صفحه 10 از 334 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

با سلام مجدد
    در راهنماییهای قبلی اشاره شده بود که
    برای واکسیناسیون میتوان به انستیتو پاستور ایران مراجعه کرد
    ولی در خواندن راهنماییهای سایت travel.state.gov ، برای آزمایشات پزشکی در آنکارا
    http://travel.state.gov/content/dam/...-%20Ankara.pdf
    متوجه مطلب زیر شدم
    IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
    پس موضوع چیه ؟

اینکه تایپ ادرس که مینویسیم چقد مفهوم رو برسونه ...چقد تاثیر داره ؟
    من خیلی از کلمات رو نمی دونم بیان درستش چیه؟
    اگه کسی راهنماییم میتونه کنه خیلی ممنون
    "انتهای بن بست یکم منزل سمت چپ"
    "خانه هفتم از سمت راست جنب فضای سبز طبقه دوم"
    شماره کیس :2016AS25xx رویت قبولی : 2015/May/08 ساعت 1 صبح ,تعداد افراد در کیس : 2 دریافت نامه دوم تاریخ مصاحبه 29 oct نتیجه : موافقت با ویزای برنده اصلی وAP همراه آپدیت 5 مارچ تاریخ دریافت ویزا 15 april

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lavashak_sh2 نمایش پست ها
    اینکه تایپ ادرس که مینویسیم چقد مفهوم رو برسونه ...چقد تاثیر داره ؟
    من خیلی از کلمات رو نمی دونم بیان درستش چیه؟
    اگه کسی راهنماییم میتونه کنه خیلی ممنون
    "انتهای بن بست یکم منزل سمت چپ"
    "خانه هفتم از سمت راست جنب فضای سبز طبقه دوم"
    آدرس پستی که معمولا تو قبض هاتون هست رو ترجمه کنید + کدپستی
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzxc نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    در راهنماییهای قبلی اشاره شده بود که
    برای واکسیناسیون میتوان به انستیتو پاستور ایران مراجعه کرد
    ولی در خواندن راهنماییهای سایت travel.state.gov ، برای آزمایشات پزشکی در آنکارا
    http://travel.state.gov/content/dam/...-%20Ankara.pdf
    متوجه مطلب زیر شدم
    IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
    پس موضوع چیه ؟
    این یکی از موضوعاتی بود که بین برندگان سال 2015 خیلی بحث شد و در نهایت همه متقاضیان متقاعد شدن که واکسن ها رو با توجه به اجباری بودن برخی از اونها برای رده سنیشون دریافت کنن و کارت زرد رو هم بگیرن . تو چند ماه اول که تعداد زیادی از کیس ها به مصاحبه رفتند مشخص شد که برخلاف بیانیه ای که دکتر صادر کردن مبنی بر عدم قبول کارت واکسن ایرانی ، این کارت مورد قبول واقع شده و فقط در مواردی به بعضی واکسن آبله مرغان که در ایران موجود نیست تزریق شده .

نتیجه :
    حتما واکسن های ذکر شده در راهنمای سایت رو با توجه به رده سنی خودتون و افراد تو کیستون کامل کنید و کارت زرد دریافت کنید .
    ویرایش توسط samar6161 : May 8th, 2015 در ساعت 10:54 PM
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

سلام دوستان. من تازه وارد هستم و سعی کردم همه پستها رو بخونم. بسیار مفید هم بود. ممنونم از عزیزانی که بی منت دارن راهنمایی میکنن امثال من رو. یه سوال دارم که ندیدم جوابی براش. اونهم اینه که من قبل ثبت نام مجرد بودم. اما الان که اسمم اومده نامزد شدیم اما هنوز ازدواج نکردیم و هیچ ثبتی نداریم. الان اگر اسم همسرم رو وارد کنم مشکلی ایجاد نمیشه!؟ چون تاریخ عقد ما یک و نیم ماه دیگه خواهد بود. case numbet 2792 هست و مورد بعد اینکه من فقط ۴۵ روز خدمت رفتم همون دوره آموزشی چون بورسیه بودم تعهد خدمت ۱۰ ساله دارم به شرکت. آیا لازمه که اظهار کنم که خدمت سربازی رفتم یا نرفتم!؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط javadrstm نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه وارد هستم و سعی کردم همه پستها رو بخونم. بسیار مفید هم بود. ممنونم از عزیزانی که بی منت دارن راهنمایی میکنن امثال من رو. یه سوال دارم که ندیدم جوابی براش. اونهم اینه که من قبل ثبت نام مجرد بودم. اما الان که اسمم اومده نامزد شدیم اما هنوز ازدواج نکردیم و هیچ ثبتی نداریم. الان اگر اسم همسرم رو وارد کنم مشکلی ایجاد نمیشه!؟ چون تاریخ عقد ما یک و نیم ماه دیگه خواهد بود. case numbet 2792 هست و مورد بعد اینکه من فقط ۴۵ روز خدمت رفتم همون دوره آموزشی چون بورسیه بودم تعهد خدمت ۱۰ ساله دارم به شرکت. آیا لازمه که اظهار کنم که خدمت سربازی رفتم یا نرفتم!؟
    با سلام

۱. دوست عزیز در پست های قبلی به وضوح اشاره شده که دولت ایالات متحده ، عقد موقت ، صیغه و ... رو به رسمیت نمیشناسه !
    همسر شما وقتی همسر شماست که عقد دایم جاری شود و ثبت در شناسنامه و سند ازدواج صورت گیرد !
    هر وقت که به لحاظ قانون ، همسر شما ، همسرتون شد ، لطف کنید و مطابق راهنمای شماره "#16" عمل کنید !

۲. اگر کارت پایان خدمت دارید ، باید بزنید که سربازی رفتید و توضیح بدید و اگر کارت معافیت دارید ، فقط گزینه No رو بزنید !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar6161 نمایش پست ها
    این یکی از موضوعاتی بود که بین برندگان سال 2015 خیلی بحث شد و در نهایت همه متقاضیان متقاعد شدن که واکسن ها رو با توجه به اجباری بودن برخی از اونها برای رده سنیشون دریافت کنن و کارت زرد رو هم بگیرن . تو چند ماه اول که تعداد زیادی از کیس ها به مصاحبه رفتند مشخص شد که برخلاف بیانیه ای که دکتر صادر کردن مبنی بر عدم قبول کارت واکسن ایرانی ، این کارت مورد قبول واقع شده و فقط در مواردی به بعضی واکسن آبله مرغان که در ایران موجود نیست تزریق شده .

نتیجه :
    حتما واکسن های ذکر شده در راهنمای سایت رو با توجه به رده سنی خودتون و افراد تو کیستون کامل کنید و کارت زرد دریافت کنید .
    با سپاس
    پس به انستیتو پاستور برویم و همه واکسنهای لازم را بزنیم ؟
    کارت زرد چیست ؟
    و از کجا دریافت کنیم ؟
    آیا متن عدم پذیرش مدارک پزشکی ایران در سال 2015 نیز به همین شکل نوشته شده بود ؟
    آیا عدم پذیرش فقط برای آنکارا است یا ابوظبی و ایروان هم به همین شکل است ؟

ApplyAbroad Hero

چند نکته مهم و کلیدی تا اینجا :

با توجه به توضیحات قبلی و تذکر مجدد ، به عنوان موسس این تاپیک ملزم هستم چند نکته رو تکرار کنم :

۱. کیفیت سوالات دوستان و عزیزان برنده ۲۰۱۶ تا اینجا اغلب بسیار پایین و صرفا ناشی از استرس بوده است
    تقاضا میکنم قبل از پرسش ، پست های قبلی تاپیک رو (به خصوص پست های ۱ تا ۲۰) با دقت مطالعه فرمایید و اگر پاسخ خود را نیافتید ، مجدد سوال فرمایید !

۲. پرونده لاتاری ۲۰۱۶ به صورت رسمی از یکم اکتبر ۲۰۱۵ شروع میشود ، پس خواهش میکنم انقدر استرس نداشته باشید و با آرامش به مطالعه این تاپیک و منابع اصلی بپردازید !
    مراحل به زبان فارسی در همین تاپیک در حال شرح داده شدن است و هم اکنون تا "گام پنجم" که بسیار فراتر از مرحله کنونی هست ، موضوعات به صورت کامل شرح داده شده است !
    لذا خواهش میکنم با مطالعه خود و عدم پرسش های تکراری و سطح پایین ، مدیران و نویسندگان تاپیک رو خسته و دلزده نفرمایید !

۳. ساختن هرگونه مدرک جعلی برای ارایه به سفارت امریکا جرم محسوب شده و حداقل کیفر آن ، ۱۰ سال محرومیت از هرگونه ویزای امریکاست !

۴. مدارک دیپلم ۱۱ ساله ، به هیچ عنوان مورد پذیرش آفیسر مصاحبه کننده نبوده و باعث ریجکت شما خواهد شد . بیهوده پول و زمان خود رو تلف نکنید !

۵. داشتن پاسپورت برای پر کردن فرم ۲۶۰ ، الزامی نیست . (برای صدمین بار) ! از گزینه Other Travel Document استفاده کنید !
    اگر هم پاسپورتی دارید که داره اعتبارش تموم میشه ، شماره همون رو وارد کنید . هیچ مشکلی پیش نمیاد !

۶. آدرس Permanent در فرم ۲۶۰ الزامی هست ، هیچ راهی برای دور زدنش نیست ، لطفا دوباره سوال نفرمایید !

۷. تاریخ پایان پرونده لاتاری ۲۰۱۶ ، ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ هست ! اما معمولا همیشه چند روز تا چند ماه جلوتر سهمیه ۵۰ هزار ویزای دنیا تمام میشود .
    فلذا از نیمه دوم آگوست ۲۰۱۶ خیلی روی گرفتن ویزا حساب نکنید !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

درپست شماره 7 نوشته شده بود که :

ب. در صفحه Address Information ، بخشی هست با عنوان Permanent Address
    این پرمننت آدرس ، همون آدرسی هست که قراره شما اگر ویزا گرفتین و به امریکا عزیمت کردید ، اونجا ساکن باشید

1-این به این معنی است که اگر من دوست یا فامیلی را در آمریکا ندارم ، میتوانم یک آدرس الکی از
    گوگل پیدا کنم و بنویسم ؟
    2- اگر دوست یا آشنایی را دارم باید قبل از ذکرودرج نشانی وی ، به ایشان اطلاع بدهم یا خیر ؟
    با سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzxc نمایش پست ها
    درپست شماره 7 نوشته شده بود که :

ب. در صفحه Address Information ، بخشی هست با عنوان Permanent Address
    این پرمننت آدرس ، همون آدرسی هست که قراره شما اگر ویزا گرفتین و به امریکا عزیمت کردید ، اونجا ساکن باشید

1-این به این معنی است که اگر من دوست یا فامیلی را در آمریکا ندارم ، میتوانم یک آدرس الکی از
    گوگل پیدا کنم و بنویسم ؟
    2- اگر دوست یا آشنایی را دارم باید قبل از ذکرودرج نشانی وی ، به ایشان اطلاع بدهم یا خیر ؟
    با سپاس

با سلام

۱. خیر ، نمیتوانید آدرس الکی بدهید . چون باید نام و مشخصات فردی که میزبان شما هست و در اون آدرس ساکن هست رو بدهید !
    و به صورت رندوم از هر چند نفر ، در مصاحبه یکی در مورد میزبانش سوال میشه !

۲. دولت امریکا با اون فرد هیچ کاری نداره ، ولی به لحاظ اخلاقی بهتره که از او اجازه بگیرید !

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)