صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

بله سوء پیشینه جزء مدارک لازمه هست و از دفاتر پلیس +10 میتونید تهیه کنید در شهر خودتون.
    اعتبار سوء پیشینه 6 ماه هست. بهتره نزدیک به زمان سفرتون که شد تهیه و ترجمه کنید و همراه خودتون ببرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba_ro نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون بخیر باشه
    من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم
    میخواستم بدونم به گرفتن این سو پیشینه نیاز هست یا نه ؟و محل سکونت ما اصقهان هستش برای این کار باید حتما تهران به ادرسی که گفتین مراجعه کنیم ؟
    و اینکه من برای مرداد میخوام برم سفارت برای انگشت نگاری بنظرتون اگر اردیبهشت برم و این برگه رو داشته باشم جزو مدارکم کار درستیه یا خیر ؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member saba_ro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن اثر انگشت برای صدور گواهی سوپیشینه کشورهای غیر از ایران(برای سفارت و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    بله سوء پیشینه جزء مدارک لازمه هست و از دفاتر پلیس +10 میتونید تهیه کنید در شهر خودتون.
    اعتبار سوء پیشینه 6 ماه هست. بهتره نزدیک به زمان سفرتون که شد تهیه و ترجمه کنید و همراه خودتون ببرید.
    ممنون از محبتتون
    و سوال دیگه اینکه پس چرا میگن انگشت نگاری باید بشیم تو تهران و اینکار فقط در تهران انجام میشه ؟

سلام دوستان روزتون بخیر باشه
    من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم
    میخواستم بدونم به گرفتن این سو پیشینه نیاز هست یا نه ؟و محل سکونت ما اصقهان هستش برای این کار باید حتما تهران به ادرسی که گفتین مراجعه کنیم ؟
    و اینکه من برای مرداد میخوام برم سفارت برای انگشت نگاری بنظرتون اگر اردیبهشت برم و این برگه رو داشته باشم جزو مدارکم کار درستیه یا خیر ؟
    aسلام دوست عزیز. شما فعلا نیازی به این برگه ندارین. اگه آفیسر از شما خواست بعد برین بگیرین. نیازی هم نیست به تهران برین. میرین پلیس +10 و درخواستش و میدین. دقت کنین بی خودی الان نرین بگیرین چون این برگه اگه بیش از 6 ماه از مهلتش گذشته باشه باید دوباره برین بگیرین. پس صبر کنین اگه آفیسر خواست براش اقدام کنید.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

ممنون از محبتتون
    و سوال دیگه اینکه پس چرا میگن انگشت نگاری باید بشیم تو تهران و اینکار فقط در تهران انجام میشه ؟
    انگشتنگاری در دفاتر پلیس +10 انجام میشه در تمامی استانها. نیازی به رفتن به تهران نیست. اشتباه به عرضتون رسوندند.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member am8in آواتار ها

سلام دوستان
    تهران فقط و فقط اون یک مرکز هست؟

سلام دوستان
    ببخشید من هنوز ابهام دارم. چون توی سایت دولت کانادا نوشته شده بعضی کشورها نیاز هست که انگشت نگاری بشن برای دریافت ویزای کانادا. همچنین ممکنه به چک پلیس نیاز داشته باشن. من الان به عنوان فردی که تا حالا خارج از ایران سکونت نداشتم، میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم، باید از پلیس +10 ایران سوءپیشینه بگیرم، بعد ترجمه اش کنم و با خودم ببرم مصاحبه ی سفارت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من هنوز ابهام دارم. چون توی سایت دولت کانادا نوشته شده بعضی کشورها نیاز هست که انگشت نگاری بشن برای دریافت ویزای کانادا. همچنین ممکنه به چک پلیس نیاز داشته باشن. من الان به عنوان فردی که تا حالا خارج از ایران سکونت نداشتم، میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم، باید از پلیس +10 ایران سوءپیشینه بگیرم، بعد ترجمه اش کنم و با خودم ببرم مصاحبه ی سفارت؟
    هر ویزایی که اقدام کنید یک چک لیست مشخص داره. اگر جزو اون بود باید ارائه کنید و اگر نه خیر. ضمنا فکر نمی کنم شما مصاحبه داشته باشین.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هر ویزایی که اقدام کنید یک چک لیست مشخص داره. اگر جزو اون بود باید ارائه کنید و اگر نه خیر. ضمنا فکر نمی کنم شما مصاحبه داشته باشین.

ممنون
    ولی جلوی بعضی ها مثل همین سوء پیشنه نوشته if needed
    یکی دیگه هم همینطوری داشت که یادم نیست چی بود
    اینارو وقتی داریم اپلای میکنیم روی سایت نشون میده چه مدارکی میخوایم؟ دیگه بعد از اپلای کردن اینترنتی چیز حدیدی که نمیخوان؟ همه چی همونجا تموم میشه دیگه؟(منظورم اینه بعدش نمیگن مثلا برو فلان مدرکم بیار)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    ممنون
    ولی جلوی بعضی ها مثل همین سوء پیشنه نوشته if needed
    یکی دیگه هم همینطوری داشت که یادم نیست چی بود
    اینارو وقتی داریم اپلای میکنیم روی سایت نشون میده چه مدارکی میخوایم؟ دیگه بعد از اپلای کردن اینترنتی چیز حدیدی که نمیخوان؟ همه چی همونجا تموم میشه دیگه؟(منظورم اینه بعدش نمیگن مثلا برو فلان مدرکم بیار)
    بله یک لیست به شما نشون میده و طبق اون آپلود میکنید. اگر مدرک اضافی بخوان باهاتون مکاتبه میکنن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ببخشید سوالم شاید خیلی مربوط به اینجا نباشه اما این لیست که فرمودید برام سوال ایجاد کرد:
    آیا باید اپلیکیشن فی رو پرداخت کنیم تا این لیست نهایی مدارک مورد نیاز رو بهمون نشون بده؟
    اگر جواب مثبته، از زمانی که این فی رو پرداخت میکنیم، آیا اپلیکیشن ما تا همیشه باز میمونه یا بعد از یک مدت اکسپایر میشه و اون فی میسوزه درواقع؟
    اینو از این جهت میپرسم که ببینم اگر تایم اکسپایر شدنش طولانی باشه، هرچه زودتر پرداخت کنم و ببینم چه مدارکی میخواد که زودتر اماده کنم!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)