صفحه 221 از 334 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

سایت جواب میده الان. ولی برا من با کیس نامیبر 1700 هنوز نامه اولی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtinn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. 3 سوال خیلی مهم داشتم که احتمالا واسه همه شما ها هم پیش میاد. 1. ترجمه مدارک باید با مهر وزارت خارجه و دادگستری باشه یا فقط مهر دارالترجمه کافی هستش؟
    2. نامه تمکن مالی فقط باید مبلغ توی حساب برنده اصلی باشه یا همسرش هم می تونه جداگونه نامه تمکن مالی یا همون موجودی حساب بانکی ارائه بده؟
    3. در صورتی که کلیرنس یا اف بی ای چک بخوریم معمولا چه مدت طول میکشه که جوابش بیاد و آیا نیاز هست که مجددا برگردیم به سفارت یا خودشون جواب نهایی رو میدن؟ چند درصد احتمال رد شدن ویزا بر اثر کلیرنس هستش؟
    4. چند روز قبل از مصاحبه سفارت باید بریم به کشور مقصد برای کارهای مدیکال؟

ممنون میشم اگه به صورت حرفه ای جواب سوالاتم رو بدید.
    - مهر دارالترجمه کافیه
    - به نام هرکدوم از افراد کیس میتونه باشه.
    - زمان مشخصی نداره. باید به زمان تقریبی که آفیسر میگه توجه کنید. بستگی به علتش میتونه از 2 هفته تا بیش از شش ماه زمان ببره! باید سایت سفارت و سایت سیس رو چک کنید. معمولا" جواب رد نمیدن ولی ممکنه اونقدر زمانش طولانی بشه که زمان پروسه لاتاری تموم بشه!!!
    - اگر فرزند 2 تا 15 ساله دارید 4 روز کاری قبل از مصاحبه در غیر اینصورت 2 روز قبل. در سفارتهای آنکارا و ایروان از قبل باید برای مدیکال وقت بگیرید.
    Case No: 2015AS46** ------ Submit: Nov 2014 ------ Interview: May 2015

Junior Member

دوستان، سایت الان باز شده ولی همچنان همون نامه اوله با اینکه کیس نامبر من زیر 200 هست، بنظرتون مشکلی پیش اومده؟

Junior Member aidin12 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ahmadi83 نمایش پست ها
    دوستان، سایت الان باز شده ولی همچنان همون نامه اوله با اینکه کیس نامبر من زیر 200 هست، بنظرتون مشکلی پیش اومده؟
    سلام
    من هم کیس نامبرم برای ماه اکتبر کارنت شده ( طبق ویزا بولتن) ، اما از زمانی که نامه های دوم شروع به جایگزین شد، دسترسی به سایت برای من ، مثل بعضی ها ناممکن شده .
    با KCC امروز تماس گرفتم ، گفتن تا 15 سپتامبر صبر کنید . پرونده شما در دست بررسی است

Junior Member

سلام دوستان تاريخ مصاحبه ما هم اومد با كيس نامبر xx96 تاريخ ٦اكتبر انكارا
    فقط چندتا سوال داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد
    ١-چه مداركي و بايد ارسال كنيم؟ فقط مدارك شناسايي و تحصيلي و تنكن مالي؟
    ٢- چه جوري از دكتر تو انكارا وقت مديكال بگيريم؟ كسي پزشك معتمدشونو مي دونه كه چه جوري بايد باهاش تماس گرفت؟
    ممنونم

Junior Member

خیلی ممنون از جواب زود و بموقع دوست عزیز. فقط میشه بگید که چطور میتونیم برای سفارت آمریکا در ایروان وقت مدیکال بگیرم؟ سپاسگذارم.

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و طرفداران بی شمار سایت applyabroad
    با عرض پوزش و معذرت من خیلی گشتم دنبال چندتا سوال که جوابشون رو پیدا کنم ولی ندیدم ؛ بازهم معذرت می خوام اگه سوالم در چارچوب این تاپیک نیست
    برای مثال من در لاتاری به صورت تکی و جدا ثبت نام می کنم و برای مثال هم برنده می شوم ، آیا امکان داره که پدر و مادر و خانواده درجه اول هم با من به مصاحبه بیان و اونها هم ویزای آمریکا بخوره تو پاسپورتشون ؟ آیا اصن باید تو فرم ds-260 اطلاعاتشون بخوره ؟ بعد باز هم برای مثال بعد از اینکه ویزای آمریکا خورد تو پاسپورت بعدش باید چی کار کرد و کجا رفت ؟ بعد چطوری باید تمدید کرد ویزا رو و از این حرفا یا بعد از 5 سال چطوری باید پاسپورت گرفت . و ....

شرمنده سوالاتم زیاد بود و ممنون میشم که من رو کاملا از این سوالات آگاه کنید . باتشکر از همه ی شما عزیزان که با جون و دل به سوالات بنده و کلیه دوستان جواب میدین .

با آرزوی بهترین ها برای شما

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a_m نمایش پست ها
    من بعد از انلاک کردن در تاریخ 21 می ، فرم رو تکمیل کردم و با وجود سه رقمی بودن شماره پرونده و دریافت ایمیل از کی سی سی مبنی بر چک کردن پروفایل هنوز نامه دوم رو در صفحه خودم ندیدم.
    جدا از این میخواستم بپرسم برای سی اس سی کدوم مرکز پستی رو بنظر دوستان انتخاب کنم که راحت تر بتونم برم چون من خدمت رفتم و حتما برای فرایند کلیرنس باید چندماهی صبر کنم. ایا محلی هست که رفت و امد بهش راحت تر و کم هزینه تر باشه؟

بالاخره موفق شدم از https://www.dvlottery.state.gov/ESC تاریخ مصاحیه خودم رو ببینم اواسط مهر ماه

فقط همچنان نمیدونم کدوم مرکز پستی رو انتخاب کنم که برای سفر مجدد به ترکیه درصورت گرفتن ویزا هزینه ام کمتر بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان نمایش پست ها
    سلام دوستان تاريخ مصاحبه ما هم اومد با كيس نامبر xx96 تاريخ ٦اكتبر انكارا
    فقط چندتا سوال داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد
    ١-چه مداركي و بايد ارسال كنيم؟ فقط مدارك شناسايي و تحصيلي و تنكن مالي؟
    ٢- چه جوري از دكتر تو انكارا وقت مديكال بگيريم؟ كسي پزشك معتمدشونو مي دونه كه چه جوري بايد باهاش تماس گرفت؟
    ممنونم
    دوست عزیز من مدارکی که باید پست بشه رو اینجا گذاشتم برای دکتر هم از این سایت اقدام کنید
    http://www.doctorun.com/en
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

بابا ننه و خانواده درجه اول اگر منظور خواهر و برادر هست که هیچکدوم مورد قبول سفارت نیستند. منظور دراینجا از بستگان درجه اول فقط همسر و فرزندان هست و اگر مجرد هستی فقط خودت میتونی اقدام کنی بنابراین در فرم 260 هم فقط اطلاعات خودت رو باید وارد کنی. اگر رفتی سفارت و مصاحبه قبول شدی برات ویزا صادر میشه که ظرف مدت 6 ماه از ایران فرصت داری به آمریکا بری وگرنه ویزات و به پیوست اون پاسپورت آمریکا بی اعتبار خواهد شد. اگر شما به طور دائم 5 سال در آمریکا زندگی کردی بعد از این مدت به شما گرین کارت آمریکا داده میشه که نوعی حق شهروندی هست که میتونی رای بدی و از این حرفا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)