صفحه 11 از 334 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzxc نمایش پست ها
    با سپاس
    پس به انستیتو پاستور برویم و همه واکسنهای لازم را بزنیم ؟
    کارت زرد چیست ؟
    و از کجا دریافت کنیم ؟
    آیا متن عدم پذیرش مدارک پزشکی ایران در سال 2015 نیز به همین شکل نوشته شده بود ؟
    آیا عدم پذیرش فقط برای آنکارا است یا ابوظبی و ایروان هم به همین شکل است ؟
    با سلام

دوست عزیز ، اگر کمی صبور و شکیبا باشید به توضیحات مراحل واکسن هم میرسیم !
    فعلا تا گام پنجم برای دوستان ویرایش شده است !
    ۱. همه واکسن هایی که لازم هست و در ایران پیدا میشه رو بزنید !
    ۲. کارت زرد ، کارت بین المللی واکسیناسیون هست !
    ۳. این متن ۲۰۱۵ هم به همین شکل بود . سالهای قبل هم به همین کل بوده !
    ۴. مدیکال در آنکارا سخت گیر تر از ایروان و ابوظبی است !

موفق باشید

نکته :
    خواهش میکنم فعلا فقط وفقط تمرکزتون رو روی گام سوم بگذارید !
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان من مدرکم دیپلم فنی هست پیش دانشگاهی هم نداره میشه همون 11 سال بنظر شما کاری میشه کرد ایا راهکاری وجود داره در این مدت بشه انجام داد ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh8 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان من مدرکم دیپلم فنی هست پیش دانشگاهی هم نداره میشه همون 11 سال بنظر شما کاری میشه کرد ایا راهکاری وجود داره در این مدت بشه انجام داد ممنون میشم راهنماییم کنید
    با سلام

اگر مدرک دانشگاهی ندارید ، متاسفانه قطع به یقین ریجکت خواهید شد !
    مگر اینکه مدرک پیش دانشگاهی خودتون رو قبل از مصاحبتون بگیرید . که اونم شما رو در یک شانس ۵۰-۵۰ قرار میده . چون تاریخ صدور مدرک پیش دانشگاهی بعد از ثبت نام در لاتاری خواهد بود !
    اما به نظر شخصی بنده اگر بتونید مدرک پیش دانشگاهی خودتون رو قبل از مصاحبتون بگیرید ، شانس دریافت ویزاتون خیلی بالاست .
    آفیسر های امریکا درسته که در چهارچوب قوانین حرکت میکنند ولی انسانند و اگر بتونن مساعدتی بکنند ، دریغ نمیکنن !

موفق باشید

نکته : دوستان اگر کیس نامبرتون رو در امضاتون قرار نمیدید ، لااقل در پیامتون ذکر کنید تا نویسندگان و پاسخ دهندگان تاپیک بهتر بتونن راهنماییتون کنن !
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

اون دوسال سابقه کار که مورد تاییدشون باشه چه کارهایی هست؟ من سابقه بیمه خویش فرمایی دارم ایا مورد قبولشون هست؟کلا کسی رو میشناسید که بتونم باهاش در تماس باشم که اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشه؟

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم یکی اینکه کیس نامبرم AS12xxتقریبا کی برای مصاحبه دعوت میشم بعدش من مدارکمو برای ویزای دانشجویی ترجمه کردم و برای مصاحبه به ایروان رفتم ولی ریجکت شدم آیا ریجکت شدنم تاثیری داره یا نه ؟ وآیا همون مدارک ترجمه شده پارسال رو میتونم ببرم یا باید دوباره ترجمشون کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام به همه دوستانی که برنده شدن وبه همه شما تبریک میگم.
    بنده از برنده های 2015 هستم و تمام شور و هیجان شما رو درک میکنم یک نکته رو خاطرنشان میشم و اونم اینه که در مورد پر کردن فرم DS260 عجله نکنید و با ارامش ودقت این کارو انجام بدید چون اگه اشتباهی رخ بده باید درخواست بدید برای باز کردن و این یک مقدار زمانبر هست و موجب تاخیر در پروسه کاریتون میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidemami58 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال داشتم یکی اینکه کیس نامبرم AS12xxتقریبا کی برای مصاحبه دعوت میشم بعدش من مدارکمو برای ویزای دانشجویی ترجمه کردم و برای مصاحبه به ایروان رفتم ولی ریجکت شدم آیا ریجکت شدنم تاثیری داره یا نه ؟ وآیا همون مدارک ترجمه شده پارسال رو میتونم ببرم یا باید دوباره ترجمشون کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز ترجمه مدارک 6 ماه اعتبار داره واگر بیشتر از 6ماه گذشته باید دوباره ترجمه بشه

اون دوسال سابقه کار که مورد تاییدشون باشه چه کارهایی هست؟ من سابقه بیمه خویش فرمایی دارم ایا مورد قبولشون هست؟کلا کسی رو میشناسید که بتونم باهاش در تماس باشم که اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشه؟
    شما اگر دیپلم 12 ساله رو داشته باشید احتیاجی به سابقه کار ندارید . اون دو سال سابقه کار برای کسانی هست که دیپلم 12 ساله ندارن .
    پس خودتون رو نگران نکنید

شما هرچه زودتر اقدام به ثبت نام کنید و نگران زمان هم نباشید فرست دارید .
    من خودم هم نداشتم ثبت نام کردم و پیش دانشگاهی رو گرفتم

ApplyAbroad Hero

با سلام

اون دو سال سابقه کار شرایط پیچیده ای داره فلذا از همین الان میگم حتی سمتش هم نرید و خودتون رو الاف نکنید !
    برید پیش دانشگاهیتون رو بگیرید و توکلتون به خدا باشه !

موفق باشید

اگر مشکلی دارید که نمیتونید توی عمومی مطرح کنید ، برای هر کدوم از کاربران که میخواید پیام خصوصی بگذارید !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)