صفحه 22 از 174 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام دوستان

بجای گ.اهی یورویی باید چیکار کرد؟چون صادر نمیشه الان
    ترجمه کنم همونو ببرم!؟
    تایید سفارت هم میخواد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roya447 نمایش پست ها
    سلام دوستان، چنتا سوال خیلی مهم دارم که نتونستم جوابمو پیدا کنم. من برا دانشگاه میلان و همسرم برا پلی تک اقدام کردیم. الان سرپرست خانواده می‌شه همسرم. باید مدارک به چه صورتی‌ آماده کنیم. یعنی‌ همسرم باید فیش حقوقی خودشو برا خودش بفرسته؟ اجاره نامه هم به اسم خودش باید محضری باشه؟ اگه کسی‌ میتونه جواب سوال منو بده خیلییی ممنون میشم. ممنون
    درود
    اگه سرپرست خودش هست باید سرپرست شما هم باشه و همه مدارک سرپرست به اسم خودش باشه.
    یا میتونید هر کدوم سرپرستتون رو پدرتون اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    سلام دوستان

بجای گ.اهی یورویی باید چیکار کرد؟چون صادر نمیشه الان
    ترجمه کنم همونو ببرم!؟
    تایید سفارت هم میخواد؟
    درود
    بستگی داره به کدوم استان میخوایید بدید بعضی ها میخوان بعضی ها هم نه.
    چرا گواهی میدن ولی مثل قبل همه چی رو نمینویسند فقط یورو رو میزنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من هم مشکل مشابه دارم. از یک طرف سازمان بورس استان من گواهی درآمد یک ساله رو می‌خواد، از طرف دیگه بانک مرکزی برخلاف سالهای قبل همچین مدرکی صادر نمی‌کنه، و اداره‌ی مربوطه در ایران هم فقط فیش حقوقی یک ماه رو می‌ده و درآمد سالانه رو نشون نمی‌ده. ناچار شدم برای این مسئله اقرارنامه تهیه کنم، اما اقرارنامه‌ی مالی اینچنینی رو وزارت خارجه تایید نمی‌کنه.
    نمی‌دونم چه کنم. دوستان اگه راه‌حلی به‌نظرتون می‌رسه بفرمایید.

اجاره نامه چی؟اونم سفارت تایید نمیکنه؟نمیشه مدارک ببریم کنسول ایران توی میلان یا رم؟

سفارت چقدر میگیره بابت تایید مدارک؟فقط گواهی یورویی!
    ویرایش توسط behnamhg : August 12th, 2015 در ساعت 08:59 PM

Senior Member

سلام

کسی از دوستان چیزی راجع به بورسهای LAZZIOADISU و CASSINOADISU میدونه؟

با تشکر

خواهشا جواب بدین
    من اگه کسی از اعضای خانوادم بخوان برن سفارت برای تایید مدارکم ...میشه؟
    من خودم ایتالیام نمیتونم

Moderator

اجاره نامه چی؟اونم سفارت تایید نمیکنه؟نمیشه مدارک ببریم کنسول ایران توی میلان یا رم؟

سفارت چقدر میگیره بابت تایید مدارک؟فقط گواهی یورویی!
    خواهشا جواب بدین
    من اگه کسی از اعضای خانوادم بخوان برن سفارت برای تایید مدارکم ...میشه؟
    من خودم ایتالیام نمیتونم
    درود
    اگه سازمان بورس مربوطه قبول کنه میتونی همچین کاری انجام بدی نه که باید ابران تائید کنی.
    بله هر کسی میتونه ببره مشکلی نیست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من تازه سرباز شدم. می خواستم برای دو سال دیگه اقدام کنم.
    الان همه تاپیک ها رو خوندم. شرایطو کامل دارم.
    سوالم اینه: با توجه به مشکلاتی که تو تایید مدارک پیش اومده (دارن پیش میارن!)، به نظرتون بچه هایی که شرایطشون مثل منه، رو این بورس حساب کنن یا نه؟
    اگه نه راه جایگزینی پیدا میشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dario نمایش پست ها
    سلام
    من تازه سرباز شدم. می خواستم برای دو سال دیگه اقدام کنم.
    الان همه تاپیک ها رو خوندم. شرایطو کامل دارم.
    سوالم اینه: با توجه به مشکلاتی که تو تایید مدارک پیش اومده (دارن پیش میارن!)، به نظرتون بچه هایی که شرایطشون مثل منه، رو این بورس حساب کنن یا نه؟
    اگه نه راه جایگزینی پیدا میشه؟
    درود
    معلوم نمیشه دیقه به دیقه قانون ها عوض میشه از الان نمیشه چیزی گفت.

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

سلام

یه سوال راجع به اجاره نامه دارم
    باید حتما آدرس اجاره نامه با آدرس خونه ای که زندگی میکنیم و توی برگه روادید ذکر کردیم ,یکی باشه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)