صفحه 9 از 174 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
    سلام دوستان

همانطور که گفتم ما در سوییس زندگی میکنیم و احتمالا برای همسرم پذیرش در دانشگاه میلان رو بگیریم. خواستم بدونم که چقد شانس گرفتن بورس خواهیم داشت از این دانشگاه.
    اگر از هزینه تحصیل هم حداقل معاف بشیم خیلی عالیه. من اطلاعات لازم رو مینویستم ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنند:

درآمد سالیانه در سوییس: ۴۵۰۰۰ یورو (قبل از کسر مالیات)
    اجاره خونه در سوییس: ۱۳۰۰۰ یورو
    هزینه سفر روزانه از سوییس به میلان و بالعکس: ۴۰ یورو

شاید به نظر درآمد بالایی بیاد ولی هزینه‌ها اینجا خیلی زیاده و به همین خاطر یه جورایی جور در نمیاد برامون که بخوایم هزینه‌ی تحصیل رو بدیم بخاطر همین اگر بتونیم معاف بشیم خیلی خوبه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر
    محمد
    میلان رو نمیدونم ! از تو سایتشون بخونید ولی اکثر استان ها قوانینشون شبیه هم هست ! اگر میلان هم اینطور باشه ماکزیمم isee شما باید 19000 یورو باشه !
    برای محاسبه isee خالص دریافتی شما ( بعد مالیات- باید مدرک مالی نشون بدی که نشون بده بعد از مالیت چقدر گرفتی ) بعد از کسر اجاره خونه بر یه عددی تقسیم میکنن که بستگی ه یه سری شرایط مثل تعداد اعضای خانواده و معلولیت و .... میشه !

با فرض دریافتی 35000 یورو بعد از مالیات ! و کسر 13000 یورو ! و فرض این که اون عدد 1.3 باشه ! isee شما میشه 16000 ! پس شما هنوزم زیر 19000 هستی !

این اعداد مال بولونیا بوده ! و البته با کلی فرض محاسبه شد !

پس شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که بشینی دفترچه بورس میلان رو مطالعه کنی
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

سلام . این بورس شامل همه مقاطع تحصیلی میشه ( از لیسانس تا دکترا) ؟ یا فقط برای مقطع خاصیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_N نمایش پست ها
    سلام . این بورس شامل همه مقاطع تحصیلی میشه ( از لیسانس تا دکترا) ؟ یا فقط برای مقطع خاصیه ؟
    تا فوق ليسانس
    به phd نميدن
    آماده جدال درآینده میشوم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    تا فوق ليسانس
    به phd نميدن
    ببخشید بورس دیگه ای برای بچه های پی اچ دی هست اگه دانشگاه فاند نده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    ببخشید بورس دیگه ای برای بچه های پی اچ دی هست اگه دانشگاه فاند نده ؟
    خبر ندارم
    ولي وام ميدن به بچه هاي phd
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی و تکنولوژی دوخت لباس

سلام دوستان، واسه د س يو ، قسمت اقرار نامه ش ، گواهي اشتغال به تحصيل برادر ،آموزش دانشگاه نامه خطاب به كجا بزنه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان امسال مثل اینکه دارن برای ترجمه و تایید مدارک بورس حسابی سنگ اندازی میکنن و دارالترجمه ها نه ترجمه میکنن نه مهر میزنن و اینکه جالبه خود دارالترجمه ها هم میگن اگه ما ترجمه کنیم سفارت تایید نمیکنه. حالا با این اوصاف سوال من اینه که به نظر شما میشه بدیم دارالترجمه هایی که مورد تایید سفارت نیستن ترجمه کنیم؟ و آیا اگه مدارک ترجمه شده و تایید شده به وسیله دارالترجمه رو سفارت تایید نکنه باز هم میشه بورس گرفت؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member Narges90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان امسال مثل اینکه دارن برای ترجمه و تایید مدارک بورس حسابی سنگ اندازی میکنن و دارالترجمه ها نه ترجمه میکنن نه مهر میزنن و اینکه جالبه خود دارالترجمه ها هم میگن اگه ما ترجمه کنیم سفارت تایید نمیکنه. حالا با این اوصاف سوال من اینه که به نظر شما میشه بدیم دارالترجمه هایی که مورد تایید سفارت نیستن ترجمه کنیم؟ و آیا اگه مدارک ترجمه شده و تایید شده به وسیله دارالترجمه رو سفارت تایید نکنه باز هم میشه بورس گرفت؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    سفارت دارالترجمه معرفی نکرده من خودم تماس گرفتم و پرسیدم،گفتن همه ی دار الترجمه ها مورد تایید هستند جز ترجمه های دو نفر (جلالی-سادات) فقط همین رو گفتن،شما به یه دارالترجمه دیگه مراجعه کن مدرکی که قرار نیست تایید امورخارجه و دادگستری بشه رو که نمیتونن مهر بگیرن ازش.
    برای موفقیت اول هدف لازمه! هدف بساز براش تلاش کن و اگه شکست خوردی دوباره تلاش کن و اون وقت موفقیت تو مشت شماست.
    مشاوره و طراحی پورتفولیو معماری
    افزودن به امتیاز کاربر= تشکر از پاسخگویی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من هم دقیقا" بخاطر همین موضوع بیخیال ایتالیا شدم.
    تنها مزیت تحصیل تو ایتالیا بورسشه که اونم هرروز یه چیزی در موردش عنوان میشه.البته مشکلی که من به چشم خودم تو دارالترجمه دیدم این بود که پدر یکی از دانشجوها اومده بود و میگفت گواهی بانک مرکزی رو که ترجمه شده بود ، امور خارجه تأیید نمیکنه و گفته بودن یه گواهی دیگه گرفته بود که فقط نرخ یورو توش نوشته شده بود و دوباره آورده بود برا ترجمه. دارالترجمه هم میگفت که به احتمال زیاد کنسولگری این گواهی رو قبول نکنه.
    با این تفاسیر خیلی شک برانگیزه این ماجراها و اگه ربطش بدین به گردش حساب 3 ماهه ای که کنسولگری میخواد ، یه جورایی میخوان بورسو بپیچونن و اینطوری ایتالیا دیگه جذبه ای نداره. البته این نظر شخصی منه. خوشحال میشم دوستان صاحب نظر هم راهنماییمون کنن، شاید امیدمون برگشت!!!

Junior Member

سلام.من سال پیش سرپرست خانواده رو مادرم معرفی کردم به نظرتون اگه امسال برادرم و معرفی کنم مشکلی پیش میاد برام.؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)