صفحه 168 از 174 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan_734 نمایش پست ها
    سلام<br>
    من پذیرش ارشد گرفتم از دانشگاه سیه نا و متاسفانه به دانشگاه گفتم که ارشد دارم. امکان دریافت بورس استانی وجود داره؟
    تو موقعی که داری برای بورس اسانی فرم پر میکنی اصلا نگو ارشد داری. اونا هم براشون فقط بررسی مدارک مالی سرپرست و شناسنامه اش مهمه .به کسی هم این موضوع رو نگو که میخوای واسه بورس اقدام بکنی تا گزارش نکنن<br>
    <br>

Junior Member

بله میشه.فقط نباید بگویید لیسانس داشته اید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajed نمایش پست ها
    بله میشه.فقط نباید بگویید لیسانس داشته اید.
    ارشد عزیزم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین
    این 5هزار یورویی که بورسیه ی سالیانه هستش، از این 5هزارتا چه مقدار برای خوابگاه و ژتون و شهریه دانشگاه کسر میشه؟؟؟ و چه مقدار باقیمانده میمونه یا اصلا نمیمونه؟

با تشکر...
    من تو سیسیل هستم. با خوابگاه و غذا، سالیانه 2700 یورو رو توی دو قسط میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Pilla3000 نمایش پست ها
    من تو سیسیل هستم. با خوابگاه و غذا، سالیانه 2700 یورو رو توی دو قسط میدن.
    مثلا 5600 یورو بدن بنطرت میشه یک سال رو زندگس دانشجویی کرد و یا باید هر روز سیب زمینی بخوریم

ApplyAbroad Superstar

اگر هزینه خوابگاه یا اجاره خانه نداشته باشید خیلی فراتر از سیب زمینی رفاه دارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    مثلا 5600 یورو بدن بنطرت میشه یک سال رو زندگس دانشجویی کرد و یا باید هر روز سیب زمینی بخوریم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. من از تورین پذیرش گرفتم. bando رو باید از کدوم سایت بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم. من مادرم رو سرپرست معرفی میکنم ولی بیمه نداره . سهام دار و رییس هیئت مدیره یه شرکته. میتونم براش بیمه خویش فرما جور کنم. خودم هم پروانه کسب دارم. میتونم برای مادرم کارت مباشرت بگیرم. این مدارک شغلی کافیه ؟؟ یا حتما بیمه یکسال قبلو میخوان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها

اگر هزینه خوابگاه یا اجاره خانه نداشته باشید خیلی فراتر از سیب زمینی رفاه دارید
    شما ماشالا همه جا تشریف داری ها نه اون رو که میدونم ویوووو میشه کلا

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    شما ماشالا همه جا تشریف داری ها نه اون رو که میدونم ویوووو میشه کلا
    وقتی این پیغام را بدون کوت تو لیست پاسخ های تازه دیدم، گفتم حتمن یکی داره راجب susighton حرف میزنه.

برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

پیش فرض بورسیه دانشگاه bocconi

من توی سایت استان لومباردی گشتم ولی نتونستم بفهمم دانشگاه bocconi میلان شامل بورسیه میشه یا نه فقط این لینک رو توی سایت دانشگاه پیدا کردم
    https://www.unibocconi.eu/wps/wcm/co...scholarship+hp
    من اطلاعاتم تو این زمینه ضعیفه و درست نفهمیدم که الان دانشگاه بوکونی شامل بورس میشه یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)