صفحه 325 از 334 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط satellite نمایش پست ها
    ممنون. چیزی بود که می خواستم. یعنی حدود 3-4 ماه قبل.
    به نظرتون ابوظبی تغییر تاریخ رو قبول می کنه؟
    من از طریق آنکارا اقدام کردم ولی احتمالا ابوظبی همین رویه را دارد، اما باید این نکته را بدونید که ابتدا باید صبر کنید تا وقت مصاحبه بگذره و پس از عدم حضور از سفارت درخواست وقت جدید کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط se127 نمایش پست ها
    سلام به همهٔ دوستان،
    من یک سری سوال خیلی خیلی فوری دارم،
    ۱- من تازه متوجه شدم نتیجه لاتاری اومده و اینکه من هنوز فرم CEAC IV پر نکردم، آیا هنوز فرصت دارم که پرش کنم؟
    ۲- اینکه من تصمیم داشتم که تابستون با نامزدم ازدواج کنم، اما بعد از دیدن قبول شدنم تصمیم گرفتیم سریع ازدواج کنیم، آیا مثلا اشکالی‌ داره تا آخر این هفته ازدواج کنیم و تواین این فرم اسم همسرمو بگذارم؟ (ما خیلی‌ مدرک داریم که نشون بدیم باهم نامزد بودیم از این بابت نگران نیستم)

خیلی‌ ممنون میشم کمک کنید خیلی‌ استرس دارم که این شانسو هنوز دارم یا نه.
    تا قبل از تاریخ ابدیت فرمت هر کاری میخوای بکن بعدش بکنی یکم اوضا بد میشه خیلیم سخت نگیرید مثلا من خودم اسم و شهر کسی که حامی من بوده رو به اشتباه تکزاس نوشته بودم ولی همونجا حضوری گفتم شوگرلنده البته حساسیت ازدواج خیلی بالاتره وبفهمن داری کلک میزنی یا شیطونی میکنی در اسرع وقت کلاسو تعطیل میکنن حواست باشه این موقعیت یباره اما ازدواج همیشه هست به نکته شدیدا دقت کن.
    موفق باشی.

Junior Member

دوستان سلام
    دیپلم منو دانشگاه گم کرده از بین شما کسی بوده که شرایط مشابه داشته باشه؟
    من حتی سال اخذدیپلم رو یه سال زود زدم باید درخواست آنلاک بدهم؟ آیا آنلاک پروسه رو طولانی میکنه؟

Junior Member

سلام اصل مدرک منو دانشگاه گم کرده باید چه کار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabro نمایش پست ها
    من از طریق آنکارا اقدام کردم ولی احتمالا ابوظبی همین رویه را دارد، اما باید این نکته را بدونید که ابتدا باید صبر کنید تا وقت مصاحبه بگذره و پس از عدم حضور از سفارت درخواست وقت جدید کنید.
    ممنون. البته دلیلشو نفهمیدم که چرا باید بدون اطلاع قبلی در خصوص تغییر زمان مضاحبه صرفا در مصاحبه شرکت نکرد و بعد دوباره درحواست داد؟! اطلاع قبلی چه مشکلی ایجاد می کنه؟

Junior Member

سلام
    من برنده 2016 هستم
    کیس نامبر 900
    تاریخ مصاحبه در ابوطبی 10 فوریه 2016
    هنوز اف بی آی چکم نیومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    دوست عزیز
    1- کیس شما در کی سی سی قبل از مصاحبه و در سفارت بعد از مصاحبه بررسی میشود و هر بررسی که در کیس شما انجام میشود در یک تاریخی انجام میشود و این تاریخ، تاریخ آپدیت میباشد که از طریق سایت قابل رویت است. هر بررسی میتواند یک روز یک روز انجام شود میتواند یک هفته یک هفته میتواند 40 روز و 40 روز. بستگی به مشغله کاری سفارت/کی سی سی و نوع کیس شما دارد.
    2- اگر در مصاحبه شما نقص پرونده داشته باشید و یا اینکه نیاز به بررسی بیشتر داشته باشید، چک میخورید و وارد AP میشوید.
    اگر نقص پرونده بخورید به شما میگویند که چه مدارکی را تهیه کنید
    اگر نیاز به بررسی داشته باشید به شما میگویند منتظر باشید تا مجدد تشریف بیارید.
    اینتر ویو من 21 فوریه 2016 بود
    رو سایت لست آپدیت 21 فوریه 2016
    هنوزم خبری نیست
    روز مصاحبه هم مدارکم کامل بود و افسر پشت گیشه گفت من تو پروندت مشکل مدارکی و اف بی ای چکی نمی بینم
    فعلا شد 5 ماه بی خبر
    خخخخخخخخ

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

با سلام به تمامی دوستان
    ببخشید من نمیدونستم که این سوالم رو در کجای فروم باید بپرسم، راستش یک سوالی داشتم اینکه اگر کسی در مرحله اول لاتاری که حدود 7 ماه پیش برگزار شد پذیرفته بشه برای مرحله بعدیش باید چه کار انجام بده؟؟
    سایت www.dvselectee.state.gov را دادند ولی راستش من هر کاری که میکنم نمیدونم دقیقا باید چه کار انجام دهم ؟؟ ممنمو میشم اگه بنده را راهنمایی بفرمایین

با تشکر از لطفتون

Junior Member

سلام دوستان مریی از پاسخگویی شما
    من یه سوال داشتم
    میشه برای گردش حساب از الان پرینت بگیریم؟ من تا هفته دیگه میتونم حسابمو پر کنم ولی نزدیک مصاحبه نمیتونم میخواستم از تجرببات شما دوستان استفاده کنم کیس نامبر من حدود ۵۲ و برای ۲۰۱۷ هستم

Junior Member

سلام من برنده لاتاری 2017 هستم این سوال و تو این تاپیک از این جهت میپرسم که قطعا عده ای از دوستان این تاپیک در مورد این سوال تجربه عملی داشتن و بهتر میتونن پاسخگو باشن.
    فرزند من سنش زیر 2 سال هستش.آیا این درسته که تو زمان معاینات قبل از مصاحبه تو آنکارا برای کودکان زیر 12 سال تمام معاینات کامل انجام میشه؟حتی اگه از ایران برگه واکسن کامل هم بیاریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)