صفحه 29 از 174 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm2010 نمایش پست ها
    سلام
    بنده پدرم فوت شده و میخاستم برادرم که کارمند هستند رو به عنوان سرپرست معرفی کنم
    سه سوال
    اول اینکه من داداشم خونه شخصی داره اما الان خودش یه جا دیگه اجاره نشینه ؟ آیا اگه من به اسم ایشان اجاره نامه بگیرم ولی اعلام نکنم که خونه شخصی داره مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی استعلام واینا در کار هست یا نه؟
    دوم اینکه ایا نیاز هست بنده شناسنامه پدرم که فوت شدن هم ترجمه کنم ؟ گواهی فوت چطور ؟
    سوم اینکه همسر داداشم هم کارمند هستند اگه این موضوع توی اقرارنامه ذکر نشه یا بگن خانه دار هست چی؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    ممنونم
    درود
    1-نه مشکلی نداره اجاره نامه رو ببرید.
    2-صد در صد
    3-خانه دار کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان

میشه بگید مراحل اپلای برای بورسهای استانی ایتالیا چطوری هست و چه موقعی باید اقدام کرد؟ من برای تورین و میلان میخوام. میشه برای هردوشون اقدام کرد؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز
    مراحل کار به این شکل هست که، به ترتیب خدمتتون عرض میکنم:
    1- پست اول همین تاپیک رو بخونید
    2- پست های بعدی رو بخونید تا سوالهای احتمالیتون پاسخ داده بشه
    3- اگر سوالی باقی موند که پاسخش رو پیدا نکردید اینجا بپرسید البته با ذکر جزییات بیشتر
    4- مطالعه سایت دانشگاه مقصد بسیار مفید خواهد بود.در سایت دانشگاه لینک سایت بورس اون استان هم هست که با مطالعه سایت بورس اطلاعاتی خواهید یافت که حتی اینجا نیز شاید نیابید.
    موفق و پیروز باشید

سلام دوستان،
    1- ایا میزان حداقلی هم برای فیش حقوقی وجود داره؟ مثلا اگر فیش حقوقی 700تومان باشه و میزان اجاره 300-400تومان. نمیگن این که خیییلی کمه. کلا رد کنن!!!
    2- در صورت معلولیت سرپرست، ایا ارايه هرگونه مدرکی کمک میکنه؟ اگر بله، چی و از کجا؟
    سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahkheiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    1- ایا میزان حداقلی هم برای فیش حقوقی وجود داره؟ مثلا اگر فیش حقوقی 700تومان باشه و میزان اجاره 300-400تومان. نمیگن این که خیییلی کمه. کلا رد کنن!!!
    2- در صورت معلولیت سرپرست، ایا ارايه هرگونه مدرکی کمک میکنه؟ اگر بله، چی و از کجا؟
    سپاس
    درود
    1-نه حداقلی در کار نیست.
    2-اگه کار نمیکنند و بیکار هستند و در اقرار نامه ذکر بشه باید دلیلی بر بیکاری داشته باشید که تا وزارت خارجه تائید کنه که اون موقع مدارک از نهاد مربوطه مورد نیاز هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    - اجاره نامه محضری رو هم وزارت خارجه و دادگستری تایید میکنن یا فقط باید بنگاهی و با کد رهگیری باشه؟

ممنون که جواب میدید...

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    - اجاره نامه محضری رو هم وزارت خارجه و دادگستری تایید میکنن یا فقط باید بنگاهی و با کد رهگیری باشه؟

ممنون که جواب میدید...
    درود
    تنها اجاره نامه محضری قابل ترجمه و تائید هست بنگاهی امکان پذیر نیست.

من و همراه همسرم براي سال جديد ميخوايم اقدام كنيم اجاره نامه براي خونه داريم ولي در مور فيش حقوقي و بيمه مشكل دارم الان همسرم سرباز هست كسي ميدونه چه مدركي بايد ارائه بديم ؟؟ بيمه سربازي برامون رد شده تو دو سال اخير

من هم سوال تقریبا مشابهی دارم.
    1- در صورتی که بیمه تامین اجتماعی پدر، بیمه خویش فرما باشه ایا میشه فیش حقوقی از یک مغازه گرفت که مثلا پدرم برای اون مغازه کار میکنن ولی بیمشون خویش فرما هستش؟
    2- کلا مدرک بیمه رو کدوم ارگان میخواد برای تایید؟
    3 به من گفتند که میشه از الان سرپرست خودش رو توی کارگاهی که میخواد براشون فیش حقوقی رو صادر کنه بیمه میکنن. ولی فیش حقوقی مربوط به همون یک سال قبل باشه. یعنی میشه؟ چه مدرکی از بیمه نیاز دارن؟ پرینت یا دفترچه بیمه و ایا به مطابقت تاریخش توجه میکنن؟

ویرایش توسط behnamhg : January 11th, 2016 در ساعت 02:50 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    من و همراه همسرم براي سال جديد ميخوايم اقدام كنيم اجاره نامه براي خونه داريم ولي در مور فيش حقوقي و بيمه مشكل دارم الان همسرم سرباز هست كسي ميدونه چه مدركي بايد ارائه بديم ؟؟ بيمه سربازي برامون رد شده تو دو سال اخير
    درود
    بدون بیمه وزارت خارجه تائید نمیکنه باید حتما بیمه داشته باشند از جایی که کار میکنن.
    میتونید هر دو پدر رو به عنوان سرپرست معرفی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahkheiri نمایش پست ها
    من هم سوال تقریبا مشابهی دارم.
    1- در صورتی که بیمه تامین اجتماعی پدر، بیمه خویش فرما باشه ایا میشه فیش حقوقی از یک مغازه گرفت که مثلا پدرم برای اون مغازه کار میکنن ولی بیمشون خویش فرما هستش؟
    2- کلا مدرک بیمه رو کدوم ارگان میخواد برای تایید؟
    3
    به من گفتند که میشه از الان سرپرست خودش رو توی کارگاهی که میخواد براشون فیش حقوقی رو صادر کنه بیمه میکنن. ولی فیش حقوقی مربوط به همون یک سال قبل باشه. یعنی میشه؟ چه مدرکی از بیمه نیاز دارن؟ پرینت یا دفترچه بیمه و ایا به مطابقت تاریخش توجه میکنن؟
    درود
    1-اگه یه قسمتی داره که نوشته کارگاه همون جایی باشه که فیش از اونجاست مشکلی نیست.
    2-وزارت خارجه
    3-اگه بتونید این هم میشه مشکلی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)