صفحه 229 از 334 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Marmi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با شماره x98 و ارسال فرم در تاریخ 30 می هنوز نامه دوم ام نیومده. جای نگرانی هست
    با سلام

جای هیچ نگرانی نیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a_m نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما
    من قصد دارم بعدازظهر روز مصاحبه برگردم ایران چون خدمت رفتم و حتما AP میخورم
    با خودم فکر کردم شاید بتونم مرکز پستی دیگری در شهرهای نردیک تر به ایران پیدا کنم که درصورت صدور ویزا رفت و امدم به ترکیه کم هزینه تر بشه
    نظر شما چیه؟
    با سلام

با توجه به ناامنی ها اخیر ترکیه ، به هیچ عنوان سفر زمینی رو به شما پیشنهاد نمیکنم

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اگه سوالم نا مربوطه ببخشید اخه فروم مناسب تر پیدا نکردم.
    زمانی که نتایج لاتاری اومد یه زمزمه ها یی بود که احتمالا. نتایج تو دو مرحله بیاد.
    از دوستان کسی خبری داره که راست بوده یا دروغ و اگه 2 مرحله ای باشه کی مرحله دوم اعلام میشه؟
    با سلام

خبری از مرحله دوم نیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtinn نمایش پست ها
    همه اعضای خانواده که به زودی به آمریکا خواهید رفت باید مدارکای تحصیلی تون رو بدید به دارالترجمه رسمی که ترجمه بشه و از هر ترجمه باید دو نسخه به شما بدن یعنی باید هر دو نسخه مهر دارالترجمه روش باشه. نیازی نیست مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوره که هزینه اضافی بدید. در نهایت باید یک نسخه از اون ترجمه ها رو پست کنید برای سفارت اونهم بیست روز قبل از تاریخ مصاحبه تون.
    با سلام

پاسختون اشتباهه
    یک نسخه ترجمه با مهر خود مترجم کفایت میکنه
    به هیچ عنوان هم نیازی به نسخه ی دوم نیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsarajabi نمایش پست ها
    دوست عزیز من تمام مرکز پستی های توی سایت رو چک کردم و با گوگل مپ مسافت و مسیرشون رو چک کردم.
    نزدیک ترین و سر راست ترین مسیر این مرکز پستی بود به اسم golbasi
    فاصله با سفارت حدود 19 دقیقه و مسافت 18 کیلومتر
    اگر مایل بودید میتونید اینو انتخاب کنید

محل: PTT - ANKARA PASAPORT MERKEZI
    نشانی: EGM KAMPÜSÜ GÖLBAŞI
    ANKARA ,

و نشانی کنسولگری اینه. در صورت تمایل در گوگل مپ نگاه کنید

نشانی کنسولگری: سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا
    110 Ataturk Blvd.
    Kavaklidere Ankara 06100
    با سلام

شعبه ای که انتخاب کردید ، نزدیک هست ولی شنبه ها تعطیله
    فقط شعبه ی Yenisehir در آنکارا شنبه ها بازه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnaz123 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از دوستانی که جوابگو هستند میخواستم بدونم آیا ترجمه مدارک تحصیلی فقط مربوط به برنده اصلی مورد نیاز هست یا باید مدارک تحصیلی همسر و فرزندان هم ترجمه و پست شود؟
    با سلام

مدارک تحصیلی ، فقط برنده

موفق باشید
    ویرایش توسط haley : September 18th, 2015 در ساعت 03:28 AM دلیل: ترکیب پست ها
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    چند نکته مهم تا اینجا :

به نظرم اومد که در پست های قبلی ، شاید چند نکته جا افتاده باشه :

۱. قبل از هر چیز از برندگان محترم لاتاری ۲۰۱۶ خواهش میکنم تا وقتی از نتیجه لاتاری مطلع شدن ، مشخصات خودشون رو در امضای سایت خودشون قرار بدن تا دوستان راحت تر بتونن همدیگر رو راهنمایی کنند . (مثل امضاب بنده در انتهای هر پست)

۲. اگر شما قبلا درخواست هرگونه ویزای امریکا یا کانادا داشتید ، موقع تکمیل فرم DS-260 حواستون باشه چیزی نگید که با اون اطلاعات به تناقض بخوره .

۳. اگر شما زندگی معمولی داشتید و پاتون رو از ایران بیرون نگذاشتید ، باید بدونید که تنها معیار وزارت امور خارجه امریکا برای تایید صحت بخشی از اطلاعاتی که شما در فرم DS-260 تون اظهار میکنید ، تنها همون قسم و سوگندی هست که در روز مصاحبه میخورید (دقت کنید که گفته شد بخشی از اطلاعات ، نه همه اطلاعات) و هیچ استعلامی از داخل یا خارج ایران به منظور کشف صحت این اطلاعات انجام نخواهد شد .
    به عنوان مثال اطلاعاتی که شما در مورد شغل فعلی یا سابقتون میدید .
    به عنوان مثال اطلاعاتی که شما در مورد محل سکونت فعلی یا قبلیتون میدید .
    به عنوان مثال اطلاعاتی که شما در مورد تحصیلات دانشگاهیتون میدید . (به شرط اینکه در فرم اولیه ثبت نام لاتاری ، چیز دیگری بیان نکرده باشید)
    پس شما میتونید در این سه زمینه هر چیزی که دوست دارید بگید هر چند که توصیه من اینه که تا حد امکان با دولتی که میخواید مقیمش بشید ، صادق باشید !

۴. موقع تکمیل فرم DS-260 در قسمت ورود اطلاعات خدمت سربازیتون دقت بیشتری کنید و از لینک های زیر کمک بگیرید :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_in...anian_military
    http://en.wikipedia.org/wiki/Armed_F...public_of_Iran

۵. تکمیل فرم DS-260 نیاز به هیچ دانش خاص ، گرفتن وکیل ، کمک گرفتن از شرکت های سودجو و ... نداره و همچنین نیاز به آپلود هیچ فایل یا اسکن هیچ عکس و مدرک و چیز دیگری نداره .
    واقعا ساده تر از اون چیزی هست که تصورش رو میکنید . فقط باید وارد بشید و سوالات رو یکی پس از دیگری پاسخ بدید . برای فهم بهتر هر سوال هم در قسمت سمت راست صفحه توضیحات تکمیلی داده شده .
    برای ترجمه کلمات و عبارات میتونید از مترجم گوگل استفاده کنید :
    https://translate.google.com

۶. نکات تکمیل فرم DS-260 :

الف. در صفحه Personal Informaation ، سوالی هست که باید با کیبرد فارسی پاسخ بدید و اون سوال اینه :
    Full Name In Native Language :
    این تنها سوالیه که باید با کیبرد فارسی پاسخ داده بشه ، بقیه سوالات تماما با کیبرد انگلیسی و زبان انگلیسی . (فینگیلیش ممنوع)

ب. در صفحه Address Information ، بخشی هست با عنوان Permanent Address
    این پرمننت آدرس ، همون آدرسی هست که قراره شما اگر ویزا گرفتین و به امریکا عزیمت کردید ، اونجا ساکن باشید
    نگران نباشید بعدا میشه این آدرس رو عوض کرد (در فرودگاه امریکا) ، اما الان نمیتونید این آدرس رو خالی بذارید و باید حتما یک آدرس معتبر متعلق به یک شخص معتبر در امریکا رو بدید .
    ضمنا این آدرس هیچ ربطی به اسپانسر و ... نداره . به عبارتی دولت امریکا از این کار هدفش اینه که وضعیت سکونت فرد پس از ورودش به امریکا تا حدودی مشخص باشه .

ج. در قسمتی که باید اطلاعات محل های تحصیلتون رو وارد کنید ، به این ترتیب عمل کنید :
    ۱. ترتیب ورود مدارکتون از آخر به اول باشه . مثال : اول دکتری - بعد ارشد - بعد کارشناسی - بعد پیش دانشگاهی - بعد دیپلم .
    ۲. از آخرین و بالاترین مقطع شروع کنید و با دیپلمتون پایان بدید .
    ۳. نیازی به وارد کردن اطلاعات راهنمایی و دبستان نیست .
    ۴. تاریخ آغاز و پایان دیپلمتون رو از یکم مهر سال "اول دبیرستان" تا یکم تیر سال "سوم دبیرستان" وارد کنید
    ۵. اگر در دوره سه ساله دیپلمتون ، جابه جا شدید و چند مدرسه عوض کردید ، صرفا اطلاعات اون مدرسه ای رو وارد کنید که سال آخر دیپلم یعنی سال سوم دبیرستان اونجا بودید و فارغ التحصیل شدید . چون مدرک تحصیلی شما رو اون مدرسه صادر و مهر و امضا کرده .
    ۶. ترجمه مقاطع تحصیلی برای سوال Degree or Diploma :
    کارشناسی ارشد : Master Degree
    کارشناسی : Bachelor Degree
    کاردانی : Associate Degree
    پیش دانشگاهی : Pre-University Degree
    دیپلم : High School Diploma

موفق باشید

سلام دوست عزیز در قسمت permanent address باید چی وارد بکنم؟ اخه من هیچ کسی رو توی امریکا ندارم و فقط میدونم که میخوام داخل کلیولند ساکن بشم و نمیدونم بعد از ورودم به امریکا میخوام به کجای این شهر برای زندگی بروم ، منکه تا وارد امریکا نشوم نمیتوانم ادرس دقیق محل زندگی ام رو انتخاب و وارد کنم لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cucu346 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز در قسمت permanent address باید چی وارد بکنم؟ اخه من هیچ کسی رو توی امریکا ندارم و فقط میدونم که میخوام داخل کلیولند ساکن بشم و نمیدونم بعد از ورودم به امریکا میخوام به کجای این شهر برای زندگی بروم ، منکه تا وارد امریکا نشوم نمیتوانم ادرس دقیق محل زندگی ام رو انتخاب و وارد کنم لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟
    با سلام

متاسفانه این بخش ناگزیر فرم هست و نمیشه کاریش کرد
    یک آدرس معتبر باید داشته باشید
    نگران بعدش نباشید چون بعدا میشه در زمان ورود به امریکا این آدرس رو تغییر داد
    نکته : میتونید از دوستان مقیم در همین فروم یا شرکت های خدمات مهاجرتی هم کمک بگیرید

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

متاسفانه این بخش ناگزیر فرم هست و نمیشه کاریش کرد
    یک آدرس معتبر باید داشته باشید
    نگران بعدش نباشید چون بعدا میشه در زمان ورود به امریکا این آدرس رو تغییر داد
    نکته : میتونید از دوستان مقیم در همین فروم یا شرکت های خدمات مهاجرتی هم کمک بگیرید

موفق باشید
    سلام دوباره خدمت شما که همیشه پاسخگوی خوب سوالات ما هستید.
    میشه بفرمایید شما در قسمتpermanent address ادرس چه کسی رو وارد کردید؟ و شرکت های خدماتی مهاجرتی چه کمکی میتوانند به من بکنند؟ و اینکه چگونه باید بعد از ورود به امریکا ادرس رو عوض کرد؟ اون ادرسی که وارد میکنیم بعدا گرین کارت به همون ادرس ارسال میشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cucu346 نمایش پست ها
    سلام دوباره خدمت شما که همیشه پاسخگوی خوب سوالات ما هستید.
    میشه بفرمایید شما در قسمتpermanent address ادرس چه کسی رو وارد کردید؟ و شرکت های خدماتی مهاجرتی چه کمکی میتوانند به من بکنند؟ و اینکه چگونه باید بعد از ورود به امریکا ادرس رو عوض کرد؟ اون ادرسی که وارد میکنیم بعدا گرین کارت به همون ادرس ارسال میشه؟
    با سلام

۱. بعد از مدت زیادی جستجو ، یکی از دوستان دور قبول زحمت کردند !

۲. شرکت های مهاجرتی آدرس دارن که گرین کارت و ... پیکاپ میکنن و مبلغی رو میگیرن !
    البته من دوستان حتی بسیار بسیار دور رو به جای این شرکت ها پیشنها میکنم

۳. وقتی میرسید توی مرزبانی فرودگاه امریکا ، میتونید اونجا آدرس جدید رو بدید که همه چیز به همون آدرس جدید خواهد اومد .

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض تمدید مدیکال

جناب ahr270
    با سلام و درود
    اگر امکان دارد لطفاً درباره تمدید مدیکال راهنمایی بفرمائید. با سپاس

Junior Member

با سلام

از دوستان کسی هست که کارنت شده باشه ، بعد 30 می سابمیت کرده باشه و الان نامه دومش اومده باشه؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تمدید مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط panti1385 نمایش پست ها
    جناب ahr270
    با سلام و درود
    اگر امکان دارد لطفاً درباره تمدید مدیکال راهنمایی بفرمائید. با سپاس
    با سلام

مثل دفعه اول
    آزمایشات تکرار میشه ، اگر واکسنی نیاز باشه زده میشه ، هزینش اخذ میشه و بهتون مثل دفعه اول یه گزارش میدن که ببرین سفارت !

موفق باشید

دوستان عزيز من تاريخ اول اکتبر مصاحبه دارم در ايروان ديروز واکسن هامو زدم و الان چنتا سول دارم اول اينکه من بايد کارت واکسنمو مستقيم به سفارت ببرم يا اينکه پيشه اين دکتر ها که خود سفارت معرفی کرده بعد اينکه من بايد روز اول اکتبر رو تو سايت سفارت تاييد کنم و يا بايد هزينه اي بپردازم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamusic نمایش پست ها
    دوستان عزيز من تاريخ اول اکتبر مصاحبه دارم در ايروان ديروز واکسن هامو زدم و الان چنتا سول دارم اول اينکه من بايد کارت واکسنمو مستقيم به سفارت ببرم يا اينکه پيشه اين دکتر ها که خود سفارت معرفی کرده بعد اينکه من بايد روز اول اکتبر رو تو سايت سفارت تاييد کنم و يا بايد هزينه اي بپردازم؟
    با سلام

۱. دوست عزیز شما باید به دکتر معتمد سفارت ایروان ایمیل بزنی و باهاش هماهنگ کنی وقت مدیکالت رو
    بعد میری مدیکال ، ازت آزمایش خون میگیرن ، عکس ایکس ری میگیرن ، معاینت میکنن ، بعد بهت یه پاکت محرمانه میدن که ببری سفارت

۲. شما هزینه مدیکال رو در دفتر مدیکال و هزینه سفارت رو روز مصاحبه در داخل سفارت پردخت میکنی

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)