صفحه 140 از 174 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام
    من پارسال به ثبت نام بورس نرسیدم و بهم تعلق نگرفت.
    امسال که اقدام کردم برای استان لاتزیو بهم ایمیل زدن و گفتن پارسال که بورس نداشتی از چه منبع مالی استفاده کردی؟ 1- منبع مالی داخل ایتالیا 2- منبع مالی خارجی که من زدم خارجی و الان برای دریاف بورس رنکم 1350 هست..
    به نظر شما به من بورس اصلا تعلق میگیره؟
    اگر بخوام حتما بگیرم چه اقدامی باید بکنم؟ چه ایمیلی بزنم؟ به کجا اعتراض کنم؟ اصلا راهی هست؟؟

سلام من یک سوال داشتم من دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه میلانم دو تا پذیرش داشتم که با پذیرش اولم بورس رو ثبت نام کردم ولی چون خیلی سخت بود رشته ام رو عوض کردم...دوستام میگن چون شاخه ات رو عوض کردی و رفتی یک رشته دیگه بورست میپره و بهت تعلق نمیگیره راست میگن؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

سلام
    من در یک خانه که بصورت قولنامه است و در نهایت بین ورثه تقسیم می شود، زندگی میکنم. آیا این ملک دارایی محسوب نمی شود؟
    و اینکه من کاردانی فیلمسازی کارشناسی مترجمی هستم، آیا میتوانم برای بورس رشته های فیلمسازی را ادامه بدهم؟ شانسم چطور است؟

Junior Member

سلام ممنون از وقتی که میزارید
    من الان کارمندم اما با خانوادم زندگی میکنم برای DSU فیش حقوقی خودمو باید بدم یا پدرمو یا هردو؟
    یا شاغل بودن خودم امتیاز منفیه برای دریافت DSU?

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون از تاپیک خوبتون
    میخواستم ببینم با 5200 یورو که بورس استانی میده میشه یک نفره زندگی متوسطی داشت؟ یا پول کم میاد

و اینکه گرفتن بورس های دیگه که پول بیشتری میدن رزومه خیلی قوی میخاد؟ در چه حد؟
    مثلا یکی دو تا isi و ی پروپوزال خوب کافیه؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از تاپیک خوبتون
    میخواستم ببینم با 5200 یورو که بورس استانی میده میشه یک نفره زندگی متوسطی داشت؟ یا پول کم میاد

و اینکه گرفتن بورس های دیگه که پول بیشتری میدن رزومه خیلی قوی میخاد؟ در چه حد؟
    مثلا یکی دو تا isi و ی پروپوزال خوب کافیه؟

قربانت.
    به شهرتون بستگی داره و مهم تر از اون به سبک و استایل زندگیتون.
    مثلا تو همین میلان که از گرون ترین شهرای ایتالیاست، میشه با بورس استانی طی کرد و از جیب نگذاشت.
    جای خوب میتونید بگیرید با حدودا 400 تا در ماه. (البته به اینصورت خوب، که مثلا من الان با 2 تا از دوستان یه آپارتمان 120 متری گرفتیم و هر کدوم یه اتاق برا خودمون داریم و حدودا ماهی 400 تا میشه.) حالا اگه یک نفر اینجوری که گفتم خونه اجاره کنه و اسکالرشیپش رو کامل بگذاره برا اجاره و کمک هزینه وعده غذایی که تقریبا 5 یورو در روز هست رو باهاش بره مارکت خرید بکنه ( مواد لازم برای آشپزی) (نه که هر روز بره 5 یورور رو یه وعده غذا تو رستوران بخوره و شب دوباره گرسنه ش بشه) و البته نره جایی گشت بزنه (اونم تو ایتالیا، فکر کن)، آره اینجوری احتیاج ندارید از جیب بگذارید.
    ولی خوب نمیشه. هر روز میخواید برید رستوران، میخواید خوش بگذرونید، بیرون برید، شایدم اصلا این سبکی دلتون نخواد خونه بگیرید و سوییت میخواید یا خلاصه به هر نحوی میخواید جاتون یه شکلی باشه که تنها باشید. بعد اینطور میشه که بله پول باید با خودتون بیارید.
    و البته که برای ابتدای کار، مثلا برای یکی 2 ماه اول مسلما باید پول همراهتون باشه.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : November 3rd, 2017 در ساعت 04:30 AM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Banned

سلام دوستان
    میخواستم ببینم با بورسیه 5200 تا میشه تو ایتالیا تو میلان زندگی کرد یا باید از جیبم پول بزاریم ؟
    تو دانشگاه اگه suervizer پیدا کنی و در کار های تحقیقاتی شرکت کنی پولی بهت داده میشه یا نه ؟
    مرسی

Junior Member

سلام من واسه ارشد اگه بخوام اقدام كنم جدا از اون مدارك پست اول مدارك ريز نمراتم اينارو نميخواد؟

سلام

دوستان این بورس برای همه دانشگاه ها هست؟ الان من دارم برای دانشگاه Bocconi اقدام میکنم. شرایط خوبی دارم از خود مسئولین و دانشجوهاش که میپرسم بهم گفتن به احتمال 99% قبولم، ولی امسال برای اولین بار دانشگاه need-based scholership اش رو برداشته. من هم پول ندارم خودم برم. میخوام بدونم که این بورس شامل حال Bocconi که دانشگاه خصوصیه هم میشه یا نه؟

یک دنیا ممنون

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
    سلام

دوستان این بورس برای همه دانشگاه ها هست؟ الان من دارم برای دانشگاه Bocconi اقدام میکنم. شرایط خوبی دارم از خود مسئولین و دانشجوهاش که میپرسم بهم گفتن به احتمال 99% قبولم، ولی امسال برای اولین بار دانشگاه need-based scholership اش رو برداشته. من هم پول ندارم خودم برم. میخوام بدونم که این بورس شامل حال Bocconi که دانشگاه خصوصیه هم میشه یا نه؟

یک دنیا ممنون
    قربان شما.
    لوییجی یه ISU داره که شبیه dsu هست ولی تا جایی که من اطلاع دارم فقط برا خود اروپایی هاست.
    لوییجی برا بچه های international همون اسکالرشیپ مربوط به تمکن مالی خودش رو داره و تمام. یعنی کل اسکالرشیپ هایی که توسط دانشگاه برا بچه های خارجی تعریف شده در صفحه پایین هست که فقط به همین مورد که گفتم اشاره کرده:
    https://www.unibocconi.eu/wps/wcm/co...dents+Graduate
    معیار سنجشش شبیه dsu هست ولی اگه شامل حال کسی بشه فقط هزینه دانشگاه wave میشه. دیگه خبری از کمک هزینه بصورت جداگانه نیست. چون نمیدونم میدونید یا نه، دانشگاه خصوصی هست و tution fee ش بالای 12 هزارتاست.
    استان میلان همون دانشگاه دولتی هاش هم هر کدوم برا خودشون تصمیم میگیرن و روند خودشون رو دارن. با بقیه استان ها فرق میکنه.
    مثلا اعلامیه ش مربوط به 18-17 برا بچه های اینترنشنال این بوده:
    https://www.unibocconi.eu/wps/wcm/co...S&CVID=ltmlSen
    برا امسال رو دیگه نمیدونم که اعلام نکرده یا کلا برداشته. اگه با این بورس راضی هستید، زودتر از خود دانشگاه بپرسید که امسال تصمیمشون برا این اسکالرشیپ چی هست.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)