صفحه 12 از 334 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط omidemami58 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال داشتم یکی اینکه کیس نامبرم AS12xxتقریبا کی برای مصاحبه دعوت میشم بعدش من مدارکمو برای ویزای دانشجویی ترجمه کردم و برای مصاحبه به ایروان رفتم ولی ریجکت شدم آیا ریجکت شدنم تاثیری داره یا نه ؟ وآیا همون مدارک ترجمه شده پارسال رو میتونم ببرم یا باید دوباره ترجمشون کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام

۱. با توجه به کیس نامبرتون ، اگر فرم ۲۶۰ تون رو به موقع سابمیت کنید ، در سه ماه اول به مصاحبه خواهید رفت ! (اکتبر یا نوامبر یا دسامبر ۲۰۱۵)
    ۲. ریجکت شدن شما در پرونده ویزای غیر مهاجرتیتون هیچ تاثیری روی پرونده ویزای DV شما نخواهد داشت !
    ۳. اگر اصل مدارکتون تغییری نکرده ، ترجمه ها معتبر هستن !
    چند تا از ترجمه های مدارک مهم خود من برای ۲ سال قبل بود .

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام همسر من برنده اصلي هست أيا مدرك تحصيلي تمكن مالي و مشخصات و مدارك ايشون فقط بايد كامل بشه يا من هم بايد مدارك تحصيلي و تمكن مالي را جدا آرائه بدم ...
    ضمنا كيس نامبر ما AS10XX هست همون اكتبر نوبت ميشه ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط srmir نمایش پست ها
    سلام همسر من برنده اصلي هست أيا مدرك تحصيلي تمكن مالي و مشخصات و مدارك ايشون فقط بايد كامل بشه يا من هم بايد مدارك تحصيلي و تمكن مالي را جدا آرائه بدم ...
    ضمنا كيس نامبر ما AS10XX هست همون اكتبر نوبت ميشه ؟
    با سلام

۱. با توجه به کیس نامبرتون ، اگر فرم ۲۶۰ تون رو به موقع سابمیت کنید ، در سه ماه اول به مصاحبه خواهید رفت ! (اکتبر یا نوامبر یا دسامبر ۲۰۱۵)
    ۲. مدرک تحصیلی فقط برای همسرتون نیاز هست ، اونم صرفا دیپلم و پیش دانشگاهی !
    ۳. مدرک تمکن مالی یکی کافیه و فرقی نمیکنه به نام شما باشه یا همسرتون !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران

با سلام خدمت دوستان خوش شانس (حداقل تا اینجا),

من در حال گذراندن پروژه جایگزین سربازی هستم و احتمالا تازمان مصاحبه سربازیم هم تموم شده(AS25XX).
    در فرم در قسمت سربازی چه کنم؟
    یحتمل باید گزینه No را انتخاب کنم چون کارت پایان خدمت ندازم . اما آیا این تناقض را بعدا در سفارت می توان برای افیسر توضیح داد؟ آیا این مسئله باعث ایجاد حساسیت خواهد شد؟ و متعاقبا ریجکشن؟
    این امکان هم وجود داره که اتمام پروژه سربازیم را تا بعد از مصاحبه طول بدم (امکان خروج از کشور وجود دارد) . آیا در این صورت می توانم ادعا کنم در سفارت که سربازی نرفتم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من برنده شدم...
    موقع پبت نام پارسال مجرد بودم و الان برناممون اینه که با همسرم طی دو سه ماه آینده عقد محضری کنیم
    الان تو این فرم بزنم مجزدم؟
    یا ظرف دو سه روز عقد کنیم و اون رو به لیست اضافه کنم؟ اونجوری تابلو نمیشه دقیقا دو روز قبل تاریخ پر کردن فرم عقد کردیم؟
    میترسم که اگه الان مجرد بزنم داستان شه... بعدا از نامه نگاری هاش میترسم

خواهش میکنم راهنمایی کنید. کیس نامبرم هم بالاست...جولای زمان مصاحبه میشه احتمالا

ممنونم

سلام
    من دیشب فهمیدم که برنده شدم. خیلی گیجم و نمیدونم الان باید چیکار کنم.
    نگرانم که اشتباهی کنم و فرصتو از دست بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

مبارک باشه
    بهترین کار اینه که با خونسردی چند صفحه این تاپیک رو از ابتدا کامل بخونید
    نقل قول نوشته اصلی توسط narges5545 نمایش پست ها
    سلام
    من دیشب فهمیدم که برنده شدم. خیلی گیجم و نمیدونم الان باید چیکار کنم.
    نگرانم که اشتباهی کنم و فرصتو از دست بدم

Junior Member

سلام،
    کسی میدونه که اصل شناسنامه فارسی را باید برای روز مصاحبه برای برندگان لاتاری برد یا فقط ترجمه شناسنامه کافیه؟

Junior Member

سلام برای پر کردن فایل 260 فقط مشخصات پدر و مادر و بستگان مین اپلیکیشن رو میخواهد یا باید هر دو نفر مدارک و مشخصات ارایه دهند و برای مصاحبه ما بچه کوچک داریم باید با خودمون ببریمش مصاحبه ؟

Junior Member

با سلام عقد کنین به تاریخ قبل از ثبت نام لاتاری و تو شناسنامه ها همون تاریخ رو بزنید مشکلی پیش نمیاد . برخی دفترخانه ها همکاری می کنند .
    یادتون باشه رفتین سفارت تصاویری از جشن ازدواج هم با خود داشته باشین ( مثلا مراسم عقد کنان )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)