صفحه 6 از 334 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

سلام
    من لاتاری قبول شدم با کیس نامبر زیر هزار فقط یه مشکل خیلی کوچیکی دارم اونم اینه که نمیدونم باید از کجا شروع کنم کسی میتونه مراحل رو گام به گام توضیح بده یا لااقل لینکهای مراحلو بزاره چون هرچی میخونم دارم گیجتر میشم اگه بشه قدم به قدم جلو برم خیلی بهتره
    متشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh8 نمایش پست ها
    سلام
    من لاتاری قبول شدم با کیس نامبر زیر هزار فقط یه مشکل خیلی کوچیکی دارم اونم اینه که نمیدونم باید از کجا شروع کنم کسی میتونه مراحل رو گام به گام توضیح بده یا لااقل لینکهای مراحلو بزاره چون هرچی میخونم دارم گیجتر میشم اگه بشه قدم به قدم جلو برم خیلی بهتره
    متشکر
    با سلام

دوست عزيز شما يا پست هاي قبلي رو نخوندي يا واقعاً اگه از اين گام به گام تر جايي سراغ داري بگو ما هم استفاده كنيم !

موفق باشيد
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh8 نمایش پست ها
    سلام
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزيز شما يا پست هاي قبلي رو نخوندي يا واقعاً اگه از اين گام به گام تر جايي سراغ داري بگو ما هم استفاده كنيم !

موفق باشيد

تبریک میگم بابت برنده شدنتون .

تا قبل از باز شدن فرم کار خاصی لازم نیست انجام بدید فقط شاد باشید .
    دقت کنید چون کیس نامبر شما نسبتا پایین هست ، به محض باز شدن فرم نسبت به پر کردن هر چه سریعتر اون اقدام کنید تا به موقع به مصاحبه دعوت بشید .

مواردی که اگر از قبل جمع آوری و آماده کنید بهتون تو پر کردن سریع فرم کمک میکنه شامل :

1- اگر مدت زمان کوتاهی به انقضای پاسپورتتون مونده ، تو این فرصت تمدید کنید .
    2- جمع آوری اطلاعات آدرس های محل تحصیل از دیپلم به بالاتر + کد پستی ها
    3- تبدیل تاریخ ورود به و خروج از مقاطع تحصیلی دیپلم و بالاتر به میلادی . (با استفاده از سایت های اینترنتی مبدل تاریخ)
    4- تاریخ تولد والدین به میلادی
    5- ترجمه نام رشته های تحصلی از دیپلم به بالا
    6- آدرس و تاریخ ورود و خروجتون به شرکت ها و مراکزی که از ابتدا تا کنون در آنها مشغول به کار بودید + کد پستی
    7- آدرس یا آدرس های محل سکونتتون از 16 سالگی به بعد .
    8- نسبت به آزاد کردن مدارک تحصیلی خصوصا " دیپلم " اقدام کنید . ( البته تا زمان مصاحبه وقت دارید ولی چون کار زمانبری هست سریعتر دست به کار بشید) .
    ویرایش توسط samar6161 : May 8th, 2015 در ساعت 05:27 PM
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

مرسی بابت راهنمایی فقط در مورد مرحله 6 باید بگم من شغلم آزاده بهتر بگم MDF کار میکنم شرکت یا موسسه خصوصی یا دولتی نبودم

Junior Member

با سلامي دوباره، ببخشيد دوباره از مورد قبلي ميپرسم، اگه من عقد كنم و تاريخ عقد يكي دو سال قبل ثبت بشه، راه حل مناسبيه؟! نظر يكي از دوستامه خواستم نظر شما رو هم بدونم.

نوشته اصلی توسط miladrk
    سلام
    من اسم نامزدمو بعنوان همسر وارد کرده بودم موقع ثبتنام، هنوز ازدواج نکردیم. مشکلی پیش میاد؟؟

Junior Member

سلام
    مدرک دیپلم تو ایران یازده ساله هست از اول دبستان تا سوم دبیرستان حالا من چجوری باید دوازده سال درس خونده باشم لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من برای یکس از دوستام ثبت نام کردم و ایشون اسمشون در اومده اما من در پر کردن فرم اولیه یه اشنباهی کردم، جای فامیل و اسم رو جابجا پر کردم؟ بنظرتون چیکار کنم؟ هم برای خودش و هم خانومش و بچه هاش. اما جرات اینو ندارم بهشون بگم. کیس نامبرشونas351X

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد وقتی دعوت شدند به مصاحبه باید با دلیلو منطق افیسر را قانع کنند که اشتباه شده.ولی بهشون بگید جریانو رفتند سفارت کارشون درست بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bita22 نمایش پست ها
    سلام
    من برای یکس از دوستام ثبت نام کردم و ایشون اسمشون در اومده اما من در پر کردن فرم اولیه یه اشنباهی کردم، جای فامیل و اسم رو جابجا پر کردم؟ بنظرتون چیکار کنم؟ هم برای خودش و هم خانومش و بچه هاش. اما جرات اینو ندارم بهشون بگم. کیس نامبرشونas351X
    تغییر جای اسم و فامیل اشتباهی هست که خیلی از افراد موقع تبت نام مرتکب میشن و خانم سارا گرو (آفیسر سفارت ابوظبی ) در یکی از برنامه های تلویزیونی مربوط به لاتاری گفتند این اشتباه ، قابل اغماض هست .
    ان شاا... که مشکلی نیست ، فقط حتما به دوستتون بگید . چون باید قبل از قسم خوردن اشتباهشون رو به آفیسر بگن و همچنین با دقت بیشتری فرم بعدی رو پر کنید .
    کیس نامبر : 2015AS000056XX/ رویت قبولی : اول می /ارسال فرم : اول ژوئن / کارنت کیس : 14 آوریل / دریافت نامه مصاحبه : 24 آوریل /محل مصاحبه : تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی توسط KCC / ....

Junior Member

میلاد اگه برنده شدین و نامزد باید بگم کیس شما ریجکت میشه بع علت اینکه فرم دو اشتباه عمدی پر کردین و از نگاه افیسر این یه دورغ تلقی میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)