صفحه 237 از 334 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

سلام دوستان من به یه مشکل کوچیک برخوردم . دوستم که برنده لاتاری هست خواسته مدارک رو پست کنه اما TNT کرمان گفته ما برای سفارت آمریکا چیزی پست نمیکنیم کرمان هم DHL نداره حالا مدارک رو برای تهران پست کردن واسه DHL کسی تا حالا به این مشکل برخودره؟؟؟

Junior Member

درود دوستان
    من تا حالا لاتاری ثبت‌نام نکردم و اصلا تا حالا فرم و فیلدهای مربوط به لاتاری رو ندیدم!
    میخواستم بدونم اون مدرک تحصیلی رو همون اول موقع ثبت‌نام میخواد یا وقتی که قبول شدیم باید به سفارت ببریم؟
    بعد منی که دیپلم دارم واجد شرایط نیستم؟ البته پیش دانشگاهیم فقط یک درس که فکر میکنم 2 یا 3 واحد پاس نشده.
    وقتی برنده شدیم چقدر وقت داریم تا به سفارت برای گرفتن گرین کارت اقدام کنیم؟
    پ.ن:میدونم به احتمال زیاد سوالاتم تکراریه ولی از اونجایی که حس و حال گشتن تو فروم رو ندارم پیشاپیش عذرخواهی میکنم!

Junior Member bousherpeyman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering - lian institute of higher education

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_13 نمایش پست ها
    درود دوستانمن تا حالا لاتاری ثبت‌نام نکردم و اصلا تا حالا فرم و فیلدهای مربوط به لاتاری رو ندیدم!میخواستم بدونم اون مدرک تحصیلی رو همون اول موقع ثبت‌نام میخواد یا وقتی که قبول شدیم باید به سفارت ببریم؟بعد منی که دیپلم دارم واجد شرایط نیستم؟ البته پیش دانشگاهیم فقط یک درس که فکر میکنم 2 یا 3 واحد پاس نشده.وقتی برنده شدیم چقدر وقت داریم تا به سفارت برای گرفتن گرین کارت اقدام کنیم؟پ.ن:میدونم به احتمال زیاد سوالاتم تکراریه ولی از اونجایی که حس و حال گشتن تو فروم رو ندارم پیشاپیش عذرخواهی میکنم!
    سلام دوست عزیز شما قبل از ثبت نام میبایست دیپلم 12 ساله(پیش دانشگاهی) داشته باشید - حالا شاید کسی دیپلم 11 ساله داشته باشه : پس میبایست فوق دیپلم + نامه معادلسازی رو هم ارائه کند- اگر مدارک تحصیلیتون کامل نیست میتونید 2 سال سابقه کاری ارائه کنید که مورد تائید دولت آمریکا باشد - زمان ثبت نام اولیه نیاز به ارسال و یا وارد کردن اطلاعات تحصیلی نیست (فقط مقطع تحصیلی رو بایستی وارد کنید ) - سعی کنید دروس پیش دانشگاهیتون رو پاس کنید که از طریق تحصیلات اقدام کنید . ودر آخر اگر واقعا قصد مهاجرت دارید ،اطلاعات ثبت نام لاتاری رو در فروم این سایت مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یه مشکل کوچیک برخوردم . دوستم که برنده لاتاری هست خواسته مدارک رو پست کنه اما TNT کرمان گفته ما برای سفارت آمریکا چیزی پست نمیکنیم کرمان هم DHL نداره حالا مدارک رو برای تهران پست کردن واسه DHL کسی تا حالا به این مشکل برخودره؟؟؟
    سلام . من که چنین چیزی نشنیدم تابحال- واسه سفارت آمریکا در ترکیه دوستان مشکلی نداشتند
    ویرایش توسط haley : September 18th, 2015 در ساعت 03:38 AM دلیل: ترکیب پست ها

https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==
    دوستان همکاری کنن وارد لینک بشن ، شماره کیسشون وارد کنن ببینن ceac شماره رو شناسایی میکنه یا نه ، متشکرم
    Case number : 2016AS47##
    Ankara
    2

Junior Member siyasiya آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eje نمایش پست ها
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==
    دوستان همکاری کنن وارد لینک بشن ، شماره کیسشون وارد کنن ببینن ceac شماره رو شناسایی میکنه یا نه ، متشکرم
    من چک کردم و پاسخ "Invalid" دریافت کردم. البته فکر میکنم این شماره پرونده که ما الان داریم هنوز فعال نیست برای همین جواب "نامعتبر" میده.
    شماره شما بالاست، شماره کیس من هم بالاست. الان اگر دوستان با شماره کیس کمتر از 3000 اقدام سایت بالا رو چک کنند، فکر کنم "معتبر" باشن

یه سوال راجب به همراه در روز مصاحبه

آیا در روز مصاحبه ، ترجمه و اصل همه ی مدارک همراه که در فرم DS-260 وارد کرده نیاز هست یا فقط مدارک و ترجمه شخص برنده کافیه ؟؟

Junior Member

سلام دوستان

میخاستم بدونم مثلا اگر من مارچ 2016 نوبت مصاحبه م بشه، حداکثر تا چند وقت طول میکشه که جواب ویزام بیاد؟
    این درسته که تا آخر سپتامبر 2016، جواب کل ویزاهای لاتاری 2016 رو میدن؟

ممنون

Junior Member

طبق گفته دوستان تا ابتدای سال میلادی جدید، کیس های 2016 رو این سایت نمیشناسه

سلام دوستان کسی سفارت ابوظبی قرار مصاحبه داره. ایا ما باید برای سفارت چیزی بفرستیم. یه فرمی هست که باید با فرم230(1) بفرستیم.اگه هست تا کی باید بفرستیم من مصاحبه october دارم.mersi
    ویرایش توسط aminsoleimani : September 17th, 2015 در ساعت 12:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط siyasiya نمایش پست ها
    من چک کردم و پاسخ "Invalid" دریافت کردم. البته فکر میکنم این شماره پرونده که ما الان داریم هنوز فعال نیست برای همین جواب "نامعتبر" میده.
    شماره شما بالاست، شماره کیس من هم بالاست. الان اگر دوستان با شماره کیس کمتر از 3000 اقدام سایت بالا رو چک کنند، فکر کنم "معتبر" باشن
    ممنونم ، من جواب قطعی رو پیدا کردم کیس ها هنوز وارد سایت سیس نشده ، فکر میکنم تا آخر سپتامبر که پرونده ۲۰۱۵ بسته شه به همین روال باشه
    Case number : 2016AS47##
    Ankara
    2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)