 174 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مط

سلام به همه
    می خواستم بدونم که این کاملا درست هست که توی مدارک بورسیه آدرس داخل اقرار نامه + آدرس سند خانه باید حتما یکسان باشه. اما اگر آدرسی که زمان تشکیل پرونده از من خواسته شد با آدرس اصلی(اقرارنامه و سند خانه) مغایر باشه، مشکلی پیش می یاد؟

ممنونم از جوابتون

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shopair نمایش پست ها
    سلام به همه
    می خواستم بدونم که این کاملا درست هست که توی مدارک بورسیه آدرس داخل اقرار نامه + آدرس سند خانه باید حتما یکسان باشه. اما اگر آدرسی که زمان تشکیل پرونده از من خواسته شد با آدرس اصلی(اقرارنامه و سند خانه) مغایر باشه، مشکلی پیش می یاد؟

ممنونم از جوابتون
    قربانت.
    بنا به جمله اولتون یعنی اقرار نامه و سند باهم مغایرت داره و بنا به جمله دومتون یعنی آدرسی که در رجیستر آنلاین و هنگام پر کردن فرم استفاده کردید با اون 2 تای اولی مغایر هست. یعنی منظورتون اینه که هرجا یه چیزی نوشتید!
    بهر روی، آدرسی که موقع پر کردن فرم و یا همون رجیستر آنلاین وارد کردید رو با دادن ایمیل بهشون، میتونید اصلاحش کنید: (اگه درست یادم باشه شما برا استان توسکانی دارید اقدام میکنید)
    dsutoscana@postacert.toscana.it
    و اگر سند و اقرار نامه هم باز باهم مغایر هست، کار زیادی از دستتون بر نمیاد. ولی فکرم نکنم زیاد جای نگرانی باشه، بخصوص اگر سندتون از همون دفترچه ایی قدیمی ها باشه. چون اونا مثل سند تک برگی های الان، دقیقا جزییات و کروکی خونه درشون اعلام نشده که اون ها متوجه مغایرت بشن. یا حداقل باید اینجوری تصور کرد و امیدوار بود.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

سلام
    من تازه پذیرشم از دانشگاه بلونیا اومد و چون امتحان داره شینگن گرفتم. هنوز توی سایت برای بورس ثبت نام نکردم. میخاستم ببینم میتونم مدارکم رو توی سفارت ایران توی میلان تایید کنم؟ چون مدارکم هفته دیگه آماده میشه و من نیستم و باید امتحانم رو بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    بنا به جمله اولتون یعنی اقرار نامه و سند باهم مغایرت داره و بنا به جمله دومتون یعنی آدرسی که در رجیستر آنلاین و هنگام پر کردن فرم استفاده کردید با اون 2 تای اولی مغایر هست. یعنی منظورتون اینه که هرجا یه چیزی نوشتید!
    بهر روی، آدرسی که موقع پر کردن فرم و یا همون رجیستر آنلاین وارد کردید رو با دادن ایمیل بهشون، میتونید اصلاحش کنید: (اگه درست یادم باشه شما برا استان توسکانی دارید اقدام میکنید)
    dsutoscana@postacert.toscana.it
    و اگر سند و اقرار نامه هم باز باهم مغایر هست، کار زیادی از دستتون بر نمیاد. ولی فکرم نکنم زیاد جای نگرانی باشه، بخصوص اگر سندتون از همون دفترچه ایی قدیمی ها باشه. چون اونا مثل سند تک برگی های الان، دقیقا جزییات و کروکی خونه درشون اعلام نشده که اون ها متوجه مغایرت بشن. یا حداقل باید اینجوری تصور کرد و امیدوار بود.
    موفق باشید.
    نه ... منظورم این هست که آدرس درج شده در اقرار نامه یکسان باشه با آدرس سند خانه . ولی آدرسی که هنگام تشکیل پرونده روی یک پوشه مینویسن و مدارک رو داخل اون قرار میدن چیز دیگری باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم بورس استانی ، برای دکتری و ارشد فرق نداره؟
    این بورس مشمول دکترای معماری هم میشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط moontoise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم بورس استانی ، برای دکتری و ارشد فرق نداره؟
    این بورس مشمول دکترای معماری هم میشه؟
    درود
    نخیر فرقی نداره باندوی استان مربوطه را بخونید.
    بله میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نخیر فرقی نداره باندوی استان مربوطه را بخونید.
    بله میشه.
    خیلی ممنونم
    از کجا میتونم بخونم باندوی استان رو؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط moontoise نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    از کجا میتونم بخونم باندوی استان رو؟
    کدوم دانشگاه و شهری که اقدام میکنید اسم بورس را از سایت دانشگاه برداربد و وارد سایت بورس بشید از سایت باندوی مربوط به امسال را دانلود کنید و مطالعه فرمایید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام. اوضاع بورس برای دانشگاه Sapienza چطور هست؟ در ضمن آیا هیچ مرجع رسمی ای وجود داره که معلوم بشه برای سال آینده 2018/ 2019 بورس استانی برقرار میمونه؟ من با sapienza مکاتبه کردم، و میخوام برای 5 6 ماه آینده اماده شم تا تو سپتامبر برم اونجا، احتمال داره اونجا بورس ندن و دستمون رو بذارن تو پوست گردو اونجا تو غربت، چون به هر حال تهایتأ من بتونم سه ماه از جیب خودم خرج کنم...

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Razie131322 نمایش پست ها
    سلام. اوضاع بورس برای دانشگاه Sapienza چطور هست؟ در ضمن آیا هیچ مرجع رسمی ای وجود داره که معلوم بشه برای سال آینده 2018/ 2019 بورس استانی برقرار میمونه؟ من با sapienza مکاتبه کردم، و میخوام برای 5 6 ماه آینده اماده شم تا تو سپتامبر برم اونجا، احتمال داره اونجا بورس ندن و دستمون رو بذارن تو پوست گردو اونجا تو غربت، چون به هر حال تهایتأ من بتونم سه ماه از جیب خودم خرج کنم...
    درود
    به هیچ وجه نمیشه فهمید، امسال که هست و سال دیگه هم خواهد بود احتمال کنسل شدن این بورس بسیار کم هست چون در این صورت خود ایتالیایی ها هم به مشکل بر میخورند.
    شما تمام مدارک را اماده کنید و اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)