صفحه 173 از 174 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

خیلی ممنون از لطفتون
    ا این فایل انگلیسیش میشه دقیقا؟ اینو پیدا کردم ولی یه نسخه ی ایتالیایی داشت خیلی از این تعداد صفحاتش بیشتر بود فکر کردم شاید این نباشه
    ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    خواهش میکنم کار مهمی نیست
    اتفاقا پیه مونته جزو استان هایی هست که سایتش انگلیسی خوب و کاملی داره، به هر حال من فایل 20-21 رو براتون پیدا کردم، فکر می کنم 21-22 هنوز منتشر نشده باشه.موفق باشید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نمیدونم اون چه فایلی بوده اگه خواستین لینکش رو بذارین بگم مال چی بوده گرچه الان دیگه با وجود گوگل ترنسلیت دیگه نیازی به دانش زیان ایتالیایی نیست و خودتون هم میتونید بفهمید مال چی هست،
    اما این که لینک کردم نسخه انگلیسی هست و کاملا همه مطالب مربوط به بورس پیه مونته رو شامل میشه و اطلاعات نسخه بعدی هم احتمال کمی داره که تغییری بکنند غیر از تاریخ ها و مبلغ ها رو که برای هر سال تحصیلی باید نسخه جدید رو چک کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_ نمایش پست ها
    خیلی ممنون از لطفتون
    ا این فایل انگلیسیش میشه دقیقا؟ اینو پیدا کردم ولی یه نسخه ی ایتالیایی داشت خیلی از این تعداد صفحاتش بیشتر بود فکر کردم شاید این نباشه
    ممنون از راهنماییتون
    96 nine or six

Junior Member

خیلی خیلی ممنون از پاسختون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    نمیدونم اون چه فایلی بوده اگه خواستین لینکش رو بذارین بگم مال چی بوده گرچه الان دیگه با وجود گوگل ترنسلیت دیگه نیازی به دانش زیان ایتالیایی نیست و خودتون هم میتونید بفهمید مال چی هست،
    اما این که لینک کردم نسخه انگلیسی هست و کاملا همه مطالب مربوط به بورس پیه مونته رو شامل میشه و اطلاعات نسخه بعدی هم احتمال کمی داره که تغییری بکنند غیر از تاریخ ها و مبلغ ها رو که برای هر سال تحصیلی باید نسخه جدید رو چک کنید.

Junior Member

سلام، من دانشجوی ایتالیا هستم، خواهرم هم امسال برای ورونا پذیرش گرفته. اگر در اقرارنامه اسم من هم ذکر بشه، آیا لازمه که پرینت حساب من هم به CAF ارایه بشه؟

Junior Member

سلام دوستان برای این بورس شرایط سنی خواستی مد نظر هست یا خیر ؟ من 28 سال سن دارم میخوام برای لیسانس اپلای کنم . بخاطر سنم بهم تعلق میگره یا خیر ؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام، خیر تا سال 2015 که من میدونم شرط سنی نداره، و فکر هم نمیکنم تغییری کرده باشه،
    این راهنما جدیدترین راهنمای گرفتن ISEE مربوط به استان امیلیا رومانیا (بولونیا) هست،
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای این بورس شرایط سنی خواستی مد نظر هست یا خیر ؟ من 28 سال سن دارم میخوام برای لیسانس اپلای کنم . بخاطر سنم بهم تعلق میگره یا خیر ؟
    96 nine or six

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کردن در بورس:

1. فیش حقوقی : یکی از مدارک خواسته شده فیش حقوقی میباشد که باید کسی که ادعای سرپرستی میکند فیش حقوقی را تهیه کند، کسانی که در سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی کار میکنند به قسمت مربوطه رفته و درخواست فیش حقوقی میکنند، کسانی که شغل آزاد دارند باید به اتحادیه صنف مربوطه مراجعه کرده و فیش حقوقی را تهیه فرمایند.

نکته: فیش حقوقی که تهیه میشود باید مربوط به یکسال قبل باشد بر فرض مثال کسانی که میخواهند برای سال 2015 اقدام کنند باید فیش حقوقی یکی از ماه های سال 2014 را تهیه فرمایند.
    سلام
    یه سوالی ؛ من 5 سال سابقه کار دارم ؛ ولی الان برای کارای مهاجرتم که تایمم آزاد بشه ؛ از کارم بیرون اومدم و دارم بیمه بیکاری میگیرم ؛ و طبیعتا فیش حقوقی ندارم ؛ باید چیکار کنم ؟؟
    برگردم سر کار ؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان ایتالیایی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computre science

سلام وقتتون بخیر بسیار ممنون از اطلاعات مفیدی که فراهم کردید.

شاید سوالم تکراری به نظر برسه. اما موضوعی که هست در سایت بورس دانشگاه Genova که من ازش چند روز پیش پذیرش گرفتم گفته نوشته در هنگام ورود 1500 یورو برای تامین مخارج (طبعا برای همون دو سه ماه اول قبل از مشخص شدن نتیجه بورس استانی) به همراه داشته باشید.

حالا به نظر شما با توجه به این موضوع کماکان 7000 تا 8000 یورو حتما باید باشه؟

Junior Member

سلام دوستان همگی خسته نباشید
    یه سوال داشتم میخواستم ببینم که آیا برای دوره لیسانس هم میشه بورس گرفت؟
    من الان 24 سالمه و لیسانس حسابداری دارم و توی دوران سربازیم هستم
    میخوام برای لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم
    یکسال سابقه کار مرتبط با بیمه هم دارم
    نرم افزارای مربوطه رو هم بلدم و دارم سعی میکنم پرتفلیوی خوبی بسازم
    انگلیسیم در حد متوسط هست و دارم ادامه میدم
    اونطور که فهمیدم برای لیسانس باید زبان ایتالیایی بلد باشی در نتیجه میخوام برای ایتالیایی شروع کنم
    تا آخر سربازیمم نزدیک 2 سال وقت دارم برای این کارها

شرایط منو چطور بر آورد میکنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)