صفحه 14 از 334 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

سلام
    برای تغییر پست چند تا سوال داشتم
    1- اولا اینکه مدارک همسرم هم باید ترجمه بشه ؟
    2- اینکه گفته بودید که ایروان ترجمه رسمی مورد تایید وزارت امور خارجه و دادگستری رو میخواد، با توجه به موقعیت همسرم نمیخوام که از محل کارش استعلام بشه ، آیا از این قضیه در سفارتهای ابوظبی و آنکارا خبر دارید که اونا استعلام نکنند؟

Junior Member siyasiya آواتار ها

دوستان عزیز

کدام قسمت کیس نامبر مهم هست؟ مثلا اگر کیس نامبر شخصی 2016AS00006124 باشه، تاریخ مصاحبه اش کی خواهد بود؟ کدام قسمت کیس نامبر مهم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    دوستان عزیز

کدام قسمت کیس نامبر مهم هست؟ مثلا اگر کیس نامبر شخصی 2016AS00006124 باشه، تاریخ مصاحبه اش کی خواهد بود؟ کدام قسمت کیس نامبر مهم هست؟
    کیس نامبر شما 6124 هست . لطفا کیس نامبرتون رو کامل ننویسید

Junior Member

دوستان بنده معدل فوق دیپلمم زیر 12 هست .

الان در فرم بزنم فوق دیپلم دارم یا پیش دانشگاهی ؟؟!!!

لطفا راهنمایی کنید در حال پر کردن فرم هستم .

Junior Member siyasiya آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dimansh نمایش پست ها
    کیس نامبر شما 6124 هست . لطفا کیس نامبرتون رو کامل ننویسید
    با تشکر از راهنمایی شما
    مصاحبه این کیس نامبر حدوداً کی خواهد بود؟ آیا به ترتیب کیس نامبرها تاریخ مصاحبه ها معلوم میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما
    مصاحبه این کیس نامبر حدوداً کی خواهد بود؟ آیا به ترتیب کیس نامبرها تاریخ مصاحبه ها معلوم میشه؟
    من خودمم ورودی جدیدم ولی با توجه به جستجو هام باید بگم بله با توجه به کیس نامبر هست ...

مثلا کیس نامبر بنده 39xx هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dimansh نمایش پست ها
    دوستان بنده معدل فوق دیپلمم زیر 12 هست .

الان در فرم بزنم فوق دیپلم دارم یا پیش دانشگاهی ؟؟!!!

لطفا راهنمایی کنید در حال پر کردن فرم هستم .
    برنامه لاتاری برای کشورهایی گداشته شده که در سال کمترین تعداد مهاجر رو به ایالات متحده داشته اند . DV مخفف کلمه Diversity visa و به معنای ویزای گوناگونی است . ماهیت این ویزا با ویزاهایی نظیر تخصص کاری فرق داره و اگر حداقل شرایط که در صفحات نخستین مفصل بیان شده رو داشته باشید به شما به احتمال خیلی زیاد ویزا تعلق میگیره . بنابراین در این پروسه اینکه چه معدلی دارید ، کدوم دانشگاه درس خوندید ، سمت شغلی بالا یا پایینی داریید اهمیت نداره . از نظر اونها شما برنده خوش شانس و بالقوه این ویزا هستید .

نتیجه:
    مدرک تحصیلی رو مطابق با اونچه در ثبت نام اولیه عنوان کردید و همچین اگر در فاصله بین ثبت نام و برنده شدنتون مدرک دیگری دریافت کردید و میدونید که روز مصاحبه میتونید با خودتون ببرید ،در فرم وارد کنید . حقیقت رو وارد فرم کنید از اغراق یا کم گویی درباره سمت شغلی و تعداد و درجات تحصیلی بپرهیزید .
    ویرایش توسط samar6161 : May 9th, 2015 در ساعت 03:07 PM
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیرکبیر مهندسی صنایع

با سلام
    منم دیشب متوجه شدم پذیرفته شدم و خیلی خوشحال شدم ولی کمی که مطالعه کردم متوجه شدم کیس نامبر من نسبتا بالاست (AS74XX) ... بولتن‌های منتشر شده امسال با سالهای گذشته رو که مقایسه کردم دیدم اخرین کیس‌نامبرهای هر ماه خیلی پایینتر اومده مثلا ماه June 2014 برای آسیا 7425 بوده که این عدد برای سال June 2015 به عدد 5950 رسیده ...این کاهش دلیل خاصی داره؟ آیا این روند ادامه داره و برای سال 2016 هم اگه اینطوری باشه که من خیلی ناامید میشم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar6161 نمایش پست ها
    برنامه لاتاری برای کشورهایی گداشته شده که در سال کمترین تعداد مهاجر رو به ایالات متحده داشته اند . DV مخفف کلمه Diversity visa و به معنای ویزای گوناگونی است . ماهیت این ویزا با ویزاهایی نظیر تخصص کاری فرق داره و اگر حداقل شرایط که در صفحات نخستین مفصل بیان شده رو داشته باشید به شما به احتمال خیلی زیاد ویزا تعلق میگیره . بنابراین در این پروسه اینکه چه معدلی دارید ، کدوم دانشگاه درس خوندید ، سمت شغلی بالا یا پایینی داریید اهمیت نداره . از نظر اونها شما برنده خوش شانس و بالقوه این ویزا هستید .

نتیجه:
    مدرک تحصیلی رو مطابق با اونچه در ثبت نام اولیه عنوان کردید در فرم وارد کنید . حقیقت رو وارد فرم کنید از اغراق یا کم گویی درباره سمت شغلی و تعداد و درجات تحصیلی بپرهیزید .
    دوست عزیزم من واقعیت رو زدم . فوق دیپلم دارم ولی معدلش 11.94 هست و توی مدرکم زده این مدرک معادل فوق دیپلم هست .

ضمنا من فعلا مدرک اصلی رو ندارم و مدرک موقت رو دارم چون تازه با دانشگاه تصویه حساب کردم و دانشگاه گفته حدود 1 سال ذیگه مدرک اصلی آماده میشه .

دوستان اگر میشه واکسن هایی که باید تزریق بشه رو بنویسید
    چون خانم بنده باردار هستش و از حالا میخوام بدونم و با دکترش مشورت کنم
    برنده اصلی هم خانمم هست و کیس نامبرش هم 5XX هستش که به نظر اولین مصاحبه هاست

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)