صفحه 160 از 174 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام و ممنون از اطلاعاتتون.
    من اگر بخوام خودم برای دریافت بورس اقدام کنم و سراغ موسسات نرم از طریق چه لینک یا سایتی باید اقدام کنم؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و بخصوص آقا بهنام گل بابت راهنمایی هاشون:
    1.من و دوستم می خواستیم برای بورس اقدام کنیم حالا می خواستم بدونم ما می تونیم خونه های همدیگرو اجاره کنیم منظورم اینه مشکلی نداره مثلا موقعی که پروندهای ما رو بررسی می کنین سوتی نباشه اون وسط؟
    2.یا یک حالت دیگه اینکه من خونه دوستمو اجاره کنم اون بره جایی دیگه ایرو اجاره کنه اینجوری بهتر نیست؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویتون

Junior Member

بورس خود دانشگاه تورین .topolito در مقطع لیسانس کسی آیا گرفته و اینکه مبلغ 8000 یورو ان برای زندگی و تحصیل ایا کافی میباشد؟

Junior Member

سلام، من تا حدودی این تاپیک رو مطالعه کردم، در خصوص بورسیه استانی، آیا میشه خواهر رو به عنوان سرپرست معرفی کرد؟ البته پدر و مادرم در قید حیات هستن، ولی مدارک خواهرم راحتتر قابل تایید گرفتنه.

Junior Member

ببخشید من اگر سند منزل رو ترجمه کنم با توجه به اینکه منزل متراژش 225 متر هست ممکنه بورس بهم تعلق نگیره؟ حقیقتش من دو هدف دارم یکی اینکه هزینه و دردسر های تهیه اجاره نامه سوری رو نداشته باشم و هم اینکه یه مقدار بابت دروغ گفتن معذب میشم. ممنون میشم یه مشورت بهم بدین

Junior Member

اول میخواستم بدونم چون که بورسه اواخر اکتبر یا دیرتر اعلام میشه، Tuition fee دانشگاه رو چکار باید کرد؟؟ هنگام ثبت نام باید پرداخت کرد؟؟

و سوال دوم اینکه خیلی اختلاف نظر هست برای اینکه قبل از وقت سفارت، مدارک بورس رو ببریم برای تایید. یا بعد از سفارت و ویزا، مدارک رو ببریم برای تایید ( شنیدم درست یا غلط بعد از ویزا که ببریم، با توجه به اینکه مشخصات مارو تو سیستم دارن مهر قرمز میزنن رو تایید مدارک که ما هزینه 8000 یورو رو داشتیم تو حساب). یا اینکه 20 اکتبر بریم ایتالیا و تایید مدارک رو اونجا انجام بدیم. ؟؟؟؟؟؟

کدام ازین سه حالت بهترین راه هستش؟؟

سوال دیگه که مربوط به بچه های پولیتو هستش، برای پولیتکنیک تورین نیاز به گواهی یورویی هست یا نه ؟؟

Junior Member

با سلام خدمت متخصصین یه سوالی داشتم
    من پدرم سرپرست هستش و همهچی به نام ایشون هست , حالا سوالم اینه میزان حقوق مادرم هم بررسی میشه؟

Junior Member

دوستان من اجاره خونم اعتبارش تا 23/08/2018 بوده ایا این اجاره نامه قابل قبول هست چون کل سال 2018 رو پوشش نمیده؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa431 نمایش پست ها
    دوستان من اجاره خونم اعتبارش تا 23/08/2018 بوده ایا این اجاره نامه قابل قبول هست چون کل سال 2018 رو پوشش نمیده؟
    درود
    نخیر قابل قبول نیست.
    سازمان بورس وضعیت اسکان شما یرای کل سال میلادی پیش را میخواد. باید بازه اجاره کل سال پیش را شامل بشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

من میخوام برای ترم زمستون (فوریه ۲۰۲۰) اپلای کنم
    باید تاریخ شروع اجاره نامه ام از کی باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)