صفحه 20 از 174 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام به همگی
    من برای دکتری رشته مکانیک دانشگاه بلونیا اپلای کردم- همسرم الان دانشجوی دانشگاه بلونیاست و اسکالرشیپ داره. برای تکمیل مدارک و اقدام برای بورس ارگو ایا من باید فیش حقوقی پدر و مادر رو ارائه کنم یا بورس همسرم - همچنین برای اجاره نامه- و کلا میخواستم ببینم تفاوتی برای دانشجوهای دکتری و ارشد هست یا خیر؟
    ممنون

Senior Member

سلام

آیا یه بزرگواری هست اینجا ما رو راهنمایی کنه؟ آیا به دانشجوهایی که برای فرصت مطالعاتی میرن ایتالیا هم بورس استانی تعلق میگیره؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

آیا یه بزرگواری هست اینجا ما رو راهنمایی کنه؟ آیا به دانشجوهایی که برای فرصت مطالعاتی میرن ایتالیا هم بورس استانی تعلق میگیره؟

با تشکر
    درود
    فکر نمیکنم چون بورسی هست که سالانه بوده و بر اساس پاس واحد سال بعد تعلق میگیره بهترین کار این هست که شما به استانی که میرید ایمیل بورس استانی رو پیدا کنید و بهشوت بگید تا ببینید چی میگند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    فکر نمیکنم چون بورسی هست که سالانه بوده و بر اساس پاس واحد سال بعد تعلق میگیره بهترین کار این هست که شما به استانی که میرید ایمیل بورس استانی رو پیدا کنید و بهشوت بگید تا ببینید چی میگند.
    سلام

از اینکه ناامیدمون کردید ممنونم. شاید بهتر باشه سوالم رو اینطوری مطرح کنم که آیا برای دوره فرصت مطالعاتی میشه کلا بورسی گرفت؟ بخصوص بورسهایی که از محل اتبار مالی خود استاد نباشه و یه موسسه تحقیقاتی پرداختش کنه؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

از اینکه ناامیدمون کردید ممنونم. شاید بهتر باشه سوالم رو اینطوری مطرح کنم که آیا برای دوره فرصت مطالعاتی میشه کلا بورسی گرفت؟ بخصوص بورسهایی که از محل اتبار مالی خود استاد نباشه و یه موسسه تحقیقاتی پرداختش کنه؟

با تشکر
    حرفی نزدم شما ناامید بشید بهتره به سازمان مربوطه میل بزنید تا مطمئن بشید.
    ببینید فرصت مطالعاتی چون زمانش کمه باید با استاد و دانشگاه هماهنگ کنید تا ببینید کمکی میکنند یا نه.(چون پستتون مربوط به این موضوع نیست یعد چند روز حذف خواهد شد)
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بچه ها چقدر طول میکشه تا عدد ایزه رو بدن؟ ترجمه مدارک خیلی طول میکشه میترسم به ددلاین نرسم.چیزی هم دستی باید ببریم میلان یا نمیخواد فقط آپلود کنیم و فرم رو پر کنیم کافیه؟لطفا یکی راهنمایی کنه که اگه لازمه پول بیشتری بدم دارالترجمه که سریع تر آمادش کنه (((((

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mina23 نمایش پست ها
    بچه ها چقدر طول میکشه تا عدد ایزه رو بدن؟ ترجمه مدارک خیلی طول میکشه میترسم به ددلاین نرسم.چیزی هم دستی باید ببریم میلان یا نمیخواد فقط آپلود کنیم و فرم رو پر کنیم کافیه؟لطفا یکی راهنمایی کنه که اگه لازمه پول بیشتری بدم دارالترجمه که سریع تر آمادش کنه (((((
    شما عدد ایزه رو میخوایید چیکار شما باید انلاین ثبت نام کنید و مدارک رو یا پست کنید یا اگه قبل ددلاین میرید خودتون ببرسید بهتره به ددلاین توجه کنید و با سازمان بورس هم مکاتبه کنید ببینید چی میگند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما عدد ایزه رو میخوایید چیکار شما باید انلاین ثبت نام کنید و مدارک رو یا پست کنید یا اگه قبل ددلاین میرید خودتون ببرسید بهتره به ددلاین توجه کنید و با سازمان بورس هم مکاتبه کنید ببینید چی میگند.
    مگه عدد ایزه رو نباید در فرم آنلاین وارد کنیم؟اگه سریع بهم ندنش فرم بسته میشه...پس باید پست هم بکنیم؟ مطمینید شرایط میلان هم اینجوریه؟من شنیده بودم آپلود کافیه که

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mina23 نمایش پست ها
    مگه عدد ایزه رو نباید در فرم آنلاین وارد کنیم؟اگه سریع بهم ندنش فرم بسته میشه...پس باید پست هم بکنیم؟ مطمینید شرایط میلان هم اینجوریه؟من شنیده بودم آپلود کافیه که
    ببینید عدد ایزه برای اینکه بعد اینکه تمام مراحل تموم شد بر اساس شرایطتتون عددی میدند که رتبه بندی میکنه شما رو اون عدد ایزه هست و ربطی به فرم نداره.
    میلان معمولا با اداره کاف هست شما یه لطف بکنید و باندوی امسال رو بخونید تمام جواب سوالتون رو میگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای اجاره نامه خانه که حتما باید سند داشته باشه و اینکه باید به اسم پدر اجاره شود؟
    می شه خونه خودمون باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)