صفحه 105 از 174 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member m1374 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مط

سلام...آقا بهنام سوال ازتون داشتم....یکی از این موسسات برای بور...س ایتالیا گفته بود برای سال اول مبلغ بورس 2200 یورو و برای سال دوم 7800 یورو و برای بقیه سالها یعنی از سال سوم به بعد 5200 یورو هستش البته برای پزشکی.آیا حقیقت داره این حرفشون؟ و سوال بعدیم هم اینه که اگه بورس به فرد تعلق نگیره تمام هزینه های یک سال برای تحصیل توی رشته پزشکی چقدر میشه(ممکنه هزینه پزشکی توی دانشگا های مختلف هم فرق کنه شما بازه ی هزینه ای دانشگاه رو بگید یعنی مینیمم وماکسیمم شهریه چقدر میتونه باه)؟با احتساب 600تا700 یور هزینه ی ماهیانه فردی.چون اکثر سایتا و یا همین جا که تحقیق کردم همین قدر گفتن...البته اگر بعضی از دوستان هم که اطلاع موثق دارن و یا خودشون اونجا مشغول به تحصیل هستن هم اگه لطف کنن جواب بدن ممنون میشم

Junior Member

با توجه به اینکه نام ایران در بین کشورهای در حال توسعه و فقیر نیست:
    http://www.er-go.it/index.php?id=6547
    پس بورس ها برای کسانی است که هنوز تحت سرپرستی یک نفر دیگری باشند؟
    نمیشه کسی که کلاً جدای از خانواده و خانه داره برا خودش کار میکنه و میگذرونه فیش حقوقی و بقیه ی مدارک مال خودشو بفرسته؟

Junior Member

سلام دوستان ، پدر بنده کشاورز هستند و حقوق بگیر نیستند. برای فیش حقوقی چیکاری باید انجام بدم؟ با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    با توجه به اینکه نام ایران در بین کشورهای در حال توسعه و فقیر نیست:
    http://www.er-go.it/index.php?id=6547
    پس بورس ها برای کسانی است که هنوز تحت سرپرستی یک نفر دیگری باشند؟
    نمیشه کسی که کلاً جدای از خانواده و خانه داره برا خودش کار میکنه و میگذرونه فیش حقوقی و بقیه ی مدارک مال خودشو بفرسته؟
    بله. اگر محل اسکان جدا از خانواده داشته باشید و ازدواج کرده باشید، می تونید خودتون رو سرپرست معرفی کنید و فیش حقوقی خودتون رو ارئه بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moien120 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، پدر بنده کشاورز هستند و حقوق بگیر نیستند. برای فیش حقوقی چیکاری باید انجام بدم؟ با تشکر.
    افرادی که شغل آزاد دارند و مبلغ حقوق شون متغیر هست، می تونن با مراجعه به صنف مربوطه اقدام به اخذ گواهی کنند که با ارائه ی اون مشکل شون برطرف شه. البته باید دفترچه ی بیمه هم داشته باشید که با ارائه ی اون تاییدیه ها رو هم بتونین به راحتی بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    بله. اگر محل اسکان جدا از خانواده داشته باشید و ازدواج کرده باشید، می تونید خودتون رو سرپرست معرفی کنید و فیش حقوقی خودتون رو ارئه بدید.
    ممنونم از پاسخگویی شما،
    من ازدواج نکردم ولی جدای از خانواده ام در یک شهر دیگر زندگی میکنم. تکلیف من چیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    افرادی که شغل آزاد دارند و مبلغ حقوق شون متغیر هست، می تونن با مراجعه به صنف مربوطه اقدام به اخذ گواهی کنند که با ارائه ی اون مشکل شون برطرف شه. البته باید دفترچه ی بیمه هم داشته باشید که با ارائه ی اون تاییدیه ها رو هم بتونین به راحتی بگیرین.
    تا جایی که من اطلاع دارم و میدونم کشاورزا صنف ندارن و بابام به التبع توی صنقی نیست. و مشکل دوم اینه که دفترچه بیمه هم ندارن. با این حساب من بیخیال این بورس بشم؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی شما،
    من ازدواج نکردم ولی جدای از خانواده ام در یک شهر دیگر زندگی میکنم. تکلیف من چیست؟
    اگر دانشجو هستید، سرپرست رو باید پدرتون معرفی کنین. اما اگر حقوق بگیر هستید و فیش حقوقی و بیمه دارید، می تونید خودتون رو به عنوان سرپرست معرفی کنید.(فکر نکنم مانعی داشته باشه، اما خودتون می تونید به صورت مستقیم هم از سازمان بورس اون شهری که می خواهید اقدام کنید هم بپرسید که شک و شبه ای توش نباشه.)
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moien120 نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم و میدونم کشاورزا صنف ندارن و بابام به التبع توی صنقی نیست. و مشکل دوم اینه که دفترچه بیمه هم ندارن. با این حساب من بیخیال این بورس بشم؟ با تشکر
    سلام.

والا در این شرایط یک مقدار اوضاع پیچیده می شه. به هر حال این مدارکی که خواسته می شه رو باید ارائه داد و بدون فیش حقوقی مدارک بورس استانی ناقص خواهد بود. از ادمین محترم درباره ی نحوه ی اخذ فیش حقوقی بپرسین، شاید اطلاعات شون از من بیشتر باشه.
    اما اگر رزومه ی قوی دارید می تونید شانس خودتون رو برای بورس های مریت که البته رقابتی هم هستند، امتحان کنید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    سوالی داشتم خدمت اقا بهنام عزیز یا دوستای با تجربه: ایا معنی این لینکی که گذاشتم اینه که دانشجویانی که شرایط بورس را داشتند ولی نتوانستند ان را دریافت کنند میتوانند از پرداخت شهریه معاف شوند؟

http://www.polimi.it/en/students/fro...-requirements/
    تا اونجایی که من میدونم شما برای تخفیف شهریه هم میتونید اپلای کنید توی یه تاریخی که اعلام میکنند. توی ایمیلی که داده بودن به من برای تخفیف شهریه این لینکو برای اطلاعات گذاشته بودن. بخش tuition fees and exemptions رو بخونید.
    http://www.polimi.it/en/guides

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)