صفحه 331 از 334 نخستنخست ... 231281321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,301 تا 3,310 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

فوريييييييي لطفا زود كمك كنيد و جواب بديد.سلام دوستان.من فرم ٢٦٠ رو پر كردم و سابميت شده. الان داشتم اطلاعات رو چك ميكردم من توي فرم توي قسمت پرسنليتي يه قسمت نوشته كه اسم و فاميل رو به زبان مادري بنويسيد ننوشتم و يك جاي ديگه هم پرسيده كشوري كه پاسپورت در انجا صادر شده كه من به اشتباه زدم تركيه.مشكلي پيش مياد به نظر شما؟؟با توجه به اين كه هنوز هيچ شماره اى رو اعلام نكردن چه كار كنم؟كيس نامبرم **٤٣.به نظرتون اگه به سفارت ايميل بزنم و درخواست انلاك كنم تاثير ميذاره توى كارنت شدم يا نه؟عقب تر ميفته زمان مصاحبم؟هنوز هيچ شماره اى رو اعلام نكردن و ١٠روز ديگه احتمالا اولين سري كارنت معلوم ميشه.

ممنونم

Junior Member

با توجه به کیس نامبر شما مصاحبه شما حدود اسفند ماه خواهد بود بنابراین با آنلاک کردن عقب نخواهد افتاد!
    شما باید درخواست آنلاک کردن رو بدید که ۳-۴ روزه جواب میدن و آنلاک میکنن، ایندفعه با نهایت دقت و حوصله کل فرم‌ها رو مرور کنید و مطمئن بشید که همه چی درسته، یه روز کامل رو برای تست صحت فرم ۲۶۰ وقت بذارید و بدون استرس و عجله اینکار رو انجام بدید و بعد فرم رو نهایی کنید و بفرستید بره.
    درستی فرم ۲۶۰ خیلی مهمتر از نگرانی برای عقب افتادن مصاحبه هست. یعنی حتا اگر شماره کیس شما ۱۰ هم بود باز هم باید تصحیح رو انجام میدادید، حالا که ۴۰۰۰ و خرده‌ای هستید.

Junior Member

سلام دوستان
    من آپريل گذشته تو آنكارا مصاحبه داشتم و متاسفانه بدليل سربازي AP خوردم. تو اين چند ماه خبري نشد و كاملا نااميد شده بودم كه ديروز ايميل اومد و گفتن كه پروسه اوكي شده و بدليل اينكه چند ماه پيش مديكال انجام داديم تاريخ انقضا 25 آگوسته. حالا سوال من اينه:
    1) اگه بخوام ويزام رو بگيرم فرآيندش دقيقا چطوره؟ بايد دوباره برم آنكارا؟ اونجا دقيقا بايد چكار كنم؟
    2) اگه بخوام مديكال رو تمديد كنم چكار بايد بكنم؟ دوباره بايد وقت سفارت بگيرم؟
    ممنون بخاطر كمكتون

سلام،
    سوال من در مورد واکسن هپاتیت هست که باید 3 نوبت به فاصله 1-1-6 ماه تزریق بشه.
    اگر من فقط 2 نوبت اول رو زده باشم و هنوز 6 ماه برای تزریق نوبت سوم نگذشته باشه و برای انجام مدیکال و مصاحبه برم دبی، ایا مصاحبه ام به تاخیر میافته؟و اینکه برای نوبت سوم واکسن دوباره باید برگردم دبی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    سوال من در مورد واکسن هپاتیت هست که باید 3 نوبت به فاصله 1-1-6 ماه تزریق بشه.
    اگر من فقط 2 نوبت اول رو زده باشم و هنوز 6 ماه برای تزریق نوبت سوم نگذشته باشه و برای انجام مدیکال و مصاحبه برم دبی، ایا مصاحبه ام به تاخیر میافته؟و اینکه برای نوبت سوم واکسن دوباره باید برگردم دبی؟
    سلام
    خير، اصلا مشكلي پيش نمياد. شما مصاحبه ميشيد و بعدش كه برگشتيد ايران واكسن سومتونو ميزنيد تو ايران. اونا هم درك دارن و ميدونن واكسني مث هپاتيت رو نميشه در زمان زودتري زد.
    موفق باشيد

Junior Member

درود ب همگی
    راهنمایی فوری!!!
    با توجه ب اینکه جواب AP من اومده و از اونجایی ک نیاز ب تمدید مدیکالم هست، آیا نیاز هست ک من واکسن هپاتیت B ک دونوبت اونو زده ام، نوبت سوم هم زده بشه؟ چون مث اینکه هپاتیتB برای ما دهه شصتیا لازم نیست.....
    و اینکه تا یک ماه دیگه واکسن آنفولانزام هم وقتش تموم میشه، آیا نیازی ب زدن واکسن آنفولانزا هم هست؟
    با سپاس

Junior Member

هپاتیت کلا سه نوبتست و ربطی به دهه 60 یا 30 نداره
    همون برگ زرده انیستیتو پاستورتو ببر اگر هم زمان سومین واکسن هپاتیتت شده ببر بزن و وارد کنن
    آمفولانزا مهم نیست

با سلام خدمت همه بنده برنده 2016 هستم و فوریه مصاحبه شدم / اساتید محترم یه سوال فنی دارم لطفا درست پاسخ بدید : بنده وقتی رفته بودم مصاحبه و چک خوردم آقای آفیسر برگه ای به من داد که روش کیس نامبرم بود و گفت تو سایت سفارت هروقت در قسمت همون immigrant visa شمارتو دیدی بیا برای سفارت برای گرفتن ویزا این عین حرفش بود اما وقتی تو سایت CEAC میرم (سایتی که میشه از طریقش از وضعیت پرونده باخبر شد که در چه مرحله ای هستش) اونجا میبینم که هنوز زده ADMINISTRATIVE PROCESSING و هنوز نزده ISSUED ( تو این مرحله ویزاتون چاپ شده و باید برید برای گرفتنش ) خب الان من دقیقا چه کنم اگر به حرف آفیسر باشه که الان باید برم برای سفارت ولی اگر به این سایت باشه که نباید برم //// میشه لطفا هرکی هرچی میدونه بگه

با سلام خدمت همه بنده برنده 2016 هستم و فوریه مصاحبه شدم / اساتید محترم یه سوال فنی دارم لطفا درست پاسخ بدید : بنده وقتی رفته بودم مصاحبه و چک خوردم آقای آفیسر برگه ای به من داد که روش کیس نامبرم بود و گفت تو سایت سفارت هروقت در قسمت همون immigrant visa شمارتو دیدی بیا برای سفارت برای گرفتن ویزا این عین حرفش بود اما وقتی تو سایت CEAC میرم (سایتی که میشه از طریقش از وضعیت پرونده باخبر شد که در چه مرحله ای هستش) اونجا میبینم که هنوز زده ADMINISTRATIVE PROCESSING و هنوز نزده ISSUED ( تو این مرحله ویزاتون چاپ شده و باید برید برای گرفتنش ) خب الان من دقیقا چه کنم اگر به حرف آفیسر باشه که الان باید برم برای سفارت ولی اگر به این سایت باشه که نباید برم //// میشه لطفا هرکی هرچی میدونه بگه

دوستان عزیز لطفا هرکی میتونه کمک کنه بگه چون من برنامم طوریه دیگه برنمیگردم ایران یسره میخوام بلیط از ارمنستان رزرو کنم برای مقصد پس لطفا راهنمایی کنید / متشکرم.

Junior Member

آفیسر به ما هم همونو گفته بود ...چن روز پیش کلییر شدیم اونجا گفته بودن تا21آگوست پاسپورت و مدیکال رو باید ببریم سفارت ...الان هم تو سایت نوشتن که ویزاتون آمادس....شما هم ببینین تا چه تاریخی بهتون گفتن فرصت دارین....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)