صفحه 227 از 334 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

ممنون از شما آقای vahid5 ، راستش ما یه گواهی تاریخ 1شنبه 25 مرداد گرفتیم ، تا 2-3 روز دیگه هم میخوام مدارک رو پست کنم.با توجه به اینکه تاریخ مصاحبه اوایل اکتبر هست ، تاریخ نامه تمکنمون اوکیه یا باید روز مصاحبه

یه تاریخ جدیدترش هم ببرم؟؟؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه. دانشگاه علوم و تحقیقات اهواز

سلام، ضمن تشکر از همراهی دوستان عزیز ، در جواب نامه ای که به kcc ارسال کردم دیروز یه جوابیه دریافت کردم که بخشی از اون رو کپی میکنم فکر میکنید این هم به شکل اتومات اومده
    Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
    This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnaz123 نمایش پست ها
    ممنون، من خودم برنده هستم و فرم خودم 27 MAY سابمیت شد ولی فرم همسر و دو فرزندم به دلیل اشکال ثبتی در تمدید پاسپورت 25 JUN سابمیت شد.
    نگران نباشید ، نامه شما هم بزودی میاد. حتی اگر تو سهمیه اکتبر نباشید بطور حتم تو سهمیه نوامبر قرار میگیرید.
    Case No: 2015AS46** ------ Submit: Nov 2014 ------ Interview: May 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط nikinik نمایش پست ها
    موسسه مالي و اعتباري باشه مورد قبول نيست ديگه هر بانكي باشه فرق نمي كنه
    من هم ابوظبي هستم ٧ اكتبر شما كي وقت مصاحبه دارين؟
    مرسی.من ۲۶ october وقت دارم.شما تو یکی از medical ceneter دبی تست میدید یا تو ابوظی اصلا فرقی می که؟

Junior Member

ببخشید من یه سوال داشتم!!!!صفحه کانتکت چیه که باید پر بشه و فرستاده بشه برای سفارت آنکاراااا؟؟؟؟کسی میتونه منو راهنمایی کنه!!!خواهشا!!!!همین یه موضوع مونده تا ارسال مدارکم

Junior Member

http://www.pdfhost.net/index.php?Act...8bf0253ef84138
    صفحه کانتکت
    امیدوارم به دردتون بخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه. دانشگاه علوم و تحقیقات اهواز

با سلام و تشکر از دوستانی که جوابگو هستند میخواستم بدونم آیا ترجمه مدارک تحصیلی فقط مربوط به برنده اصلی مورد نیاز هست یا باید مدارک تحصیلی همسر و فرزندان هم ترجمه و پست شود؟

سلام دوستان
    من تو همون سایت dv میرم و همون اطلاعاتی که روز اول برای نامه اول زدم رو میزنم تا نامه دومم رو ببینم. ولی همچنان همون نامه اولی میاد.
    نکنه باید اطلاعات جدیدی وارد کنم تا نامه دومم رو ببینم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس روانشناسي

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsoleimani نمایش پست ها
    مرسی.من ۲۶ october وقت دارم.شما تو یکی از medical ceneter دبی تست میدید یا تو ابوظی اصلا فرقی می که؟
    بايد واسه مديكال به يه بيمارستان مورد اعتماد سفارت آمريكا بريم. من ايشالا فردا زنگ ميزنم براي خودم وقت بگيرم. من دبي ميخوام برم اما تو ابوظبي هم هست. اگه تو سايت سفارت آمريكا تو ابوظبي رو نگاه كنين ليست دكترها رو نوشته با اين حال اگه بخواين من ميتونم واستون بفرستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس روانشناسي

نقل قول نوشته اصلی توسط black_sport نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو همون سایت dv میرم و همون اطلاعاتی که روز اول برای نامه اول زدم رو میزنم تا نامه دومم رو ببینم. ولی همچنان همون نامه اولی میاد.
    نکنه باید اطلاعات جدیدی وارد کنم تا نامه دومم رو ببینم؟
    سلام
    نه به همون صورت كه نامه اول اومد اطلاعات رو بايد وارد كنين. نامه دوم شما هنوز نيومده. كيس نامبر شما كمتر از ٢٨٠٠ هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)