صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون، میدونین چقدر طول میکشه بدن این برگه رو و چقدر اعتبار داره؟
    خواهش میکنم.
    معمولا شما که درخواست میدین تا چهار پنج روز طول میکشه. و اعتبارش بستگی داره به شهرستانتون ولی معمولا دو ماه هست.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    معمولا شما که درخواست میدین تا چهار پنج روز طول میکشه. و اعتبارش بستگی داره به شهرستانتون ولی معمولا دو ماه هست.
    موفق باشید
    من از یکی از بچه ها پرسیدم،ببینین اگه کسی ایران زندکی نمیکنه،تو اخرین سفری که به ایران داره بگیره سو پیشینه رو و یعدش که از ایران میره اون سو پیشینه رو داشته باشه،قاعدتا اعتبارش همیشگی هست دیگه لاقل تا وقتی طرف دیگه ایران نره.درسته؟

Junior Member

سلام خواهش ميكنم كه اين سوال من رو هر كي ميدونه زود جواب بده ؟ ايا انكارا وقت سفارت گرفته باشيم فرودگاه انكارا ازنبوگا هم تست كرونا ميگيره ؟
    من امروز رفتم بيمارستان كه تو قطر ايرلاين زده بود متاسفانه كارم راه نيوفتاد
    پس فردا برواز دارم ... دوستاني كه تجريه داشتن ميتونن كمكم كنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام خواهش ميكنم كه اين سوال من رو هر كي ميدونه زود جواب بده ؟ ايا انكارا وقت سفارت گرفته باشيم فرودگاه انكارا ازنبوگا هم تست كرونا ميگيره ؟
    من امروز رفتم بيمارستان كه تو قطر ايرلاين زده بود متاسفانه كارم راه نيوفتاد
    پس فردا برواز دارم ... دوستاني كه تجريه داشتن ميتونن كمكم كنن؟
    این سوالتونو قسمت پرواز و لیط بپرسید..اینجا دیده نمیشه..یه سری مرکز دیگه هم هست که تستو میگیره در سطح شهر

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)