صفحه 275 از 334 نخستنخست ... 175225265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

ببخشدو میتونم بپرسم شما سربازی کجا خدمت کردین ک چک نخوردین؟ و این ک من و همسرم باید هر2 گواهی سو پیشینه بگیریم از ایران حتمن؟ از کجا باید بگیریم اونوقت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidin12 نمایش پست ها
    سلام
    یک تجربه ای که در رابطه با روز مصاحبه و مدارک من دارم اینه که حتمآ حتمآ در روز مصاحبه گواهی عدم سوء پیشنه همراه داشته باشید.
    این رو می گم مخصوصآ برای کسانی که بیش از 6 ماه در کشوری دیگه زندگی کردند ، حتما باید گواهی سوء پیشینه از اون کشور رو هم باید داشته باشن بهمراه ترجمه انگلیسی .
    مگر اینکه در فرم 260 چیزی در مورد اون کشور ننوشته باشین و یا در پاسپورتتون مهری از اون کشور نباشه.
    جالبه که من مجبور شدم 3 تا گواهی عدم سوء پیشنه ببرم از قبل هم پیش بینی می کردم.
    یک گواهی از ایران ، یک گواهی از کشوری که قبلا تحصیل کردم و یکی هم از کشوری که الان هستم و دقیقا کنسول در مورد هر 3 کشور گواهی خواست و اصل همه این گواهی ها را برداشت و ضمیمه پرونده کرد.
    در رابطه با سربازی و کارت پایان خدمت هم ، از تمامی اتباع کشورهایی که در آنها سربازی اجباری است کارت پایان خدمت می خواهند و این تنها مخصوص ایرانی ها نیست ( این به منزله اینه که شخص قانونی از کشور خارج شده و مجوز زندگی در خارج رو داره). مثلآ روز مصاحبه جلوی من آقا پسری از کشور بلاروس در نوبت بود ، که کنسول از ایشون دفترچه پایان خدمت خواست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin12 نمایش پست ها
    سلام
    یک تجربه ای که در رابطه با روز مصاحبه و مدارک من دارم اینه که حتمآ حتمآ در روز مصاحبه گواهی عدم سوء پیشنه همراه داشته باشید.
    این رو می گم مخصوصآ برای کسانی که بیش از 6 ماه در کشوری دیگه زندگی کردند ، حتما باید گواهی سوء پیشینه از اون کشور رو هم باید داشته باشن بهمراه ترجمه انگلیسی .
    مگر اینکه در فرم 260 چیزی در مورد اون کشور ننوشته باشین و یا در پاسپورتتون مهری از اون کشور نباشه.
    جالبه که من مجبور شدم 3 تا گواهی عدم سوء پیشنه ببرم از قبل هم پیش بینی می کردم.
    یک گواهی از ایران ، یک گواهی از کشوری که قبلا تحصیل کردم و یکی هم از کشوری که الان هستم و دقیقا کنسول در مورد هر 3 کشور گواهی خواست و اصل همه این گواهی ها را برداشت و ضمیمه پرونده کرد.
    در رابطه با سربازی و کارت پایان خدمت هم ، از تمامی اتباع کشورهایی که در آنها سربازی اجباری است کارت پایان خدمت می خواهند و این تنها مخصوص ایرانی ها نیست ( این به منزله اینه که شخص قانونی از کشور خارج شده و مجوز زندگی در خارج رو داره). مثلآ روز مصاحبه جلوی من آقا پسری از کشور بلاروس در نوبت بود ، که کنسول از ایشون دفترچه پایان خدمت خواست.
    دوست عزیز سو پیشینه برای چی از ایران ؟
    هزاران بار این نکته را کردند تاکید ...
    که اگر بد نکند بد نخواهد دید ...
    هر عمل خیر و شر از آدمی سر میزند ...
    آن عمل مزدش به زودی پشت در , در میزند .

Junior Member

نیازی به سو پیشینه از ایران نیست . لطفا دستور العمل هل رو بخونید
    اگر در کشوری بیش از 6 ماه اقامت داشتید سو پیشینه نیاز است

Junior Member

سلام دوستان
    تاریخ مصاحبه من 28 ژانویه هست در ابوظبی.
    پولی که بابت نامه تمکن مالی ب حسابمون میریزیم و ازش کپی میگیریم باید حتمن تا روز مصاحبه تو حسابمون باشه؟یا فقط همون پرینت کافیه؟
    توضیحات دیگه ای هست راهنمایی کنیین لطفن...
    مچکرم

Junior Member siyasiya آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ مصاحبه من 28 ژانویه هست در ابوظبی.
    پولی که بابت نامه تمکن مالی ب حسابمون میریزیم و ازش کپی میگیریم باید حتمن تا روز مصاحبه تو حسابمون باشه؟یا فقط همون پرینت کافیه؟
    توضیحات دیگه ای هست راهنمایی کنیین لطفن...
    مچکرم
    سلام دوست عزیز
    بهتر هست که تاریخ گرفتن نامه تمکن مالی تا حد امکان نزدیک به تاریخ مصاحبه باشه. بعدش نیازی نیست که پول توی حسای باشه، اما خب مدت مصاحبه نهایتا 7-10 روز طول میکشه. بنابراین بذار پول توی حساب بمونه
    راستی یه سئوال: شما خودت ابوظبی انتخاب کرده بودی یا خودشون اونجا رو برای تو انتخاب کردند؟

Junior Member

دوستان یک سوال . در پشت کارت ملی بنده تاریخ پایان اعتبار کارت ملی من برای 4 ماه پیش هست . آیا نیاز به تمدیدش هست ؟ چون در ترجمه اون هم که مترجم کرده نوشته این کارت تا ماه 7 سال 2015 اعتبار داره .

ولی در سایت ثبت احوال نوشته که نیازی به تمدید کارت ملی نیست http://www.sabteahval-kh.ir/tabid/3485/Default.aspx

به نظرتون باید چه کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aha2012 نمایش پست ها
    امید وارم هرچه زودتر ویزاتون بیاد.
    چند سوال:
    من 14 ژانویه ایروان مصاحبه دارم و میخوام وقت دکتر بگیرم.شما با کدوم دکتر بودید- دکتر انوش چطوره بنظرتون؟
    از روز مصاحبه برامون بگید-سوالات و برخورد ها؟
    اینکه بنا به درخواست مصاحبه به زبان فارسی برگذار میشه و دقیقا کجا باید درخواست داد؟
    دکتر انوش خوب بود ما هم از ایشون وقت داشتیم منشی فارسی زبان داره روز مصاحبه هر چی که توی فرم پر کرده بودیم رو ازمون پرسید برخوردشون هم خوب و عادی بود مصاحبه فارسی رو هم همون اولش که مدارکتون رو ازتون میگیرن بهشون بگید فارسی میخواهید

Junior Member

دوستان به چه طریق میتونم فرم PTT رو پر کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان.جواب ثبت نام یا برندگان لاتاری آمریکا،البته ثبت نام همین سال جاری میلادی،کی اعلام میشه و آیا در همون سایتی که لاتاری ثبت نام کردم جوابش رو اعلام میکنن؟با سپاس

Junior Member aidin12 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mala نمایش پست ها
    ببخشدو میتونم بپرسم شما سربازی کجا خدمت کردین ک چک نخوردین؟ و این ک من و همسرم باید هر2 گواهی سو پیشینه بگیریم از ایران حتمن؟ از کجا باید بگیریم اونوقت؟
    من سربازی فقط 1 سال رفتم و بعد معاف پزشکی شدم
    در کارتم چیزی از خدمت نیومده و فقط کارت معافیت پزشکی است
    گواهی سو پیشینه را معمولا از هر شهری در ایران از اداره آگاهی می شه گرفت . باید انگشت نگاری بشین.بعد هم اون گواهی رو ترجمه انگلیسی کنید و بعد در دادگستری تائید کنید.
    بعضی ها در این پرتال می نویسن که سو پیشینه نیاز نیست ، اما از ما گرفتن و خوب شد که همراهم بود
    شماره کیس:2016EU46XX رویت قبولی:2015/May/10 - سفارت:Warsaw - تعدادکیس:1نفر - سابمیت فرم :2015/Jun/02
    کارنت شدن: August 11, 2015 - نامه دوم: 29.09.2015 - مصاحبه:23.11.2015 - نتیجه: ویزای یکضرب -
    اولین ورود: 24.12.2015 - سانفرانسیسکو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)