صفحه 13 از 334 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

شجاع باشین و این فرصت طلایی رو از دست ندین .

Junior Member

درود به دوستان عزیز ...

لطفا دوستانی که تخصص دارند کمک اینجانب کنند ...

بنده با کیس نامبر 39xx برنده لاتاری شدم .

بنده دانشجو ترم آخر مهندسی معدن از دانشگاه تهران جنوب هستم و به علت مشکلی که برایم پیش آمد تعداد 8 واحد درسی بنده باقی ماند ...

داستان بنده اینجاست که بنده در ایران نیستم و یک پناهجو در ترکیه هستم و علت پناهجویی بنده یک وب سایت بود که فرهنگی و اجتماعی بود که بنده رو به علت پخش موزیک زیر زمینی و وب سایت غیر مجاز دادگاهی کردند .

روزهای خیلی خیلی سختی به من اینجا گذشت تا به حدی که بارها میخواستم خودکشی کنم . پریشب دیدم لاتاری برنده شدم و واقعا نمیدونم چی بگم . فقط خدا رو شکر میکنم .

تمامی مدارکم کامل هست مثل کارت معافیت از خدمت و مدرک دانشگاهی و بقیه مدارک ...

چند سوال برام باقی مانده که با هر وکیلی تماس میگیرم یا نمیدونند یا جواب دقیقی نمیدهند لطفا اگر میدانید راهنماییم کنید .

1- آیا باید در فرم ds 260 بنویسم که بنده 1 سال هست در ترکیه هستم و یک پناهجو هستم ؟

2- به علت دسترسی نداشتن به ایران کجا میتوان واکسن هایم رو تزریق و کارت بین اللملی واکسیناسیون دریافت کنم ؟

3 - و اینکه در آخر حکم دادگاه بنده در مرحله تجدید نظر هست و هنوز حکم قطعی ندارم . آیا باید به افسر سفارت این موضوع رو بگم ؟؟؟

لطف میکنید به بنده کمک کنید ... پیشاپیش سپاس از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس روانشناسي

سلام دوستان
    من فرم اولیه رو اشتباه پر کردم. به جای مطلقه divorced زدم مجردunmarried .هنوز فرم جدید رو پر نکردم. باید چی کار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nili_nth نمایش پست ها
    سلام،
    کسی میدونه که اصل شناسنامه فارسی را باید برای روز مصاحبه برای برندگان لاتاری برد یا فقط ترجمه شناسنامه کافیه؟

اصل شناسنامه جز مدارکی هست که در روز مصاحبه باید حتما همراتون باشه .
    ویرایش توسط samar6161 : May 9th, 2015 در ساعت 11:28 AM
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srmir نمایش پست ها
    سلام برای پر کردن فایل 260 فقط مشخصات پدر و مادر و بستگان مین اپلیکیشن رو میخواهد یا باید هر دو نفر مدارک و مشخصات ارایه دهند و برای مصاحبه ما بچه کوچک داریم باید با خودمون ببریمش مصاحبه ؟
    نیازی به ارائه مدارکی از پدر و مادر و بستگانتون ندارید . فقط در فرم باید اسم و فامیل و تاریخ تولدشون رو وارد کنید .
    در ثبت نام اولیه باید اسم نفر اصلی + همسر + فرزندان زیر 21 سال نوشته میشد و کل این افراد باید در مصاحبه حاضر باشن حتی اگر نوزاد باشه .
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم
    1- من مدرک فوق لیسانس دارم , مدارک مورد نیاز مصاحبه را که دیدم متوجه شدم مدرک پیش دانشگاهی و مدرک دیپلم متوسطه نیاز هست , ,ولی متاسفانه من گواهی دیپلم متوسطه رو گم کردم .البته گواهی موقت و دارم. خیلی بابت این موضوع نگرانم, کسی می دونه که برای گرفتن دوباره این گواهی گم شده چه کار باید کرد یا به کجا مراجعه کرد؟ یا اینکه با داشتن مدرک فوق لیسانس نیازی به این گواهی نیست؟
    2- کیس نامبر من 2016َAS5XXX هست , به من کی وقت مصاحبه می دن؟

Junior Member

سلام
    من جز برندگان لاتاری 2016 هستم چند تا سوال داشتم از دوستان
    1- من تا کی دقیقا وقت دارم فرم dv-260 رو پر کنم. تا اخر سپتامبر آیا؟؟؟
    2- دوم اینکه من باید تازه پاسپورت بگیرم و سوالم اینه که این چقدر زمان میبره؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

سلام دوستان
    تبریک میگم به کسانی که برنده شدن. من یک مشکل دارم وقت ثبت نام حرف آخر اسمم رو نزدم (fahime به جای fahimeh یعنی h آخر رو نزدم) حالا که برنده شدم چه کار کنم نکنه بخاطر این رد بشم؟ به نظرتون برم پاسپوتمو عوض کنم با اسم جدید؟
    ممنون

من برای پرکردن فرمDS260 فقط به یه آدرس معتبر تو خاک آمریکا احتیاج دارم.فرم پر کردنم لنگ همین یه گزینس.
    و تا الان نتونسم جور کنم. گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه در این زمینه منو کمک کنه.
    از دوستان اگر کسی آدرسی داره که بتونه کار منو راه بندازن ممنون میشم در اختیار من بزاره.
    با تشکر

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

خانم بنده در لاتاری برنده شده و الان باردار هستش . میخواستم ببینم تویه روند کاراش مشکلی ایجاد میشه یا نه ؟
    آیا مورد مشابهی وجود داشته ؟
    در مورد واکسن ها میدونم که در زمان بارداری منتفیه و امکان تشکیل پرونده پزشکی شاید نباشه

متشکر

case number : 5xx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)