صفحه 12 از 174 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    خود سایت دانشگاه معمولا همه اطلاعات رو داره ولی جالبه که این دانشگاه اصلا قسمتی برای معرفی متابع و کمکهای مالی نداره!!! اما چاره ای جز این نیست که بهشون زنگ بزنید یا ایمیل بزنید:
    Office of Public Relations

Tel. 049 827 3338 - Fax 049 827 3177 - Mail urp@unipd.it
    مررسی لطف کردین فقط یه خواهش ک هر وقت باندو سال 2015-16ذدراومد اینجا یه اشاره بهش بکنید مررسی

سلام دوستان
    کسی تا حالا شرط سنی برای بورس استانی شنیده؟ آیا ممکنه به کسی به خاطر سنش این بورس رو ندن؟

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

دوست من شما از کجا متوجه شرط سنی شدید؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا شرط سنی برای بورس استانی شنیده؟ آیا ممکنه به کسی به خاطر سنش این بورس رو ندن؟
    خير نداره سن مهم نيست
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

دوستان نمیدونم تا چه حد در جریان گیرودارهای تأییدات وزارت امورخارجه هستید؛ ولی ترجمه ی اجاره نامه رو حتی با داشتن اجاره نامه های 2 سال پیش به سختی قبول می کنند. با اینحال، اگر ما سند آپارتمانی که ساکن اون هستم رو ترجمه کنیم، امکانش هست که بورس شاملم نشه؟؟ (مضاف بر اینکه در فیش حقوقی پدرم فکر کنم وام مسکن کم میشه.) ضمنا اگر اون وام مسکن در فیش نباشه هم باز میشه امیدوار بود؟
    از دوستان صاحب نظر خواهش می کنم کمک کنند اقدام درستی بکنم.

Junior Member

سلام
    آیا درسته که دکتری اصلا" بورس نداره؟
    اگر آره بدون بورس هزینه تحصیل چه قدره ایتالیا؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    یک مطلبی رو خیلی از بچه ها میگن که البته من از صحتش اطلاع ندارم. گفته میشه اگه کسی خونه داشته باشه بیست درصد قیمت خونه , سالانه به درآمدش اضافه میشه. این یعنی داشتن یک خونه معمولی در تهران درآمد صفر رو به بالای بیست هزار یورو میرسونه. نظری در این مورد دارید؟
    سلام. راستش من اینو نخوندم و نشنیدم ولی خوب باید از خود راهنمای ارگو دید که چطور شاخص رو محاسبه می کنن. اسم شاخصش رو الان یادم نیست؛نمیدونم ISEE بود یا...... با خوندن خود اون فقط میشه نظر داد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_2 نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم تا چه حد در جریان گیرودارهای تأییدات وزارت امورخارجه هستید؛ ولی ترجمه ی اجاره نامه رو حتی با داشتن اجاره نامه های 2 سال پیش به سختی قبول می کنند. با اینحال، اگر ما سند آپارتمانی که ساکن اون هستم رو ترجمه کنیم، امکانش هست که بورس شاملم نشه؟؟ (مضاف بر اینکه در فیش حقوقی پدرم فکر کنم وام مسکن کم میشه.) ضمنا اگر اون وام مسکن در فیش نباشه هم باز میشه امیدوار بود؟
    از دوستان صاحب نظر خواهش می کنم کمک کنند اقدام درستی بکنم.
    بله قطعا باید امیدوار باشین! شما باید از بانک نامه ای کاملا مشخص بگیرین که چقدر وام با چه تعداد و مبلغی قسط گرفتین و اینکه چقدر پرداخت کردین و چقدر مونده بعد مهر بانک و ترجمه و تایید و ....
    ویرایش توسط behnamhg : June 30th, 2015 در ساعت 12:15 AM دلیل: ترکیب پست
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanjj نمایش پست ها
    سلام
    آیا درسته که دکتری اصلا" بورس نداره؟
    اگر آره بدون بورس هزینه تحصیل چه قدره ایتالیا؟
    بورس استانی نداره برای دکتری ولی و خود دانشگاه ها بورس دارن برای phd
    در هر صورت شهریه برای دکتری خیلی پایینه ! شاید زیر سالی 1000 یورو
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

میشه لطفا راجعبه شرایط DSU امسال بگید؟ برای میلان تغییراتی بوجود اومده در مورد مدارک؟
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    میشه لطفا راجعبه شرایط DSU امسال بگید؟ برای میلان تغییراتی بوجود اومده در مورد مدارک؟
    شما مراجعه کنید به سایت استان مربوطه و اگه بندو امسال اومده مطالعه کنید تا ببینید تغییری صورت گرفته یا نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)