صفحه 232 از 334 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242282332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member siyasiya آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

شما به اندازه ی اعتبار مدیکالتون وقت دارید که وارد خاک امریکا بشید !
    اعتبار مدیکال ، ۶ ماه از زمان صدور گزارش مدیکال هست !

موفق باشید
    پس یعنی روی خود ویزا تاریخ ابطال نداره؟
    بنابراین اگر کسی مدیکالش رو دوباره بعد از 6 ماه انجام داد، ویزا همچنان معتبر هست؟
    جناب ahr270 عزیز، شما در امضا خودتون نوشتید که مدیکال رو تمدید کردید. چطور میشه این کار رو انجام داد؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    بنابراین اگر کسی مدیکالش رو دوباره بعد از 6 ماه انجام داد، ویزا همچنان معتبر هست؟
    جناب ahr270 عزیز، شما در امضا خودتون نوشتید که مدیکال رو تمدید کردید. چطور میشه این کار رو انجام داد؟
    ویزا اصولاً 6 ماهه هست اما اعتبار مدیکال اونو محدود کنه. مثلاً وقتی از اعتبار مدیکالتون 4 ماه مونده باشه بجای 6 ماهه ویزا با اعتبار 4 ماه صادر می شه مگر اینکه قبل از صدور ویزا، مدیکالتون رو تمدید کنید تا دست آفیسر باز باشه. به عبارت دیگه آفیسر در روز صدور ویزا اول اعتبار مدیکالتون رو نگاه می کنه و بر اساس اون اعتبار ویزا رو می زنه. اگه 6 ماه باشه بهتون همون ویزا با اعتبار 6 ماه (6 ماه فرصت برای ورود به آمریکا) رو می ده. اگه از اعتبار مدیکال 3 ماه مونده باشه اونم ویزا با اعتبار 3 ماه صادر می کنه. شما اگه خواستین مدیکالتون رو تمدید کنید تا دست آفیسر رو برای صدور ویزای 6 ماهه باز بگذارید باید اینکارو قبل از تحویل پاسپورت و صدور ویزا انجام بدید.
    Never Say Never

سلام...من دو تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید....
    من معلم زبان در مدرسه غیرانتفاعی هستم و هیچ بیمه ایی هم تا حالا نداشتم...بعد از برنده شدن تو لاتاری توی فرم 260 اطلاعات مدرسه (اسم مدرسه و آدرس)رو وارد کردم و گواهی اشتغال به کار گرفتم.....حالا برای اول مهر دیگه نمیخوام توی مدرسه درس بدم و بیشتر میخوام خصوصی درس بدم....سوالم اینه که
    1- با توجه به اینکه اطلاعات مدرسه رو زدم حالا باید فرمم رو تغییر بدم یا میتونم توی خود سفارت هم این مساله رو عنوان کنم؟؟؟
    2-چطور میتونم بهشون ثابت کنم که معلم خصوصی هستم؟ معلم های خصوصی چیزی برای اثبات حرفشون ندارن.
    کیس نامبرم هم 4300 هست
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    با سلام

۱. روی ویزا تاریخ اکسپایر داره که مساوی تاریخ انقضای مدیکال شما خواهد بود .
    ۲. اگر کسی مدیکالش رو تمدید کنه ، باید قبل از صدور ویزا اونو به سفارت برسونه تا سفارت تاریخ انقضای ویزا رو بر اساس مدیکال جدید بزنه .
    ۳. قبل از مراجعه به سفارت ، مجدد میرید دکتر ، همین !

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane_saremi نمایش پست ها
    سلام...من دو تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید....
    من معلم زبان در مدرسه غیرانتفاعی هستم و هیچ بیمه ایی هم تا حالا نداشتم...بعد از برنده شدن تو لاتاری توی فرم 260 اطلاعات مدرسه (اسم مدرسه و آدرس)رو وارد کردم و گواهی اشتغال به کار گرفتم.....حالا برای اول مهر دیگه نمیخوام توی مدرسه درس بدم و بیشتر میخوام خصوصی درس بدم....سوالم اینه که
    1- با توجه به اینکه اطلاعات مدرسه رو زدم حالا باید فرمم رو تغییر بدم یا میتونم توی خود سفارت هم این مساله رو عنوان کنم؟؟؟
    2-چطور میتونم بهشون ثابت کنم که معلم خصوصی هستم؟ معلم های خصوصی چیزی برای اثبات حرفشون ندارن.
    کیس نامبرم هم 4300 هست
    ممنونم
    با سلام

۱. با توجه به کیس نامبرتون میتونید فرم رو آنلاک کنید و اطلاع بدید ؛ هم میتونید شفاها روز مصاحبه به آفیسر بگید !
    ۲. کسی از شما مدرکی برای اثبات شغلتون نمیخواد که قرار باشه شما چیزی رو اثبات کنید !

موفق باشید
    ویرایش توسط haley : September 18th, 2015 در ساعت 03:33 AM دلیل: ترکیب پست ها
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

۱. با توجه به کیس نامبرتون میتونید فرم رو آنلاک کنید و اطلاع بدید ؛ هم میتونید شفاها روز مصاحبه به آفیسر بگید !
    ۲. کسی از شما مدرکی برای اثبات شغلتون نمیخواد که قرار باشه شما چیزی رو اثبات کنید !

موفق باشید
    ممنونم که خیال منو راحت کردید.ترجیح میدم توی سفارت به افیسر بگم چون آنلاک کردن فرم دردسرهای خودش رو داره ولی نمیدونستم که چقدر موضوع حیاتی که بشه این کار رو کرد یا نه....فقط یه سوال اینه که این گواهی اشتغال به کاری که گرفتم رو چیکار کنم....براشون باید بفرستم؟ چون سفارتم آنکارا هست و قبلش مدارک باید پست شه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane_saremi نمایش پست ها
    ممنونم که خیال منو راحت کردید.ترجیح میدم توی سفارت به افیسر بگم چون آنلاک کردن فرم دردسرهای خودش رو داره ولی نمیدونستم که چقدر موضوع حیاتی که بشه این کار رو کرد یا نه....فقط یه سوال اینه که این گواهی اشتغال به کاری که گرفتم رو چیکار کنم....براشون باید بفرستم؟ چون سفارتم آنکارا هست و قبلش مدارک باید پست شه
    با سلام

۱. آنلاک فرم هیچ دردسری نداره . شما آنلاک نمیکنید چون مثل سایرین میترسید !
    ۲. یکبار عرض کردم هیچ مدرک شغلی ای نیاز نیست . گواهی ای که گرفتید رو میتونید یادگاری نگه دارید !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام دوستان

خوندم که تا کیس نامبر 2500 وقت مصاحبشون اعلام شده
    میشه بگید کیس نامبر حدود 2500 وقت مصاحبش کی افتاده؟
    من کیس نامبرم حدود 4400 هست، میخام بدونم حدودا مصاحبم کی میفته.

ممنون

Junior Member

سلام
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

من امروز برای ترجمه مدرک دیپلم میخواستم برم از اونجایی که مدرک دیپلم رو از اصفهان گرفتم و الان در تهران هستم گفتن برای تایید اموزش پرورش حتما باید بری اصفهانسوالم اینه که ایا میشه دیپلم رو ترجمه کرد ولی تایید دادگستری و امور خارجه رو نگرفت و در اینصورت به مشکل نمی خورم .
    سوال دوم چی جوری میشه عضو گروه تلگرام شد ، چند بار اقدام کردم اما نشده .

ممنونم
    Case Number:2016AS 43XX
    تعداد نفرات کیس 3 نفر
    تاریخ رویت :8 JUN

Junior Member

سلام دوستان
    اگه پرينت حسابت يك روزه باشه هم قابل قبوله؟ و اينكه به جاي تمكن مالي ميتوني يه اسپانسر كه در آمريكا زندگي ميكنه رو معرفي كني؟

Junior Member

يا سلام
    يك سوال از دوستان دارم من برنده اصلي لاتاري 2016 هستم اما همسرم به علت اينكه اعتبار پاسپورتش كوتاه بود پاسپورتش را عوض كرده آيا ما بايد به KCC نامه بزنيم يا روز مصاحبه به آفيسر پرونده توضيح بديم كافيه؟در ضمن كيس نامبر ما زير 2800 هست ؟لطفا من را راهنمايي كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)