صفحه 73 از 174 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط proceso نمایش پست ها
    تو پست اول نوشته در مورد اقرار نامه سرپرست خانواده با مراجعه به محضر اقرار میکند که اینجانب فلان کس با این مشخصات دارای این تعداد فرزند و همسر بوده که هر کدام از فرزندانم دانشجو یا مشغول فلان کار بوده میشه فقط تعداد فرزندان تحت تکلف رو نوشت و هیچ حرفی از اینکه دانشجو یا شاغل هستند نزد؟
    من یکی از برادرام خوب واقعا بیکاره باید چی بنویسم تو اقرار نامه؟ بعد اینکه ما وقتی مینویسیم خواهر و برادرمون شاغل هستن این و تو مبلغ سالیانه لحاظ نمیکنن؟ چون یکی به من گفت سال اول سر این قضیه اذیت شدم و پیشنهاد داد اگه خواهر و برادر مجرد دارم نگم که تحت تکلف پدر هستن بگم جدا از ما زندگی میکنن
    سازمان بورس کلیه افرادی که تحت تکلف سرپرست هستند را میخواهد تا ببیند در چه موقعیتی قرار دارند به خاطر همین شما باید ذکر کنید که برادر یا خواهرتان در چه موقعیتی هستند بیکار نمیتوانید بنویسید چون وزارت خارجه تائید نمیکنه.
    و کسانی هم که توی شناسنامه سرپرست هستند باید توی اقرار نامه ذکر و مشخص شود که دارای درامد هستند یا نه. اگر دارای درامد هستند باید فیش حقوقی ان افراد هم ضمیمه بشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه کسی 35 سالش باشه و مجرد و فوق لیسانس مهندسی داشته باشه
    و هنوز با پدر و مادرش زندگی کنه
    و شغل نداشته باشه به خاطر شرایط کاری بد ایران
    وبا حقوق بازنشستگی پدرش زندگی میکنه
    میتونه برای دکتری از بورس استانی ایتالیا استفاده کنه؟
    شاید تعجب کنید وبگید مگه میشه با این سن و سال با پدر و مادر زندگی کرد و شغل نداشت
    ممنون میشم جواب بدین
    با تشکر

Junior Member

سلام مجدد
    دوستان یادم رفت بگم
    پدر دوست من معلم بازنشسته اموزش و پرورشه
    و حقوقش نهایتا یک میلیونه
    میتونه بورس استانی استفاده کنه؟
    با تشکر

با سلام... پیشاپیش هزار بار ممنون از پاسخوگوییتون!....من شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه، در مورد بورسیه استانی 2016-17، برای تایید و لگالایز کردن اجاره خانه سالهء رایج با تاریخ اجارهء از آذر 94 تا آذر 96، اجاره نامهء قبلی ای، برای اثبات اجاره نشینی در سالهای پیش هم باید ترجمه و تایید بشه، آیا این شایعه درسته ؟؟؟

Junior Member

با سلام

ببخشيد اگه نتونيم كلا اجاره نامه يا سند خونه جور كنيم مي تونيم سند زمين ارائه بديم يا راه ديگري هم هست؟ چون بنظرم سازمان بورس دارايي هاي ما رو مي خواد بررسي كنه.

با تشكر

با سلام
    من یه سوال داشتم، من واسه بورس لاتزیو میخوام اقدام کن، میخواستم بدونم ددلاین واسه ارسال مدارک کی هستش؟ من باندو رو خوندم اما خوب متوجه نشدم، الان مدارک من دست دارالترجمه س هنوز معلوم نیست کی آماده بشه!!!
    خیلی استرس دارم، یه جای باندو نوشته که تا 28 جولای وقت داریم واسه گرفتن PIN. میخوام بدونم ددلاین ارسال دیجیتالی و ارسال فیزیکی مدارک کیه؟
    خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    سازمان بورس کلیه افرادی که تحت تکلف سرپرست هستند را میخواهد تا ببیند در چه موقعیتی قرار دارند به خاطر همین شما باید ذکر کنید که برادر یا خواهرتان در چه موقعیتی هستند بیکار نمیتوانید بنویسید چون وزارت خارجه تائید نمیکنه.
    و کسانی هم که توی شناسنامه سرپرست هستند باید توی اقرار نامه ذکر و مشخص شود که دارای درامد هستند یا نه. اگر دارای درامد هستند باید فیش حقوقی ان افراد هم ضمیمه بشه.
    درود آقا بهنام،منم مشکلم مثه دوستمون بود،به شما گفته بودم که داداشم کار میکنه ولی کار جزئی انجام میده و شاگرده تعمیرکاره و فیش حقوقی هم انصافا نمیتونه بگیره و شما گفتین که اگر بگین مثلا با زندگی نمیکنه و مستقلا داره زندگی میکنه نیازی به فیش و اینجور چیزا نیست،آیا این پست بالاییه شما(که گفتین باید فیش حقوقی ان افراد هم ضمیمه بشه) با جوابی که به من دادین مغایرت نداره؟یا من اشتباه متوجه شدم؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی 35 سالش باشه و مجرد و فوق لیسانس مهندسی داشته باشه
    و هنوز با پدر و مادرش زندگی کنه
    و شغل نداشته باشه به خاطر شرایط کاری بد ایران
    وبا حقوق بازنشستگی پدرش زندگی میکنه
    میتونه برای دکتری از بورس استانی ایتالیا استفاده کنه؟
    شاید تعجب کنید وبگید مگه میشه با این سن و سال با پدر و مادر زندگی کرد و شغل نداشت
    ممنون میشم جواب بدین
    با تشکر
    درود
    مشکلی نداره سرپرست و پدر معرفی کنید و مدارک را هم اماده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام مجدد
    دوستان یادم رفت بگم
    پدر دوست من معلم بازنشسته اموزش و پرورشه
    و حقوقش نهایتا یک میلیونه
    میتونه بورس استانی استفاده کنه؟
    با تشکر
    بله میتونه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoush_a2000 نمایش پست ها
    با سلام... پیشاپیش هزار بار ممنون از پاسخوگوییتون!....من شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه، در مورد بورسیه استانی 2016-17، برای تایید و لگالایز کردن اجاره خانه سالهء رایج با تاریخ اجارهء از آذر 94 تا آذر 96، اجاره نامهء قبلی ای، برای اثبات اجاره نشینی در سالهای پیش هم باید ترجمه و تایید بشه، آیا این شایعه درسته ؟؟؟
    درود
    ترجمه و تائید نمیخواد تنها اونو میخواند تا وزارت خارجه تائید کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhar9626 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشيد اگه نتونيم كلا اجاره نامه يا سند خونه جور كنيم مي تونيم سند زمين ارائه بديم يا راه ديگري هم هست؟ چون بنظرم سازمان بورس دارايي هاي ما رو مي خواد بررسي كنه.
    با تشكر
    درود
    نه نمیشه باید وضعیت اسکانتون مشخص بشه.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    درود آقا بهنام،منم مشکلم مثه دوستمون بود،به شما گفته بودم که داداشم کار میکنه ولی کار جزئی انجام میده و شاگرده تعمیرکاره و فیش حقوقی هم انصافا نمیتونه بگیره و شما گفتین که اگر بگین مثلا با زندگی نمیکنه و مستقلا داره زندگی میکنه نیازی به فیش و اینجور چیزا نیست،آیا این پست بالاییه شما(که گفتین باید فیش حقوقی ان افراد هم ضمیمه بشه) با جوابی که به من دادین مغایرت نداره؟یا من اشتباه متوجه شدم؟
    با تشکر
    اگه زیر نظر سرپرست باشند باید ذکر بشه اگه نه و مستقل هستند نیازی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)