صفحه 327 از 334 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان
    ببخشید من نمیدونستم که این سوالم رو در کجای فروم باید بپرسم، راستش یک سوالی داشتم اینکه اگر کسی در مرحله اول لاتاری که حدود 7 ماه پیش برگزار شد پذیرفته بشه برای مرحله بعدیش باید چه کار انجام بده؟؟
    سایت www.dvselectee.state.gov را دادند ولی راستش من هر کاری که میکنم نمیدونم دقیقا باید چه کار انجام دهم ؟؟ ممنمو میشم اگه بنده را راهنمایی بفرمایین

با تشکر از لطفتون
    لاتاری دو مرحله نیست. فقط اینکه یکبار ثبت نام می کنید و بعد از چند ماه نتایج برنده ها در سایت www.dvlottery.state.gov/ESC
    اعلام میشه. آیا شما چک کرده و برنده شدید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

با سلام، دوستان، با توجه به این که دوبرابر ظرفیت، در لاتاری ها افراد معرفی می شوند، امکان این که سهمیه 50 هزار نفر پر شوند، خیلی زیاد هست، ایا راهی هست که بتوان از تعداد سهمیه باقی مانده با خبر شد؟؟

ایا دوستانی هستن که اطلاع داشته باشند سالی بوده است که قبل از سپتامبر سهمیه ها پر شود و دیگر به هیچ کس ویزا ندهند

با تشکر
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

Smile پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط shabro نمایش پست ها
    با سلام نگران نباشید، یک سری معاینات بالینی از فرزند زیر 2 سال شما انجام میشه و از شما راجع به اینکه بیمازی چیزی داشته سوال میشه برگ زرد واکسن هم که بدید باز هم به احتمال خیلی زیاد واکسن ذات الریه یا یک واکسن دیگه میزنند که هیچ خطر و عوارضی هم نداره. آزمایش خون و عکس قفسه سینه از فرزند زیر دو سال شما انجام نمیشه. بطور کلی در کلینیک دکتر اونگان به همه افزاد جهت دریافت وجه یک واکسن زده میشه
    خیلی ممنون از راهنمایی تون.پس دکتر اونگان عزیز حداقل دیگه یه واکسن رو میزنه!چاره ای نیست پس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    با سلام، دوستان، با توجه به این که دوبرابر ظرفیت، در لاتاری ها افراد معرفی می شوند، امکان این که سهمیه 50 هزار نفر پر شوند، خیلی زیاد هست، ایا راهی هست که بتوان از تعداد سهمیه باقی مانده با خبر شد؟؟

ایا دوستانی هستن که اطلاع داشته باشند سالی بوده است که قبل از سپتامبر سهمیه ها پر شود و دیگر به هیچ کس ویزا ندهند

با تشکر
    با سلام
    دوست عزيز تقويم كنسولگري امريكا بر اين اساس كه تا ماه سپتامبر ٥٠ هزار تا ويزا صادر شود برنامه ريزي ميگردد و تا آخر سپتامبر ويزا صادر ميشود
    و تا كنون سالي نبوده كه قبل از پايان سپتامبر ويزا تمام گردد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering-Monash University

سلام دوستان. من و همسرم روز 14 جون رفتیم برای مصاحبه سفارت سیدنی و آفیسر بهمون گفت پروندمون نیاز به بررسی بیشتر داره ولی پاسپورتهامون رو میخواست نگه داره که من چون مسافرت در پیش داشتم پاسپورتم رو گرفتم ولی پاسپورت همسرم پیششون موند. همون روز ایمیل زدن و یه سری اطلاعات اضافه خواستن که همون روز از طریق ایمیل بهشون جواب دادیم. چند روز پیش دوباره یه ایمیل دریافت کردم که نوشته بود تا سپتامبر 2016 ما باید ویزا رو گرفته باشیم و بعد مدارکی که لازم بود رو نوشته بود برامون که یکیش پاسپورت من بود و یکی کلیرنس همسرم ولی اصلا نگفته بود که الان من کلیر شدم یا وضعیتم چیه و گفته بود برای اینکه بتونن ویزای ما رو قبل اتمام وقت صادر کنن ما باید مدارکمون تا 23 سپتامبر براشون ارسال شده باشه. اگه ap خورده باشیم از طریق چه سایتی میشه وضعیت رو چک کرد؟ نظرتون در مورد کیس من چیه؟ یعنی من کلیر شدم و همسرم نشده هنوز؟ آخه واقعا 2 هفته زمان کوتاهیه برای کلیر شدن و یه کمی عجیبه. خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم. ممنونم
    شماره کیس: 73xx ، تاریخ رویت قبولی: 11 می 2015، سفارت: سیدنی
    تعداد افراد کیس: 2 نفر

Junior Member

سلام
    ممنون مییشم کسی بتونه این سوال رو جواب بده

من مدرک دیپلم رو گم کردن و میدونم المثنی صادر نمیشه، میتونم به جای اون تاییدییه تهیه کنم و با همون به سفارت برم
    هیچ مدرک بالاتر از پیش دانشگاهی ندارم و هیچ حرفه ی تخصصی که به درد بخوره هم ندارم، ممنون

http://gavahi.post.ir/postcode
    اینم سایت برای یافتن کد پستی

نقل قول نوشته اصلی توسط bosss نمایش پست ها
    سلام
    ممنون مییشم کسی بتونه این سوال رو جواب بده

من مدرک دیپلم رو گم کردن و میدونم المثنی صادر نمیشه، میتونم به جای اون تاییدییه تهیه کنم و با همون به سفارت برم
    هیچ مدرک بالاتر از پیش دانشگاهی ندارم و هیچ حرفه ی تخصصی که به درد بخوره هم ندارم، ممنون
    با سفارتت مکاتبه کن و مشکل رو در میون بذار ببین چی میگن.

باسلام خدمت مدیر سایت همنطور که مستحضرید خیلی از دوستانی که تو این صفحه هستیم از قدیمیاییم یعنی تقریبا از اوایل که پیج شروع شد تقریبا ماهم کم و بیش بودیم و تا جایی که میشد سعی کردیم راهنمایی کنیم امیدوارم که بدرد دوستان خورده باشه و اما خواستم :
    میخواستم از همه دوستان قدیمی خواهش کنم که در یک پست بعضا چندین پست پشت سر هم با ذکر کیس نامرشون و وضعیت کلیرنس سایر دوستان رو هم مطلع کنن تا یک پیش بینی قوی بشه انجام داد تشکر از همه دوستان.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    پدر من برنده لاتاری 2016 هست و براش اول ژانویه 2016 ایمیل اومد که وقت مصاحبه اش اول فوریه هست.پدربزرگ من فوت شده بود و اصلا حال روحی مناسبی نداشتیم برای پیگیری بقیه مراحل.من در سایت https://ais.usvisa-info.com/هیچ اطلاعاتی وارد نکرده بودم.20 روز قبل ار وقت مصاحبه به kcc ایمیل زدم که لطفا برام وقت مجدد تعییین کنید.که 7روز بعد پیام اومد که به آنکارا پیغام بدید.گفتند باید زمان مصاحبه بگذره.من اول فوریه رفتم تازه سایت رو پر کردم ولی وقتی بهشون ایمیل زدم گفتند شما دیگه نمیتونید وقت مصاحبه داشته باشید.الان دوباره میخوام درخواست وقت مصاحبه بذارم.خواااهش میکنم کمکم کنید.برای اینکه به آنکارا بگی نمیتونم بیام باید 20 روز قبل در سایتhttps://ais.usvisa-info.com/ قرار بدی در سایت درخواستتو یا خیر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)