صفحه 17 از 334 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط nikinik نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    با توجه به case number : 2016AS000024XX کی به من وقت سفارت میدن و این که میگن case number بالا یا پایین دارین یعنی چی؟
    تبریک میگم به شما
    سال گذشته کیس نامبر ها از دو رقمی شروع میشد تا حدود 8000 کیس نامبر شما از متوسط پایینتر هست و احتمالا بهمن ماه به مصاحبه دعوت میشید
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط imanHosseini نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه راجب به واکسن ها ، فکر کنم با شرایط خانمم یکسری از واکسن ها رو نشه زد ، پرونده پزشکی حتما باید تکمیل بشه و حتما باید تمام واکسن ها زده بشه ؟
    واکسن mmr رو که میدونم به خانم باردار نمی زنند . بقیه واکسنها رو حتما" با پزشک مشورت کنید. بعضی واکسنها هم فقط برای سن خاصی هست و ضروری نیست. با این وجود اگر سفارت ارمنستان رو انتخاب کنید از لحاظ مدیکال خیلی بهتر هست و اصلا" واکسن اضافه تزریق نمی کنه . و البته منشی فارسی زبون داره که میتونید تلفنی هم ازش سوال کنید.

Junior Member siyasiya آواتار ها

دوستان عزیز

آیا برای شخصی که در حال حاضر دانشجوی دکترا در یکی از دانشگاههای دولتی است و سابقه کار 5-6 در شرکتهای مهندسی داشته، آیا نوشتن این سابقه کار مفید هست؟
    چون من نامه اشتغال به کار برای کل مدت کارم ندارم و الان هم نمیتونم از شرکت نامه بگیرم، چون یه مقداری باهاشون مشکل دارم.
    به نظرتون این سابقه کار رو اصلا بنویسم یا نه؟ یعنی تاثیر مثبتی داره یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

اصلا" نیازی به سابقه کار برای سفارت نیست و تاثیری هم روی پرونده شما نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    دوستان عزیز

آیا برای شخصی که در حال حاضر دانشجوی دکترا در یکی از دانشگاههای دولتی است و سابقه کار 5-6 در شرکتهای مهندسی داشته، آیا نوشتن این سابقه کار مفید هست؟
    چون من نامه اشتغال به کار برای کل مدت کارم ندارم و الان هم نمیتونم از شرکت نامه بگیرم، چون یه مقداری باهاشون مشکل دارم.
    به نظرتون این سابقه کار رو اصلا بنویسم یا نه؟ یعنی تاثیر مثبتی داره یا نه؟
    توی فرم شغل هایی رو که طی ده سال گذشته داشتید رو باید بنویسید .چیزی که خیلی مهمه و افیسر به اون توجه میکنه صداقت در اطلاعاتی هست که از شما چه کتبی و چه شفاهی پرسیده میشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Question پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_REZA6556 نمایش پست ها
    تبریک میگم به شما
    سال گذشته کیس نامبر ها از دو رقمی شروع میشد تا حدود 8000 کیس نامبر شما از متوسط پایینتر هست و احتمالا بهمن ماه به مصاحبه دعوت میشید
    موفق باشید
    سلام. 1-یعنی با کیس نامبر **17 اگر سپتامبر یا اکتبر DS260 رو سابمیت کنیم که به مصاحبه دعوت میشیم؟ 2-حالا همسر اضافه شده برنده لاتاری هم باید همین شغلهای ده سال گذشته و ... رو بگه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

دلیل ریجکت شدم این بود که افیسر گفت شما نتونستید منو قانع کنید که برمی گردید حالا نمدونم 212b میشه یا چیز دیگه ممنون اگه راهنمایی کنید

سلام وقت به خیر
    سوال من اینه که تنها آخرین مدرک تحصیلی باید ترجمه بشه یا تمام آنها ( دیپلم -لیسانس-فوق-دکتری)؟ و اگر آره آیا ترجمه های 2-3 سال پیش قبول می شه یا نه؟مرسی
    شماره کیس : 2016AS24XX ، رویت قبولی : 2015/May/08 ساعت 10 صبح ، کنسولگری : ANKARA

Junior Member siyasiya آواتار ها

دوستان عزیز

1. تا چه زمانی برای تکمیل فرم 260 وقت هست؟
    2. چون الان در مقطع دکتری درس میخونم، دانشگاه گواهینامه موقت فوق لیسانس من رو گرفته و عملا امکان ترجمه مدرک فوق لیسانس رو ندارم. در ثبت نامه اولیه نوشتم که آخرین مدرک من فوق لیسانس هست. حالا اگر ترجمه رسمی فوق لیسانس رو با خودم به مصاحبه نبرم، برای من مشکلی پیش میاد؟
    3. بهترین سفارت برای مصاحبه کجاست؟ برای من سفارت عشق آباد نزدیکتر و بهتر هست. آیا بهتر نیست که اون رو انتخاب کنم؟

دوستان نام کاربری من توی مهاجرسرا alinima هست اگه سوالی بود اونجا در خدمتم .
    اینجا مدام هنگام تایپ ریلود میده اعصاب ادمو خورد میکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)