صفحه 164 از 174 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام،
    میشه لطفا راهنماییم کنید که برای اخذ پذیرش استانی کاتانیا از کجا باید شروع کنم؟
    http://www.ersucatania.gov.it/al-via...azionale-2019/
    به سایتش مراجعه کردم ولی تو بندو نوشته بود برای افراد پناهنده بورس داده میشه.
    مدارکم رو مطابق با اطلاعیه هایی که توی همین تاپیک دیده بودم، آماده کردم ولی نتونستم ثبت نام اولیه رو انجام بدم.

Junior Member

سلام اساتيد بزرگوار و ممنون از راهنماييهاتون.در قسمتي از تاپيك پاسخ داده شده بود كه دريافت بورس استاني شرط سني نداره اما برخي از موسسات ميگن داره يعني قوانين عوض شده ؟آيا براي دريافت بورسهاي تحصيلي ايتاليا شرط سني هم ملاك هست؟ممنون ميشم پاسخ بفرماييد

سلام خسته نباشید من امسال واسه آیمت میخوام شرکت کنمو پاویا رو انتخاب کردم میخواستم ببینم واسه ارائه مدارک بورسه استانی تا کی وقت هست؟آیا فیش حقوقی تمام ماه های سال قبل نیازه یا یک ماه کفایت میکنه.یکیم اپلیکیشنش فقط آنلاینه یا ارسال مدارکم داره؟(چه مدارکی رو اصلشو میخواد و دد لاینش کی هستش)و اظهارنامه رو چطور باید تنظیم کنم؟آیا گواهی یورویی لازمه واسه پاویا؟ منظور از bank statementچیه ؟(نامه تمکن مالی یا پرینت گردش حساب)؟کلا تمام مدارک مورد نیاز واسه بورس پاویا چیه؟ و اینکه خوابگاهو از ترم اول میدن ؟
    ممنون میشم پاسخی ازتون بگیرم.
    ویرایش توسط Pourianasiri75 : June 25th, 2019 در ساعت 10:54 PM

Junior Member

گرامیهای عزیز من دارم برای بورس استانی اقدام می کنم (laziodisc). شماره مالیاتی رو گرفتم و حالا توی سایت گفته باید درخواست PIN کد کنم. گفته باید tramite raccomandata a/r باشه. یعنی چی؟
    باید درخواستم رو از طریق پست سفارشی بفرستم براشون؟ یا این سرویس پستی خاصیه؟
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

با سلام ممنون از توضیحات کاملتون
    من دفترچه امسال EDISU رو خوندم فقط چندجاش نامفهوم بوئ ممنون میشم راهنمایی کنید
    یه جا توضیحاتی در مورد مقدار بورس نوشته بود دانشجویان غیر بومی رو دو دسته کرده بود
    a. Assignees of an accommodation in Edisu for 11 months
    b. student resulting "eligible"in accommodation service's definitive ranking list, to whom hasn't been given an accommodation even if they declared their interest during expression of interest phase
    منظور این چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام خدمت دوستان . خواستم بپرسم این بورس شامل کمک هزینه دانشگاه ها و کالج های خصوصی مثل spd یا ied هم میشود و برای مکاتبه با دانشگاه درباره این بورس به چه صورت ترجمه میشود ؟ ممنون از راهنمایی اتون

Junior Member

سلام دوستان.
    من فرم درخواست پین رو به همراه کپی پاسپورت با DHL براشون فرستادم. این پیغام رو دادن بهم:

Il PIN non ti è stato inviato perchè non lo hai richiesto in modo corretto, infatti:
    - il PIN deve essere richiesto tramite raccomandata a/r e il mittente deve essere lo studente stesso. La raccomandata non può contenere più richieste di vari studenti.
    Perciò invia la richiesta secondo le modalità indicate dal Bando entro il 24 Luglio 2019.

من متوجه نمیشم مشکل دقیقاً کجاست. چون تنهایی فرستادم و خودم هم فرستادم. کسی پیشنهادی راهنمایی چیزی داشته باشه ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان. امروز جواب اولیه بورس لاتزیو اومده وضعیتم idoneo هست که گوگل ترنسلیت میگه یعنی eligible. الآن کاری باید بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum eng

دوستان ، من میخوام برای دوتا دانشگاه اپلای کنم تو دوتا استان متفاوت ، اگه برای هردو درخواست بورسیه استانی بدم برام مشکلی پیش میاد؟ و الا از کجا معلوم اونجایی که درخواست میدم قبول میشم میخوام ی شانس دومم داشته باشم...!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SamETC نمایش پست ها
    دوستان ، من میخوام برای دوتا دانشگاه اپلای کنم تو دوتا استان متفاوت ، اگه برای هردو درخواست بورسیه استانی بدم برام مشکلی پیش میاد؟ و الا از کجا معلوم اونجایی که درخواست میدم قبول میشم میخوام ی شانس دومم داشته باشم...!
    دوست عزیز معمولاً زمانبندی به این شکل هست که اول جواب قبولی ها میاد بعدش بورسیه ی استانی باز میشه نمیتونید قبل از قبولی واسه بورس استانی اقدام کنید مثلاً اگه اعلام نتایج اولیه ی یه دانشگاه ماه آپریل باشه بورسیه ی استانی جولای باز میشه تا اون زمان شما جوابت اومده هیچ واسه سفارت هم وقت گرفتید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)