صفحه 5 از 174 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

درود
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    برای متن اقرار نامه چی بنویسیم که وزارت خارجه تایید کنه؟ توی پست های قبل نوشته شده که بچه ها دانشجو هستند! خب اگه نباشند چی؟ وزارت مدرکی دال بر دانشجو بودن نمی خواد؟ با دارالترجمه که صحبت کردم گفت که فاقد درآمد را وزارت تایید نمی کنه! بچه ها کسی تایید وزارت را گرفته؟ میشه بفرمایید متنش رو چی نوشتید؟ بعد هم اینکه آیا شناسنامه همه افراد خانواده برای تایید لازمه؟

بسیار سپاسگذارم

Junior Member

با سلام
    دوستان من و برادرم هر دو دانشگاه پلی تکنیک تورین هستیم میخاستم بدونم به دو نفر تو یه استان تو یه دانشگاه بورس استانی میدند؟

با تشکر

Junior Member

شرمنده یه سوال دیگه

اگه قرار باشه از ایران واسه بورس اقدام کنیم برای تایید مدارک ممکنه دیر بشه اگه بخام بعد از ویزا برم و ممکنه از دست بدم
    به نظرتون قبل از ویزا ببرم واسه تایید مدارک مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من و برادرم هر دو دانشگاه پلی تکنیک تورین هستیم میخاستم بدونم به دو نفر تو یه استان تو یه دانشگاه بورس استانی میدند؟

با تشکر
    مشكلي نيست
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

با سلام
    دوستان من 36 سالمه و مجرد هستم پدرم فوت کرده و مادرم خانه داره در حال حاضر هم خودم خارج از ایران هستم حالا می خوام برای بورس اقدام کنم کی رو باید سرپرست معرفی کنم مادرم رو نمی شه چون حقوق نداره می تونم بگم خودم سرپرست خودمم ؟ اگه بگم بعد فیش حقوقی می خواد که من ایران نبودم یه سال گذشته می شه برای دو سال قبل رو داد؟ و اینکه اجاره خونه رو چی کار کنم نمی گن این که ایران نبوده اجاره نامش چیه؟

من شنیدم کسایی که تو ایتالیا به خاطر مشکلات مالی بورس میشن حق کار کردن ندارن؟درسته؟

Junior Member Narges90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط geo81faezeh نمایش پست ها
    من شنیدم کسایی که تو ایتالیا به خاطر مشکلات مالی بورس میشن حق کار کردن ندارن؟درسته؟
    تمام اتحادیه اروپا 20ساعت کار رو برای دانشجو مجاز میدونه(کاری که توسط خود دانشگاه یا مراکز مربوطه به شما معرفی میشن) غیر از اون شما اجازه کار رسمی ندارید و وقت کار کردن رو هم ندارید مخصوصا تو مقطع ارشد با اون زمانی که کلاس ها ازتون میگیرن.
    برای موفقیت اول هدف لازمه! هدف بساز براش تلاش کن و اگه شکست خوردی دوباره تلاش کن و اون وقت موفقیت تو مشت شماست.
    مشاوره و طراحی پورتفولیو معماری
    افزودن به امتیاز کاربر= تشکر از پاسخگویی

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط geo81faezeh نمایش پست ها
    ٢٠ ساعت كار ميتونيد در هفته بكنيد ، چه دانشگاه بده چه بيرون خودتون پيدا كنيد !
    اگرم اقامتتون رو از دانشجويي به كاري تغيير بديد هيچكحدوديت زماني ديگه وجود نداره
    پ.ن : اقامت ( پرمسو) كاري منافاتي با دانشجو بودن نداره
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم که هزینه ترجمه مدارک بورس و تاییدشون در سفارت چقدر درمیاد؟؟؟
    وقتی مدارک ترجمه شد کی باید ببرم سفارت برای تایید که مشکلی برا ویزا پیش نیاد؟؟
    آیا میشه تو کنسولگری ایران در میلان مدارک بورس رو تایید کرد یا حتما باید اینجا باشه؟؟؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام . من سال دوم هستم و می خوام برای DSU اپلای کنم . میشه از اجاره نامه و فیش حقوقی پارسال استفاده کنم یا نه؟ ایا مدرک بیشتری لازم هست نسبت به سال قبل؟ ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)