صفحه 4 از 174 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط AZINIZA نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ، یه سوالی ، اینی که گفته شده اجاره نامه و فیش حقوقی باید به نام "سرپرست" باشه ، یعنی همون ساپورتر مالی که برای ویزا پول رو توی حسابش داره؟ یا با اون فرق داره؟
    (ببخشید اگه سوالم بی ربطه ، چون درباره این بورس چیزی نمی دونم)
    چه ربطی داره ذاتا ساپورتر دیگه نیاز نیست برای ویزا شما تو حساب خودت پول میزاری و تموم به فروم مربوط به خودش مراجعه کن.
    راجب سرپرست: کسی هست که نون آور خونه هست و هزینه ها رو اون تامین میکنه.
    برای اطلاعات بیشتر به سایت بورس دانشگاه مربوطه مراجعه بشه پست اول همه چی به صراحت نوشته شده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

بهنام جان اگه آدرس خونمون که توی اپلیکیشن فرم ها نوشتیم و آدرس خونه ای که میخواهیم واسش اجاره نامه تهیه کنیم متفاوت باشه که هست تکلیف چیه ؟
    ممکنه اینجوری دیگه قبول نکنند مدارکمون رو یا سوء برداشتی از سوی اونا بشه ؟
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenboy نمایش پست ها
    بهنام جان اگه آدرس خونمون که توی اپلیکیشن فرم ها نوشتیم و آدرس خونه ای که میخواهیم واسش اجاره نامه تهیه کنیم متفاوت باشه که هست تکلیف چیه ؟
    ممکنه اینجوری دیگه قبول نکنند مدارکمون رو یا سوء برداشتی از سوی اونا بشه ؟
    بهتره که یه جا باشه ولی متفاوت هم باشه میتونی بگی که اون زمان اونجا بودیم و الان چون اجاره نشین هستیم عوض کردیم و اومدیم این خونه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    دوستان من و همسرم باهم براى ايتاليا اقدام كرديم

اين مدارك كه از پدر خواسته ميشه مربوط به مجردهاست
    كسي ميدونه افراد متاهل چه جورى ميتونن اين بورس رو بگيرن؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من و همسرم باهم براى ايتاليا اقدام كرديم

اين مدارك كه از پدر خواسته ميشه مربوط به مجردهاست
    كسي ميدونه افراد متاهل چه جورى ميتونن اين بورس رو بگيرن؟؟؟
    درود
    شما میتونید هر کدوم جدا جدا از طریق پدر اقدام کنید.
    سرپرست شما پدر شما و سرپرست همسرتون هم پدر همسرتون میتونه باشه.
    دلیل به ازدواج این نیست که شما حتما جدا هستید و یا نیاز به سرپرست ندارید.
    یا هم همسر شما میشه سرپرست و همه کارای پدر رو همسر شما برای خودش و شما انجام میده.
    اطلاعات تکمیلی رو با مراجعه به سایت بورس دانشگاه و استان مورد نظر میتونید پیدا کنید.

پس مدارک همون ها هستند
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود.
    شما میتونید هر کدوم جدا جدا از طریق پدر اقدام کنید.
    سرپرست شما پدر شما و سرپرست همسرتون هم پدر همسرتون میتونه باشه.
    دلیل به ازدواج این نیست که شما حتما جدا هستید و یا نیاز به سرپرست ندارید.
    یا هم همسر شما میشه سرپرست و همه کارای پدر رو همسر شما برای خودش و شما انجام میده.
    اطلاعات تکمیلی رو با مراجعه به سایت بورس دانشگاه و استان مورد نظر میتونید پیدا کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    پس مدارک همون ها هستند
    ممنونم
    شما اگه اشتباه نکنم باید سند ازدواج و شناسنامه هاتون رو هم بدین ترجمه ولی برای اطمینان حتما به سارمان بورس مربوطه سر بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AZINIZA نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ، یه سوالی ، اینی که گفته شده اجاره نامه و فیش حقوقی باید به نام "سرپرست" باشه ، یعنی همون ساپورتر مالی که برای ویزا پول رو توی حسابش داره؟ یا با اون فرق داره؟
    (ببخشید اگه سوالم بی ربطه ، چون درباره این بورس چیزی نمی دونم)
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما اگه اشتباه نکنم باید سند ازدواج و شناسنامه هاتون رو هم بدین ترجمه ولی برای اطمینان حتما به سارمان بورس مربوطه سر بزنید.
    سند ازدواج هم حتما باید ترجمه بشه!چون مقدار مهریه و...ذکر شده می پرسم ,من تنها پذیرش دارم و هنوز تو عقد هستم و پدرم سرپرست من محسوب میشه،ممکنه به خاطر این شرایط نتونم این بورس بگیرم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

سلام بچها. خسته نباشید
    ما خونه مال خودمونه واسه اجاره نامه چجور تهیه کنم؟ بعدم مامانم معلم بوده بازنشسته شده الانم حقوق میگیره. تو اون اقرار نامه بابام بگه خانه داره بعذا مشکل پیش نمیاد؟ یعنی واسه تایید دادگستری و امور خارجه نمیرن چک کنن؟

کسی‌ که سرپرستی نداشته باشه باید چجوری واسه فیه حقوقی اقدام کنه،؟ من پدر و مادرم فوت کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)