صفحه 165 از 174 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

Question پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

منظورت از ترم دوم چیه؟ ینی اگر ما سپتامبر نریم و دیفر کنیم برای ترم بهمن اون ترم (یعنی ترم اول ورودی بهمن) بهمون بورس استانی تعلق نمیگیره و باید جولای اقدام کنیم که ترم 2 بگیریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط nadich نمایش پست ها
    منظورت از ترم دوم چیه؟ ینی اگر ما سپتامبر نریم و دیفر کنیم برای ترم بهمن اون ترم (یعنی ترم اول ورودی بهمن) بهمون بورس استانی تعلق نمیگیره و باید جولای اقدام کنیم که ترم 2 بگیریم؟
    اکثر دانشگاه های ایتالیا سالی یک بار دانشجو میگیرن و معمولاً هم دانشگاه ها دیفر نمی کنن، میگن دوباره اپلای کنید.

سلام دوستان من برای ثبت نام بورس استانی تورین دارن اقدام میکنم و سکشن آن لاین سرویس پین کد میخاد چطور باید پین کد و بدست بیارم لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان برای تایید مدارک چجوری باید وقت بگیریم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    بله شما میتونید برای مستر دوم پذیرش بگیرید و از بورس استفاده کنید به شرطی که هیچ حرفی از مستری که توی ایران دارید نرنید.
    این بورس برای هر مقطع تنها یک بار قابل استفاده هست و اگر حرفی از مستری که توی ایران دارید نزنید میتونید استفاده کنید.
    سلام
    ببخشید یعنی در کل برای ثبت نام ارشد دانشگاه هم نگیم که ارشد خوندیم قبلا؟
    یا اینکه جدا از هم هستند، یعنی من مدرک ارشد رو به دانشگاه بدم ولی برای بورس ندم.
    در کل اگر ارشد رو کلا ارائه ندم کاری به سن ندارن که تا الان چکار می کردی؟ 30 سالمه
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_mpe نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یعنی در کل برای ثبت نام ارشد دانشگاه هم نگیم که ارشد خوندیم قبلا؟
    یا اینکه جدا از هم هستند، یعنی من مدرک ارشد رو به دانشگاه بدم ولی برای بورس ندم.
    در کل اگر ارشد رو کلا ارائه ندم کاری به سن ندارن که تا الان چکار می کردی؟ 30 سالمه
    ممنون
    درود
    نخیر اصلا حرفی از ارشد نزنید.
    ایتالیا روی سن حساس نیست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    من برای بورس استانی میخام اقدام کنم
    چه مدارکی باید تهیه کنم ؟
    آدرس سایتش چیه ؟
    زمان ثبت نامش کیه ؟
    ثبت نام چند بار در سال هست یا یک بار فقط ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash1934 نمایش پست ها
    سلام
    من برای بورس استانی میخام اقدام کنم
    چه مدارکی باید تهیه کنم ؟
    آدرس سایتش چیه ؟
    زمان ثبت نامش کیه ؟
    ثبت نام چند بار در سال هست یا یک بار فقط ؟
    درود
    هر استانی سایت خودشو داره و زمان ثبت نام رو هم که معمولا سالی یک بار هست همونجا نوشته. واسه مدارک هم پست اول رو مطالعه کنید اصولا هموناست ولی واسه احتیاط با وبسایت چک کنید که چیزی زیاد و کم نباشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام . برادران من ایران نیستن . برا مدارک نیاز هست بگیم اونا چی کار میکنن ؟

Junior Member

اکر ادرس منزل در سایت یونی و بورس متفاوت باشه مشکلی ایجاد میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)