صفحه 326 از 334 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram551 نمایش پست ها
    سلام
    من برنده 2016 هستم
    کیس نامبر 900
    تاریخ مصاحبه در ابوطبی 10 فوریه 2016
    هنوز اف بی آی چکم نیومده

سلام بر شما دوست عزیز
    ضمن تبریک به اطلاع میرسانم امسال 60 %کسانی که به مصاحبه میروند و ap میخورندموفق به اخذ ویزا میشوند( با توجه به بسته شدن کیس ها تا 10550 ) ، و با توجه به تاریخ مصاحبه شما و باقی ماندن کیس ها تا 10550 برای مصاحبه مطمئنا شما تا جولای یا آگست قطعا کلیر خواهی شد.
    ( البته شرایط کیس شما رو نمی دونم ) شرایط فوق برای کیس های نرمال بود

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1975 نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست عزیز
    ضمن تبریک به اطلاع میرسانم امسال 60 %کسانی که به مصاحبه میروند و ap میخورندموفق به اخذ ویزا میشوند( با توجه به بسته شدن کیس ها تا 10550 ) ، و با توجه به تاریخ مصاحبه شما و باقی ماندن کیس ها تا 10550 برای مصاحبه مطمئنا شما تا جولای یا آگست قطعا کلیر خواهی شد.
    ( البته شرایط کیس شما رو نمی دونم ) شرایط فوق برای کیس های نرمال بود
    ایا راهی هست که متوجه بشیم، چند نفر از 50 هزار نفر پر شده اند؟؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    ایا راهی هست که متوجه بشیم، چند نفر از 50 هزار نفر پر شده اند؟؟
    ممنون می شم منبع 60 درصد را اعلام کنید!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

سلام، ایا هیچ اماری هست که تعداد برنده های لاتاری ایران 2016 را نشان دهد؟؟

Junior Member

[QUOTE=ali.kalamy;2286819]سلام، ایا هیچ اماری هست که تعداد برنده های لاتاری ایران 2016 را نشان دهد؟؟[/

دوست عزیز به اطلاع میرساند در سال 2016 ، 15002 نفر از اسیا انتخاب شدند که 4501 نفر ایرانی بودند با توجه به شرایط مشابه و در نظر گرفتن نسبت افراد همراهه که ویزا گرفته اند (1.87 به ازای هر نفر )فقط تا کیس 10550 پیش بینی میشود( بر اساس معادلات آماری) از 4501 ایرانی تعداد حدودی 3200 نفر به مصاحبه بروند و مجددا اگر 2660 ویزا همانند سال گذشته به ایرانیها تخصیص دهند ، حدود 60% از افرادی که از کیس 1 تا 10550 هستند قطعا ویزا خواهند گرفت ( با احتساب همراهان ) ولی بیشتر افرادی که به ویزا نمیرسند در صورت ap خوردن متاسفانه از کیسهای 8000 به بالا خواهند بود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    سلام من برنده لاتاری 2017 هستم این سوال و تو این تاپیک از این جهت میپرسم که قطعا عده ای از دوستان این تاپیک در مورد این سوال تجربه عملی داشتن و بهتر میتونن پاسخگو باشن.
    فرزند من سنش زیر 2 سال هستش.آیا این درسته که تو زمان معاینات قبل از مصاحبه تو آنکارا برای کودکان زیر 12 سال تمام معاینات کامل انجام میشه؟حتی اگه از ایران برگه واکسن کامل هم بیاریم؟
    سلام دوست عزیز بنده دو فرزند زیر 12 سال داشتم و مصاحبه ام هم آنکارا بود...برگه واکسن (همون برگه عمومی )هردو کامل بود..اما برای گرفتن کارت زرد من برای بچه ها جداگانه دوتا واکسن زدم(برای فرزند دو ساله پنو مو کوک زدم و برای فرزند 8 ساله ام هم چندین سال پیش که تونستم آبله مرغون گیر بیارم یادآور اولشو زده بودم که دکتر در کارت زرد وارد کرد).. اما دوتا واکسنو که ایران نداشت(آبله مرغون برای هردو و HBSفک کنم ) مجبور شدیم آنکارا بزنیم..
    به جز واکسن ها معاینه دیگه ای ندارن..یعنی آزمایش خون و ایکس ری ندارن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masum111 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بنده دو فرزند زیر 12 سال داشتم و مصاحبه ام هم آنکارا بود...برگه واکسن (همون برگه عمومی )هردو کامل بود..اما برای گرفتن کارت زرد من برای بچه ها جداگانه دوتا واکسن زدم(برای فرزند دو ساله پنو مو کوک زدم و برای فرزند 8 ساله ام هم چندین سال پیش که تونستم آبله مرغون گیر بیارم یادآور اولشو زده بودم که دکتر در کارت زرد وارد کرد).. اما دوتا واکسنو که ایران نداشت(آبله مرغون برای هردو و HBSفک کنم ) مجبور شدیم آنکارا بزنیم..
    به جز واکسن ها معاینه دیگه ای ندارن..یعنی آزمایش خون و ایکس ری ندارن!!
    خیلی از راهنماییتون ممنونم.البته چون فرزند من زیر 2 ساله و تا 2 سالگی باید چند تا واکسن هم بزنیم احتمالا یه مقدار متفاوت خواهد بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط satellite نمایش پست ها
    بازم ممنون. خب شما این کار رو کردید؟ اگه اره عوض کردند؟ حدود اون تاریخی که خودتون خواستید تعیین کردند؟
    خواهش میکنم ببخشید دیر جوابتون رو میدم چون تازه از آنکارا برگشتم اونجا هم اصلا فرصت نداشتم. ببینید شما نمیتونید برای اونها حدود زمان تعیین کنید فقط میتونید صبر کنید وقتی زمان مصاحبه گذشت درخواست مصاحبه مجدد کنید. من حدود یکماه بعد از گذشتن وقت مصاحبه اصلی درخواست دادم که فرداش جواب اومد و برای 11 روز بعد به ما وقت مصاحبه دادند که بخاطر کمبود وقت و بعضی مسائل دیگه وقت دوم هم نشد بریم و بعد از گذشت وقت دوم من مجددا درخواست دادم که اینبار برای 1 ماه بعد یعنی همین هفته گذشته به ما وقت مصاحبه دادند و رفتیم و به لطف خدا بهمون ویزا دادند.
    من به هیچ وجه توصیه نمیکنم که از روش و الگوی من استفاده کنید چون ریسک بالایی داره و بعید بدونم تا حالا کسی همچین کاری کرده باشه (بخاطر شرایطمون مجبور بودیم) اما با توجه به تجربه من اگر میخواهید تاریخ مصاحبه شما در بهار یا تابستان باشه بهتره فرم ds260 را حدود 100 روز قبلتر submit کنید. در ضمن توجه داشته باشید که اگر شرایطتون جوری باشه که ممکنه AP بخورید سعی نکنید زمان مصاحبه تون را به تاخیر بندازید چون کلیر شدن خودش زمان بر هست و به گقته خود اونها عموما 2 ماه یا بیشتر طول بکشه و اگر دیر بیشه ممکنه سهمیه ویزا تا کلیر شدن شما به اتمام برسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    سلام من برنده لاتاری 2017 هستم این سوال و تو این تاپیک از این جهت میپرسم که قطعا عده ای از دوستان این تاپیک در مورد این سوال تجربه عملی داشتن و بهتر میتونن پاسخگو باشن.
    فرزند من سنش زیر 2 سال هستش.آیا این درسته که تو زمان معاینات قبل از مصاحبه تو آنکارا برای کودکان زیر 12 سال تمام معاینات کامل انجام میشه؟حتی اگه از ایران برگه واکسن کامل هم بیاریم؟
    با سلام نگران نباشید، یک سری معاینات بالینی از فرزند زیر 2 سال شما انجام میشه و از شما راجع به اینکه بیمازی چیزی داشته سوال میشه برگ زرد واکسن هم که بدید باز هم به احتمال خیلی زیاد واکسن ذات الریه یا یک واکسن دیگه میزنند که هیچ خطر و عوارضی هم نداره. آزمایش خون و عکس قفسه سینه از فرزند زیر دو سال شما انجام نمیشه. بطور کلی در کلینیک دکتر اونگان به همه افزاد جهت دریافت وجه یک واکسن زده میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilufarghv نمایش پست ها
    سلام دوستان مریی از پاسخگویی شما
    من یه سوال داشتم
    میشه برای گردش حساب از الان پرینت بگیریم؟ من تا هفته دیگه میتونم حسابمو پر کنم ولی نزدیک مصاحبه نمیتونم میخواستم از تجرببات شما دوستان استفاده کنم کیس نامبر من حدود ۵۲ و برای ۲۰۱۷ هستم
    اینکه الان حساب رو پر و خالی کنید جهت گردش مالی حساب خوبه اما گرفتن گواهی تمکن از الان برای مصاحبه که احتمالا در مهر ماه هست به نظر من یکم زوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)