صفحه 328 از 334 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط bosss نمایش پست ها
    سلام
    ممنون مییشم کسی بتونه این سوال رو جواب بده

من مدرک دیپلم رو گم کردن و میدونم المثنی صادر نمیشه، میتونم به جای اون تاییدییه تهیه کنم و با همون به سفارت برم
    هیچ مدرک بالاتر از پیش دانشگاهی ندارم و هیچ حرفه ی تخصصی که به درد بخوره هم ندارم، ممنون
    سلام

تاییدیه قابل استناده و مشکلی نداره.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره دریافت ویزا از ابوظبی نیاز به استفاده از سیستم پستی جدیدی که گذاشتن داره ؟ اجباریه؟ یا همون مثل قبل میری دم در سفارت دستی میدی پاسپورتتو؟

با سلام به تمامی دوستان
    راستش من نمیدونستم که بعد از قبولی در لاتاری دقیقا باید چه فرم هایی را پر کرد یا اصلا چه کارهایی انجام داد، میشه بفرمایید من تا کی فرصت دارم که این فرم ها رو پر کنم و کارهای لازمه رو انجام بدم؟؟؟
    آیا اصلا فرصتی هنوز هست یا دیگر فرصتی ندارم، ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی بفرمایید.
    مچکرم از لطفتون

با سلام.تاپيك براى برندگان لاتارى ٢٠١٧ هم داريد؟لطفا كمك كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Rayan_brayan نمایش پست ها
    با سلام.تاپيك براى برندگان لاتارى ٢٠١٧ هم داريد؟لطفا كمك كنيد
    سلام همینجا مطرح کنید دوستان پاسخگو هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1975 نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست عزیز
    ضمن تبریک به اطلاع میرسانم امسال 60 %کسانی که به مصاحبه میروند و ap میخورندموفق به اخذ ویزا میشوند( با توجه به بسته شدن کیس ها تا 10550 ) ، و با توجه به تاریخ مصاحبه شما و باقی ماندن کیس ها تا 10550 برای مصاحبه مطمئنا شما تا جولای یا آگست قطعا کلیر خواهی شد.
    ( البته شرایط کیس شما رو نمی دونم ) شرایط فوق برای کیس های نرمال بود
    ظاهرا خبری نیست و قیدشو باید زد
    با این کیس نامبر من و اینکه رفتم تو شش ماه اف بی آی چک دیگه خبری نیست
    من مصاحبم 3 دقیقه هم طول نکشید و فقط پرسید کسی رو اونجا داری؟
    خدمتم ارتش بود
    کارم خصوصیه
    مالی هم 20 هزار دلار تمکن برده بودم
    مدرک لیسانس
    مجرد
    یک ماه بعد من که دوستم رفته بود همون ابوظبی سفارت رو ،ویزاشم گرفت با خانوادش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان
    راستش من نمیدونستم که بعد از قبولی در لاتاری دقیقا باید چه فرم هایی را پر کرد یا اصلا چه کارهایی انجام داد، میشه بفرمایید من تا کی فرصت دارم که این فرم ها رو پر کنم و کارهای لازمه رو انجام بدم؟؟؟
    آیا اصلا فرصتی هنوز هست یا دیگر فرصتی ندارم، ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی بفرمایید.
    مچکرم از لطفتون
    سلام نگران نباشید وقت دارید و اصلا دیر نشده. شما باید به سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx رفته و با وارد کردن کیس نامبر و تاریخ تولید فرم DS-260 را برای خودتان و در صورت لزوم همراهان پر کرده و سابمیت نمایید. برنامه مصاحبه ها از ماه اکتبر شروع میشه و تا پایان سپتامبر سال بعد ادامه داره که با توجه به کیس نامبرتون به مصاحبه دعوت خواهید شد.
    برای اطلاعات جامع بهتره که صفحات اول همین موضوع را مطالعه کنید در صورتی که سوالی داشتید بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram551 نمایش پست ها
    ظاهرا خبری نیست و قیدشو باید زد
    با این کیس نامبر من و اینکه رفتم تو شش ماه اف بی آی چک دیگه خبری نیست
    من مصاحبم 3 دقیقه هم طول نکشید و فقط پرسید کسی رو اونجا داری؟
    خدمتم ارتش بود
    کارم خصوصیه
    مالی هم 20 هزار دلار تمکن برده بودم
    مدرک لیسانس
    مجرد
    یک ماه بعد من که دوستم رفته بود همون ابوظبی سفارت رو ،ویزاشم گرفت با خانوادش
    دوست محترم میشه لطفا کیس نامرتون رو بگید البته دقیق نه همون حدود مثلا : 2016as4***

با سلام به تمامی دوستان عزیز
    عذر میخوام من در هنگام پر کردن فرم DS-260 وقتی در حال پر کردن هستم، یهویی به من پیغام میدهد که session timeout و برمیگررد به مرحله اول اول که کیس نامبر میخاد، میتونم خواهش کنم کسی از دوستان بنده را راهنماییی بفرماییند که من باید چه کنم ، چرا برمیگردد به مرحله اول؟؟

و اینکه آیا در حین پر کردن تب complete باید در هر تب گزینه save را باید زد یا نیازی نیست؟؟
    یک دنیا مچکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان عزیز
    عذر میخوام من در هنگام پر کردن فرم DS-260 وقتی در حال پر کردن هستم، یهویی به من پیغام میدهد که session timeout و برمیگررد به مرحله اول اول که کیس نامبر میخاد، میتونم خواهش کنم کسی از دوستان بنده را راهنماییی بفرماییند که من باید چه کنم ، چرا برمیگردد به مرحله اول؟؟

و اینکه آیا در حین پر کردن تب complete باید در هر تب گزینه save را باید زد یا نیازی نیست؟؟
    یک دنیا مچکرم
    سلام

چون سایتش زمانبندی داره و یه کم هم قاطی داره. شما هر بار که هر صفحه از فرم رو پر کردید سیوش کنین که بعد که رفت بیرون و دوباره اومدید داخل، از اونجا به بعد ادامه بدید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)