صفحه 8 از 174 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط alibakhtiar نمایش پست ها
    دوستان
    با کمال احترام
    لطفا از مطرح کردن اطلاعات
    بعضا نا دقیق خود داری کنید!
    این امر باعث صرف هزینه های مالی و زمانی سنگین، و همچنین سردرگم شدن سایرین می شود.
    در مورد مدارک مورد نیاز و کیفیت آنها(تائید سفارت و...) جهت DSU و سایر کمک هزینه های مالی، بهترین راه مکاتبه (ایمیل) کردن با واحدهای CAAF هست. لینک سازمان های مورد قرارداد دانشگاه در سایت رسمی دانشگاه موجود هست.
    شرایط همیشه یکسان نیست! برای نمونه برخی از سازمان های CAAF در میلان نیازی به اجاره خانه ندارند و فقط از فیش حقوقی جهت صدور گواهینامه استفاده می کنند. همچنین نیازی به تایید مدارک توسط کنسولگری نداشتند(تایید این مدارک توسط کنسولگری هزینه زیادی داره!) ویا اقرارنامه سرپرست.
    لذا، بهترین راه برای اقدام کردن برای DSU مکاتبه کردن و چک کردن مدارک توسط سازمان مربوطه و نه اطلاعات پراکنده بعضا نا دقبق می باشد. طبق ایمیلی که دیشب از welcomedesk گرفتم، زمان اقدام برای DSU هفته چهارم ماه جون هست.
    خوب از کجا بفهمیم که بورس مارو کدوم سازمان CAAF چک می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PoliTechnico Di Milano :Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    خوب از کجا بفهمیم که بورس مارو کدوم سازمان CAAF چک می کنه؟
    بطور کلی CAAF یک سازمان مشابه تامیین اجنماعی خودمون هست که مدارک دانشجویان رو بررسی میکنه و یه گواهینامه به اسم ISEE صادر میکنه که کمک هزینه DSU بر اساس اون گواهینامه ارزشیابی و تخصیص میشه. این گواهینامه دارای یک عدد هست که معدل مبزان توانایی مالی شمارو مشخص میکنه. در موعد مقرر - که اگه دانشجوی پلیتکنیک میلان باشید طبق اعلام دانشگاه هفته چهارم جون- فراخوان گداشته میشه که از طریق یکی از سازمان هایی که دانشگاه معرفی میکنه و طبق دستورالغمل باید اپلیکشن رو پر کنید(آنلاین). CAFFمربوطه خودش ISEE رو واسه دانشگاه ارسال میکنه.
    اینم لینک CAAFهای پلیتکنیک میلان:
    http://www.polinternational.polimi.it/how-to-apply/fees/caaf-offices-for-foreign-students/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PoliTechnico Di Milano :Telecommunication Engineering

توجه توجه!!!
    الان دارالترجمه دانشور بودم
    گفتن که قوه قضاییه فرم مربوط به اقرار نامه رو دیگه تایید نمیکنه. قبل از صرف هزینه از مترجم خودتون در این مورد تحقیق کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alibakhtiar نمایش پست ها
    توجه توجه!!!
    الان دارالترجمه دانشور بودم
    گفتن که قوه قضاییه فرم مربوط به اقرار نامه رو دیگه تایید نمیکنه. قبل از صرف هزینه از مترجم خودتون در این مورد تحقیق کنید.
    درود
    دوست عزیز بعضی از دارالترجمه ها قبول نمیکنند چون تائیدش سخته و زیادی وقت ندارن اگه دیدین دارالترجمتون میگه نه بگین ترجمه کنه خودتون ببرید تائید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

میشه یکی از دوستانی که قبلن برای بورس اپلای کرده این قضیه خواهر برادر ازدواج کرده تو اقرارنامه رو شفاف کنه
    من یه خواهر ازدواج کرده دارم آیا باید اسم اونم تو اقرارنامه بیاد یا نه
    چندبار پرسیده شده ولی جواب دقیقی کسی نداده اگه راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم
    با توجه به اینکه تهران نیستم امکان سوال از دارالترجمه رو هم ندارم اگه کسی از دوستان پرسیده قبلن خیلی لطف میکنه به منم اطلاع بده
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط undertaker_ss نمایش پست ها
    میشه یکی از دوستانی که قبلن برای بورس اپلای کرده این قضیه خواهر برادر ازدواج کرده تو اقرارنامه رو شفاف کنه
    من یه خواهر ازدواج کرده دارم آیا باید اسم اونم تو اقرارنامه بیاد یا نه
    چندبار پرسیده شده ولی جواب دقیقی کسی نداده اگه راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم
    با توجه به اینکه تهران نیستم امکان سوال از دارالترجمه رو هم ندارم اگه کسی از دوستان پرسیده قبلن خیلی لطف میکنه به منم اطلاع بده
    ممنون
    سلام. اصل اونهایی هستن که الان تو خونن و خرجشون با ولی شماست و همون مجردها رو مینویسن. ولی در کل وحی منزل نیست و میتونید اسم متاهلها رو هم بنویسید و نهایتا بگین x , y مجردن و همه هزینه هاشون با من هست و ... بعدا اگر وزارت امور خارجه بخواد گیر بده مستندات بدین،میتونید قواله های اونا رو هم ببرید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام
    من مدارک بورس رو میخوام آماده کنم و دانشگاهی که انتخاب کردم بولونیا هست و رشته پزشکی رو انتخاب کردم
    من بابام بازنشسته لشکری هست(قبلا نظامی بوده) و خالص دریافتیش با کسوراتش نزدیکه 2 میلیون در میاد.
    این فیش خوبه برا ترجمه و بورس یا نه؟؟
    اجاره خونه رو چقدر بزنم نسبت به حقوق؟؟
    برای بورس ارگو که برای دانشگاه بولونیا هست پطور اطلاعات کسب کنم و شرایطش رو بدونم؟؟
    این اداره caff که میگین برا بولونیا چطوره؟؟
    جدا از بورس امکانت دیگه ای هم میدن مثل پول اجاره خونه و غیره؟؟
    شرایطش چطوره؟؟
    من موقع رفتن انشاالله 5 تا 6 هزار یورو میبرم خوبه؟؟
    با تشکر فراوان

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    سلام
    من مدارک بورس رو میخوام آماده کنم و دانشگاهی که انتخاب کردم بولونیا هست و رشته پزشکی رو انتخاب کردم
    من بابام بازنشسته لشکری هست(قبلا نظامی بوده) و خالص دریافتیش با کسوراتش نزدیکه 2 میلیون در میاد.
    این فیش خوبه برا ترجمه و بورس یا نه؟؟
    اجاره خونه رو چقدر بزنم نسبت به حقوق؟؟
    برای بورس ارگو که برای دانشگاه بولونیا هست پطور اطلاعات کسب کنم و شرایطش رو بدونم؟؟
    این اداره caff که میگین برا بولونیا چطوره؟؟
    جدا از بورس امکانت دیگه ای هم میدن مثل پول اجاره خونه و غیره؟؟
    شرایطش چطوره؟؟
    من موقع رفتن انشاالله 5 تا 6 هزار یورو میبرم خوبه؟؟
    با تشکر فراوان
    درود
    دوست عزیز اصلا شما پست اول رو خوندی یا همین که اسم تاپیک رو دیدی اومدی سوالات رو پرسیدی ؟ حالا خوبه تاکید کردم که پست اول خوانده شود.
    1-بله
    2- تقریبا 1.300
    3-سایت دانشگاه
    4-سایت دانشگاه
    بقیه جواب سوالات هم پست اول هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان

همانطور که گفتم ما در سوییس زندگی میکنیم و احتمالا برای همسرم پذیرش در دانشگاه میلان رو بگیریم. خواستم بدونم که چقد شانس گرفتن بورس خواهیم داشت از این دانشگاه.
    اگر از هزینه تحصیل هم حداقل معاف بشیم خیلی عالیه. من اطلاعات لازم رو مینویستم ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنند:

درآمد سالیانه در سوییس: ۴۵۰۰۰ یورو (قبل از کسر مالیات)
    اجاره خونه در سوییس: ۱۳۰۰۰ یورو
    هزینه سفر روزانه از سوییس به میلان و بالعکس: ۴۰ یورو

شاید به نظر درآمد بالایی بیاد ولی هزینه‌ها اینجا خیلی زیاده و به همین خاطر یه جورایی جور در نمیاد برامون که بخوایم هزینه‌ی تحصیل رو بدیم بخاطر همین اگر بتونیم معاف بشیم خیلی خوبه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر
    محمد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
    سلام دوستان

همانطور که گفتم ما در سوییس زندگی میکنیم و احتمالا برای همسرم پذیرش در دانشگاه میلان رو بگیریم. خواستم بدونم که چقد شانس گرفتن بورس خواهیم داشت از این دانشگاه.
    اگر از هزینه تحصیل هم حداقل معاف بشیم خیلی عالیه. من اطلاعات لازم رو مینویستم ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنند:

درآمد سالیانه در سوییس: ۴۵۰۰۰ یورو (قبل از کسر مالیات)
    اجاره خونه در سوییس: ۱۳۰۰۰ یورو
    هزینه سفر روزانه از سوییس به میلان و بالعکس: ۴۰ یورو

شاید به نظر درآمد بالایی بیاد ولی هزینه‌ها اینجا خیلی زیاده و به همین خاطر یه جورایی جور در نمیاد برامون که بخوایم هزینه‌ی تحصیل رو بدیم بخاطر همین اگر بتونیم معاف بشیم خیلی خوبه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر
    محمد
    درود
    این بورس برای اقشار کم درامد جامعه بوده و در امد بالای 20.000 یورو واجد شرایط نیست و پست اول رو مطالعه کنید کامل توضیح دادم.
    میتونید برای شازمان بورس مربوطه میل زده و قضیه رو جویا شوید.
    ویرایش توسط behnamhg : June 3rd, 2015 در ساعت 07:56 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)