صفحه 6 از 174 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

سلام دوستان ممکنه راهنماییم کنید واقعا" به کمکتون نیاز دارم اینکه :

1) دقیقا" چه زمانی و چطور باید برای این بورس اپلای کنم
    2(پدر من شغلش ازاده در واقع هیچ وقت فیش حقوقی نداشته من چطور می تونم درامدشو احراز کنم ایا میشه شخص دیگه ای رو به عنوان سرپرست خانوار معرفی کرد مثل خواهر یا برادر
    3) ما صاحب خونه هستیم چطور میشه اجاره نامه صوری تو دفتر خونه تنظیم کرد

این بورس برای ترم SEPTEMBER و OCTOBER هست دیگه ؟ چند درصد از بچه هایی که اونجا هستن از این بورس استفاده میکنن؟
    ویرایش توسط behnamhg : May 9th, 2015 در ساعت 02:13 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    مشكلي نيست
    سلام اقا رضا. من در مورد بورس dsu واسه سال دومی ها سوال دارم. همون مدارک پارسال کافیه؟ ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز بنگاهی رو نه دادگستری نه وزارت خارجه تائید نمیکنه باید محضری باشه.
    یه سوال راجع به اجاره نامه: من سال قبل برای بورس اقدام کردم و گرفتم. الان که تاریخ اجاره نامه ام رو نگاه کردم دیدم از 1391/10/15 تا 2 سال (یعنی 1393/10/15) هست کسی میدونه من میتونم همین اجاره نامه رو استفاده کنم یا نه؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط engmf نمایش پست ها
    سلام اقا رضا. من در مورد بورس dsu واسه سال دومی ها سوال دارم. همون مدارک پارسال کافیه؟ ممنون میشم جواب بدین.
    سلام
    يهتره از همون اداره بورس بپرسيد كه مطمئن شيد ولي اصولا هر سال بايد مدارك جديد ارائه بشه
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

سلام خدمت همه دوستان من متن تمام صفحات رو خوندم،بازم یه چنتا سوال دارم.پاسخ دادن به این سوال ها خیلی واسم حیاتی هستش.ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:

1-پدر من اصلا شغلی نداره و خرج خانواده رو از طریق سود سپرده ای که تو بانک داره میده.در رابطه فیش حقوقی باید چیکار کنم وقتی که نه صنفی هست نه اتحادیه ای؟؟؟؟؟؟؟
    2-اگر اجاره نامه محضری سوری باشه،آیا زمانی که برای گواهی یورویی اجاره نامه به بانک مراجعه می کنیم،استعلامی صورت می گیرد یا نه؟می خوام بدونم کلا استعلامی هم در کار هست یا نه؟
    3- آدرس داءيم و موقتی که توی اپلیکیشن فرم ها نوشتم،آدرس خونه ای هست که بنام پدرم هست و از اونجایی که نمیخوام هزینه انتقال سند رو بدم و سند رو بنام یکی دیگه بزنم و بعدش بگم که این خانه رو اجاره کردیم،واسه اینکه این هزینه رو ندم چه کاری میتونم بکنم؟آیا امکانش هست به دانشگاه ایمیل بزنم بگم آدرس داءيم مون تغییر کرده و آدرس خونه ای رو بدم که قراره مثلا اجارش کنیم.آیا این امکان پذیر هست؟این کار تابلو نیست؟(اینم بگم اگه دانشگاه توی فرمی که پر کردم،قبول کنه آدرس داءيم رو تغییر بده و از اونجایی که آدرس موقت و داءيم قبلی(توی اپلیکیشن فرم ها) یکی بوده(توی شیراز بوده) ولی آدرس داءيم الان توی یکی از شهرستان های استان فارس هست،این مشکل ایجاد نمی کنه؟ )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

سلام،سه سوال،
    1-برای گرفتن بورسیه در اقرارنامه محضری باید کلیه شناسنامه و کارت ملی اعضای خانواده وجود داشته باشه(حضور خودشون چی؟)
    2-اینکه چقدر درآمد دارن باید با مستنداتی در دفترخانه ارایه بشه؟ آخه گفتن بی درآمد رو وزارت خارجه تایید نمی کنه!!
    3- طبعا نام برادر و خواهر در شناسنامه سرپرست وجود داره دیگه، حالا من باید برای تک تک اونا چه مدرک شغلی جور کنم؟ فقط یک مجرد بیکار داریم که اونم درآمد ثابتی نداره و بقیه سر زندگی خودشونن. چکار کنم؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

با سلام
    دوستان من سال گذشته برای بورس ارگو اپلای کردم و پذیرفته شدم. البته چون بورس جی آر ایی رو داشتم فقط برای شهریه از بورس استفاده کردم. امسال میخوام دوباره اپلای کنم و باز هم فقط برای شهریه. اما چون ایران نیستم که خودم دنبال کارام باشم برای تایید دوباره اقرارنامه دچار مشکل شدم. فک میکنید چقدر مهمه که برای سال دوم دوباره مدارک رو تایید کنم. اصلا لازم هست اینکار؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    اگر کسی یه ارشد توی ایران گرفته باشه بعد واسه ارشد ایتالیا هم پذیرش بگیره میتونه از بورس دولتی ایتالیا استفاده کنه یا نمیتونه چون یه ارشد قبلا داشته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2014 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی یه ارشد توی ایران گرفته باشه بعد واسه ارشد ایتالیا هم پذیرش بگیره میتونه از بورس دولتی ایتالیا استفاده کنه یا نمیتونه چون یه ارشد قبلا داشته؟
    ممنون
    سلام
    فکر میکنم شما نباید به دانشگاه و سفارت چیزی در ارتباط با مدرک ارشد بگید و باید صرفا با لیسانس اقدام کنید. از دوستانم شنیدم پارسال چند نفر که لیسانس بودند برای کارشناسی مجدد با دیپلم اقدام کردند و الان مشغول به تحصیل در مقطع لیسانس هستند و از بورس هم استفاده می کنند!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام
    فکر میکنم شما نباید به دانشگاه و سفارت چیزی در ارتباط با مدرک ارشد بگید و باید صرفا با لیسانس اقدام کنید. از دوستانم شنیدم پارسال چند نفر که لیسانس بودند برای کارشناسی مجدد با دیپلم اقدام کردند و الان مشغول به تحصیل در مقطع لیسانس هستند و از بورس هم استفاده می کنند!!!
    متاسفانه من ب دانشگاه داشتن ارشد رو گفتم و با ارشد قبلیم اپلای کردم و واسه ارشد ایتالیا پذیرش شدم چون رشته قبلیم حدودا متفاوت بود. با این حساب بورس دولتی به من تعلق نمیگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)