صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: مسائل مربوط به اقدام برای شهروندی

Senior Member

پیش فرض مسائل مربوط به اقدام برای شهروندی

من سوالی در مورد مدرک زبان برای شهروندی داشتم اما موضوع مرتبطی برای طرحش پیدا نکردم. شاید این موضوع برای تبادل تجارب مربوط به اقدام شهروندی بد نباشه.
    در سایت cic گفته شده که کپی مدرک آیلتس مربوط به پرونده مهاجرت برای پرونده شهروندی کفایت میکنه. اما متاسفانه مرکز آزمون مربوطه بعد از 5 سال دیگه نتیجه اون آیلتس به من نمیده.
    کسی تجربه در این خصوص داشته که cic در این زمینه همکاری بکنن و خودشون آیلتس مربوط به پرونده مهاجرت رو در بیارن و لحاظ کنن؟
    ممنون
    ویرایش توسط mina7 : April 9th, 2015 در ساعت 12:43 PM
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به اقدام برای شهروندی

سلام
    در این مورد خاص نمیدونم دوستان نظر بدند
    ولی آیلتس امکانی را فراهم کرده از مدتها قبل که موسساتی که طرف قرارداد هستند میتوننید از طریق Online نمرات را چک کنند و فقط شماره داوطلبی و نام و تاریخ و کد مرکز آزمون برای طرف قرارداد کافیست تا به نمرات متقاضی دسترسی داشته باشه. این امکان برای خیلی دانشگاهها الان فراهمه هرچند برخی استناد نمیکنند وبازهم اصل را میخواند.
    ضمنا نشخه خودتان را هم اگر هنوز داشته باشید شاید قبول کنند×
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    سلام
    در این مورد خاص نمیدونم دوستان نظر بدند
    ولی آیلتس امکانی را فراهم کرده از مدتها قبل که موسساتی که طرف قرارداد هستند میتوننید از طریق Online نمرات را چک کنند و فقط شماره داوطلبی و نام و تاریخ و کد مرکز آزمون برای طرف قرارداد کافیست تا به نمرات متقاضی دسترسی داشته باشه. این امکان برای خیلی دانشگاهها الان فراهمه هرچند برخی استناد نمیکنند وبازهم اصل را میخواند.
    ضمنا نشخه خودتان را هم اگر هنوز داشته باشید شاید قبول کنند×
    بله، اما گفتن که چون مال 5 سال پیشه اطلاعات مربوطه توی سیستمشون نیست.
    نسخه خودمم که اون زمان فرستادم برای پرونده مهاجرت و متاسفانه کپی هم ازش نگرفتم چون اصلا احتمال نمی دادم که کپی آیلتس جنرال سال ها بعد به دردم بخوره !

کسانیکه الان برای مهاجرت اقدام میکنن بد نیست یه کپی از نتیجه آیلتس رو نگه دارن که بعدا برای پرونده شهروندی استفاده کنن.

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم بدونم ملاک محاسبه مدت زمان لازم برای تمدید کارت پی آر یا سیتیزن شیپی تاریخ لندینگ هست که پشت کارت پی آر نوشته شده؟ چون تاریخ انقضای کارت پی آر در روی کارت از نظر ماه با تاریخ لندینگ فرق می کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liz نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم ملاک محاسبه مدت زمان لازم برای تمدید کارت پی آر یا سیتیزن شیپی تاریخ لندینگ هست که پشت کارت پی آر نوشته شده؟ چون تاریخ انقضای کارت پی آر در روی کارت از نظر ماه با تاریخ لندینگ فرق می کنه.
    برای تمدید پی آر نمیدونم، اما برای سیتیزن شیپی ملاک تاریخ لندینگ هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    من سوالی در مورد مدرک زبان برای شهروندی داشتم اما موضوع مرتبطی برای طرحش پیدا نکردم. شاید این موضوع برای تبادل تجارب مربوط به اقدام شهروندی بد نباشه.
    در سایت cic گفته شده که کپی مدرک آیلتس مربوط به پرونده مهاجرت برای پرونده شهروندی کفایت میکنه. اما متاسفانه مرکز آزمون مربوطه بعد از 5 سال دیگه نتیجه اون آیلتس به من نمیده.
    کسی تجربه در این خصوص داشته که cic در این زمینه همکاری بکنن و خودشون آیلتس مربوط به پرونده مهاجرت رو در بیارن و لحاظ کنن؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    ممنون
    سلام
    با پرداخت مبلغ قلیلی در خواست کیپس فیزیکی کنید کپی کل مدارک ارسالی از جمله مدرک آیلتس را روی سی دی برای شما پست می کنند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Hero

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    مدرک من لیسانس مترجمی زبان هست و در گفتگوی که با یکی از مشاورینی که به مهاجران کمک می کنند داشتم ایشون گفتند که قدیم اگر نامه ای از دانشگاه میآوردیم که واحدهایی که پاس کردیم به زبان انگلیسی بوده نیازی برای ارایه نمره آیلتس برای امتحان شهروندی نبود ولی ایشان مطمین نبودند که آیا هنوز هم چنین کاری می شه کرد یا نه . کسی از دوستان در این مورد اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    مدرک من لیسانس مترجمی زبان هست و در گفتگوی که با یکی از مشاورینی که به مهاجران کمک می کنند داشتم ایشون گفتند که قدیم اگر نامه ای از دانشگاه میآوردیم که واحدهایی که پاس کردیم به زبان انگلیسی بوده نیازی برای ارایه نمره آیلتس برای امتحان شهروندی نبود ولی ایشان مطمین نبودند که آیا هنوز هم چنین کاری می شه کرد یا نه . کسی از دوستان در این مورد اطلاعی داره؟
    بله هنوز میشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/citizenship/language.asp

منتهی نمیدونم رشته های دانشگاه های ایران رو هم در این مورد قبول میکنند یا نه. مهم عنوان رشته نیست بلکه اینه که language of instruction انگلیسی باشه. باید ازشون بپرسید.

ار طرف دیگه نمره آیلتس لازم برای امتحان شهروندی خیلی پایینه (4 در صحبت و 4.5 در شنیدن). شما که لیسانستون انگلیسی بوده حتی امتحان هم بدید راحت این نمره رو میاورید.

Junior Member

سلام من یه سوالی داشتم من شنیدم اگر در هفت ماهگی حاملگی بتونیم بریم کانادا و اونجا بچمونو به دنیا بیاریم میتونیم برای فرزندمون تابعیت کانادا رو بگیریم و بعد به خاطر فرزند خودمونم بریم ایا درسته همچین چیزی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sehiyuk نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی داشتم من شنیدم اگر در هفت ماهگی حاملگی بتونیم بریم کانادا و اونجا بچمونو به دنیا بیاریم میتونیم برای فرزندمون تابعیت کانادا رو بگیریم و بعد به خاطر فرزند خودمونم بریم ایا درسته همچین چیزی؟
    برای فرزندتون میتونید تابعیت کانادا بگیرید ولی به خودتون هیچ چی نمیدن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)