صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

پیش فرض گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

سلام دوستان
    امروز برای گرفتن سو پیشینه از سفارت یک کشور خارجی، مجبور شدم انگشت نگاری اینترپل را بدم، مراحلش به شکل زیر هست:

در ایران فقط پلیس+10 چهارراه پاسداران تهران انگشت نگاری مورد قبول سفارت های کشورهای خارجی را انجام میده.
    آدرس: نرسیده به چهارراه پاسداران- بهستان دهم- روبروی بانک انصار- تعاونی مصرف 06- پارکینگ تعاونی-پلیس+10

مدارک مورد نیاز: اصل پاسپورت و شناسنامه+یک قطعه عکس 3*4 جدید+مبلغ 40 تومن(کارت خوان موجود هست)

کدپستی منزلتون را بدونید حتما

کارش حدود یک ربع طول میکشه و بهتون یک برگه مهرشده به انگلیسی میده ک اثر انگشتتون و اطلاعات پاسپورتتون داخلش هست هست.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

خیلی ممنون از اطلاع رسانی

اعتبار این برگه چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی

اعتبار این برگه چقدره؟
    گواهی عدم سو پیشینه (حالا از هر کشوری)، عرفا 3 ماه اعتبار داره،
    البته بستگی به جایی که قراره ارایه بشه، میتونه مقداری کمتر یا بیشتر هم باشه.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

سلام
    خدمت دوست گرامی برای عدم سوء پیشینه به پلیس +10 در مشهد مراجعه کردم و گفتم برای سفارت میخوام و مراحل انجام شد، این روند اشتباه است نمیشه این گواهی را از پلیس+10 گرفت و ترجمه کرد؟

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون.

من امروز به توصیه شما رفتم اینجا و گفتن این کار را انجام میدن. فقط برای اطلاع سایر دوستان میگم که حتما قبلش زنگ بزنید و بپرسید فرم مخصوص انگشت نگاری برای اون کشور خاص را دارن یا نه. چون من امروز رفتم گفتن فرمشون تموم شده و فردا صبح زود باید برم. البته اگر خودتان فرم را داشته باشید که مشکلی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای

سلام
    من الان یکم گیج شدم
    یعنی بقیه دفترعای پلیس +10 گواهی سوپیشنه شون اعتبار نداره؟
    میشه بیشتر توضیح بدین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز برای گرفتن سو پیشینه از سفارت یک کشور خارجی، مجبور شدم انگشت نگاری اینترپل را بدم، مراحلش به شکل زیر هست:

در ایران فقط پلیس+10 چهارراه پاسداران تهران انگشت نگاری مورد قبول سفارت های کشورهای خارجی را انجام میده.
    آدرس: نرسیده به چهارراه پاسداران- بهستان دهم- روبروی بانک انصار- تعاونی مصرف 06- پارکینگ تعاونی-پلیس+10

مدارک مورد نیاز: اصل پاسپورت و شناسنامه+یک قطعه عکس 3*4 جدید+مبلغ 40 تومن(کارت خوان موجود هست)

کدپستی منزلتون را بدونید حتما

کارش حدود یک ربع طول میکشه و بهتون یک برگه مهرشده به انگلیسی میده ک اثر انگشتتون و اطلاعات پاسپورتتون داخلش هست هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط imps نمایش پست ها
    سلام
    من الان یکم گیج شدم
    میشه بیشتر توضیح بدین؟
    Hi
    This is different from police certificate that you get from polic+10 in Iran
    This is a fingerprint form for getting a police certificate from a foreign country that you had lived in before.
    Only this Police+10 centre gives you that certified form.
    Good luck

Junior Member

سلام دوست عزیز
    عدم سو پیشینه ای که پلیس +10 میده برای ایران هست. در صورتی که شما قبلا در کشور خارجی نیز اقامت داشته باشید باید از سفارت آن کشور نیز عدم سو پیشینه بگیرید
    سلام
    من الان یکم گیج شدم
    میشه بیشتر توضیح بدین؟

Junior Member

سلام
    من الان یکم گیج شدم
    میشه بیشتر توضیح بدین؟
    سلام دوست عزیز
    عدم سوء پیشینه ای که دفاتر پلیس +10 بهتون میدن مربوط به مدت زمانی هست که تو ایران بودی و اگر از قبل در کشور دیگری اقامت داشته باشی باید از سفارت اون کشور نیز عدم سوء پیشینه بگیری
    برای اینکار باید به آدرس : دفتر پلیس +10 در تهران خیابان پاسدارارن ، بعد از ورودی خیابان بهستان 10، روبروی بانک انصار
    آدرس بر روی گوگل مپ : https://goo.gl/maps/QPyYgdrMJn32
    اول به این آدرس برید و با خودتون اصل پاسپورت ، اصل شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس 3*4 ببرید، کارش همون موقه تموم میشه اگر نگن سیستم قطع هست
    و باید آدرستون رو به انگلیسی بلد باشید بنویسید، و کد پستی رو حفظتون باشه و بعد از اون یک انگشت نگاری دیجیتالی ازتون میگیرن و داخل فرمی بهتون میدن و این فرم رو که داخلش عکس از اثر همه انگشتانتون هست رو به سفارت تحویل میدید و نتیجه رو از اونا میگیرید.

Junior Member saba_ro آواتار ها

سلام دوستان روزتون بخیر باشه
    من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم
    میخواستم بدونم به گرفتن این سو پیشینه نیاز هست یا نه ؟و محل سکونت ما اصقهان هستش برای این کار باید حتما تهران به ادرسی که گفتین مراجعه کنیم ؟
    و اینکه من برای مرداد میخوام برم سفارت برای انگشت نگاری بنظرتون اگر اردیبهشت برم و این برگه رو داشته باشم جزو مدارکم کار درستیه یا خیر ؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)