صفحه 332 از 334 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

سیستم پستی هستش ...ما هم اینجا ثبت نام کردیم ...سفارت ویزا رو یا به پست میده که از اونجا بگیریم یا همون مستقیم از سفارت می گیریم ....این از اطلاعات من ...اگه ناقصه اونایی که میدونن اطلاعات بیشتر بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinmohammadi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه بنده برنده 2016 هستم و فوریه مصاحبه شدم / اساتید محترم یه سوال فنی دارم لطفا درست پاسخ بدید : بنده وقتی رفته بودم مصاحبه و چک خوردم آقای آفیسر برگه ای به من داد که روش کیس نامبرم بود و گفت تو سایت سفارت هروقت در قسمت همون immigrant visa شمارتو دیدی بیا برای سفارت برای گرفتن ویزا این عین حرفش بود اما وقتی تو سایت CEAC میرم (سایتی که میشه از طریقش از وضعیت پرونده باخبر شد که در چه مرحله ای هستش) اونجا میبینم که هنوز زده ADMINISTRATIVE PROCESSING و هنوز نزده ISSUED ( تو این مرحله ویزاتون چاپ شده و باید برید برای گرفتنش ) خب الان من دقیقا چه کنم اگر به حرف آفیسر باشه که الان باید برم برای سفارت ولی اگر به این سایت باشه که نباید برم //// میشه لطفا هرکی هرچی میدونه بگه
    سلام، شما باید برید مدیکال و تمدید کنین همراه با برگه آبی، و رسید ثبت نام در سایت https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv و اصل و کپی پاسپورت و دوتا عکس 5 در 5 ببرین دفتر پست DHL در خیابان امیریان
    بعد از صدور ویزا مجددا پاسپورتتونو میفرستن به DHL و توی سایت CEAC وضعیت ISSUED میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo3003 نمایش پست ها
    سلام، شما باید برید مدیکال و تمدید کنین همراه با برگه آبی، و رسید ثبت نام در سایت https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv و اصل و کپی پاسپورت و دوتا عکس 5 در 5 ببرین دفتر پست DHL در خیابان امیریان
    بعد از صدور ویزا مجددا پاسپورتتونو میفرستن به DHL و توی سایت CEAC وضعیت ISSUED میشه
    عکس 5 تا میخوان ....یکی هم اضافه پیشتون باشه احتمالا سفارت ازتون بخواد اسکن می کنه بر میگردونه ...برا من اینجور شد

سلام،
    همونطور که اطلاع دارید ایرانیان ساکن ایران باید از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی وقت برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت بگیرند. سوالم اینه که ایا ایرانیان ساکن کشورهای دیگه هم لازمه در یکی از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی برای ویزای مهاجرت باید اقدام کنند یا در سفارت امریکا در کشور محل سکونتشان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    همونطور که اطلاع دارید ایرانیان ساکن ایران باید از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی وقت برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت بگیرند. سوالم اینه که ایا ایرانیان ساکن کشورهای دیگه هم لازمه در یکی از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی برای ویزای مهاجرت باید اقدام کنند یا در سفارت امریکا در کشور محل سکونتشان؟
    شما می تونید به هر سفارت خانه ای که مد نظرتون هست مراجعه کنید. حتی ایرانیان ساکن ایران نیز اجباری در مراجعه به سفارت خانه های آنکارا، ایروان و ابوظبی ندارند. ولی نکته اینجاست که بجز سفارت خانه های مذکور در سایر سفارت خانه ها آفیسر فارسی زبان وجود نداره و مصاحبه به زبان فارسی انجام نمیشه.

Junior Member

این طور که از خوندن کیس نامبرهای بالای ‎7000‎ من متوجه شدم سفارت انکارا اونها رو مرجوع داده به دو سفارت دیگه وایا کسی هست با کیس نامبر بالا ماه جون و جولای انکارا مصاحبه داشته؟

Junior Member

سلام عزیزان من به تازگی ویزا لاتاری رو گرفتم ولی گیچ شدم که به کدوم ایالت و شهر برم راستی فوق لیسانس مکانیک دارم وتافل هم دارم دوستان کجا رو پیش نهاد می کنند مرسی از وقت شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط vatan85 نمایش پست ها
    سلام عزیزان من به تازگی ویزا لاتاری رو گرفتم ولی گیچ شدم که به کدوم ایالت و شهر برم راستی فوق لیسانس مکانیک دارم وتافل هم دارم دوستان کجا رو پیش نهاد می کنند مرسی از وقت شما.
    با عرض سلام خدمت شما / اولا که اولین جایی که باید برید همون ادرسی هست که دادید دوما اگر دنبال تحصیل هستید کنتاکی جای خوبیه ولی اصلا بدرد زندگی نمیخوره بیشتر بکار بچه هایی میاد که فاند یا فول فاند میگیرن میخوره ضمنا شما تو دانشگاه های امریکا برای مقاطع دکترا یا مستر نیاز به مدرک جی آر ای هم دارید بعضی ها هم فقط جی آر ای / کلا سوال کلی کردی و مبهم من در همین حد میتونم راهنمایی کنم امید دارم که بدرد بخوره.

سلام دوستان ازتون خواهش میکنم گه مراحل ریجستر تو سایت پست رو واسه بچه ها بذارید ( بچه های ارمنستان منظورمه ) چرا که من خودم رفتم همونجا کارامو پیگیری کردم دهنم آسفالت شد من مراحل رو دارم ولی الان در دسترسم نیست متاسفانه ولی اساتید زیادی هستند که میتونن مرحله به مرحله شرح بدن پس اینکارو بکنید دوستان کار بچه های 2016 که تموم شد لاقل به 2017 ای ها برسید یکم.

با تشکر از همه

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام دوستان کی پارسال توی انکارا مصاحبه داشته؟
    چه مدارکی رو برده بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)