صفحه 3 از 174 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز منتظر باش ویزات بیاد بعد برو تایید کن مدارکت رو. دقیقا یادمه پارسال خانوم میرمطلبی به همین نکته اشاره کرد. گفت ماها میدونیم که اکثر شماها مدارکتون ساختگیه ولی بهتره که بعد از اینکه ویزاتون اومد بیاید واسه تایید مدارک که واسه ویزاتون مشکلی پیش نیاد.

به من گفتن ۱۵ اگوست به بعد ویزا رو میدان و من برای ۲۲ اگوست بلیط گرفتم یعنی یه‌ هفته بعد اگه فرض کنیم همون ۱۵۰م بدم یه‌ هفته کافی‌ برای تأیید، من نمیدونم چه تایمی میبره تأید مدارک
    ویرایش توسط hatefrad : April 18th, 2015 در ساعت 12:26 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashey نمایش پست ها
    به من گفتن ۱۵ اگوست به بعد ویزا رو میدان و من برای ۲۲ اگوست بلیط گرفتم یعنی یه‌ هفته بعد اگه فرض کنیم همون ۱۵۰م بدم یه‌ هفته کافی‌ برای تأیید، من نمیدونم چه تایمی میبره تأید مدارک
    شما هر وقت مدارکت آماده شد میتونی بری و تائید کنی سالیانه ساله همه این کار رو میکنن و به مشکل بر نخوردن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام، مرسی از تاپیکتون که خیلی جامع و کامل توضیح دادین همه چی رو... من پذیرش از دانشگاه پلیتکنیک میلان تو رشته مهندسی انرژی برای مستر دارم و milano bovisa campus هم هستم ولی فاند دانشگاه بهم تعلق نگرفت و حالا میخوام برای فاند DSU اقدام کنم. مشکلی که دارم اینه که پدر و مادرم از هم طلاق گرفتن و من با مادرم زندگی میکنم، پدرم شرکت خصوصی داشت ولی سالهاست که دیگه کار نمیکنه اما مادرم کارمنده. میخواستم بپرسم من میتونم مدارک مادرم رو برای گرفتن فاند بفرستم یا حتما باید مدارک پدرم باشه؟ اگر مدارک پدرمو باید بفرستم با توجه به اینکه درآمدی نداره چیکار باید بکنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nuttytart916 نمایش پست ها
    سلام، مرسی از تاپیکتون که خیلی جامع و کامل توضیح دادین همه چی رو... من پذیرش از دانشگاه پلیتکنیک میلان تو رشته مهندسی انرژی برای مستر دارم و milano bovisa campus هم هستم ولی فاند دانشگاه بهم تعلق نگرفت و حالا میخوام برای فاند DSU اقدام کنم. مشکلی که دارم اینه که پدر و مادرم از هم طلاق گرفتن و من با مادرم زندگی میکنم، پدرم شرکت خصوصی داشت ولی سالهاست که دیگه کار نمیکنه اما مادرم کارمنده. میخواستم بپرسم من میتونم مدارک مادرم رو برای گرفتن فاند بفرستم یا حتما باید مدارک پدرم باشه؟ اگر مدارک پدرمو باید بفرستم با توجه به اینکه درآمدی نداره چیکار باید بکنم؟
    درود
    شما برگه طلاق رو هم ترجمه کن سرپرست و مادرتون در نظر بگیر و مادرتون تو اقرار نامه بگه که طلاق گرفتن و سرپرست شما و نون آور خونه ایشون هستن.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام شرمنده که این پست رو میزارم چون کامل خودتون توضیح دادید

ولی برادر من تورونو هست منم دارم میرم سیه نا چند تا سوال داشتم

اول اینکه هردوتامون میتونیم از این بورس استفاده کنیم؟یعنی منع قانونی نداره فقط به یکیمون بدن؟

دوم اینکه برادرم به من گفته اجاره نامه با میزان 2 میلیون در ماه بنویسم و حقوق 400 تومان به نظرتون تابلو نیست؟اخه جدیدا سخت تر بورسو میدن

و اینکه گفته ترجمه ایتالیایی نمیخاد انگلیسی کفایت میکنه و مهم هم نیست که فیش مال سال پیش باشه میخاستم نظرتون رو بدونم

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    سلام شرمنده که این پست رو میزارم چون کامل خودتون توضیح دادید

ولی برادر من تورونو هست منم دارم میرم سیه نا چند تا سوال داشتم

اول اینکه هردوتامون میتونیم از این بورس استفاده کنیم؟یعنی منع قانونی نداره فقط به یکیمون بدن؟

دوم اینکه برادرم به من گفته اجاره نامه با میزان 2 میلیون در ماه بنویسم و حقوق 400 تومان به نظرتون تابلو نیست؟اخه جدیدا سخت تر بورسو میدن

و اینکه گفته ترجمه ایتالیایی نمیخاد انگلیسی کفایت میکنه و مهم هم نیست که فیش مال سال پیش باشه میخاستم نظرتون رو بدونم

با تشکر
    درود
    راجب اینکه شامل شما دو تا میشه یا نه بهتره با برادرت هماهنگ بشی که با اداره بورس بحرفه.
    چطوری کسی که 400 میگیره میتونه 2 اجاره بده ؟ در تعادل بنویش هر دوش رو مهم نیست چنده فقط سقف رو رد نکن.
    من ندیدم کسی به انگلیسی ترجمه کرده باشه همه به ایتالیایی ترجمه میکنن. تو خود فایل بورس زده که برای سال پیش باشه.

Junior Member

دوستان یه سوال..من آدرسی که واسه ثبت نام دانشگاه وارد کردم با آدرس اجاره نامه ای که برای بورس مالی میخوام اقدام کنم فرق میکنه..مشکلی پیش نمیاد ؟؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام آقا بهنام
    دو تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدین.
    1- اگر اقرارنامه و اجاره نامه رو از الان از محضر بگیرم تا بعد از اعلام شدن شرایط بورس DSU برای امسال اقدام کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ ( چون پدر من از ماه June به بعد ایران نخواهد بود و الان که ایرانه می خوام اینارو جور کنم.)
    2- تاریخ شروع و پایان اجاره نامه از کی تا کی باید باشه؟ ( چون محضرها با ساختگی بودن تاریخ کنار نمییان که از سال قبل زده بشه )

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام
    دو تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدین.
    1- اگر اقرارنامه و اجاره نامه رو از الان از محضر بگیرم تا بعد از اعلام شدن شرایط بورس DSU برای امسال اقدام کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ ( چون پدر من از ماه June به بعد ایران نخواهد بود و الان که ایرانه می خوام اینارو جور کنم.)
    2- تاریخ شروع و پایان اجاره نامه از کی تا کی باید باشه؟ ( چون محضرها با ساختگی بودن تاریخ کنار نمییان که از سال قبل زده بشه )
    درود
    1-هیچ مشکلی نداره از الان آماده کن.
    2-تو پست اول گفته شده از چند ماه قبل بزن تا دو سال دیگه.

Junior Member

سلام وقت بخیر ، یه سوالی ، اینی که گفته شده اجاره نامه و فیش حقوقی باید به نام "سرپرست" باشه ، یعنی همون ساپورتر مالی که برای ویزا پول رو توی حسابش داره؟ یا با اون فرق داره؟
    (ببخشید اگه سوالم بی ربطه ، چون درباره این بورس چیزی نمی دونم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)