صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

سلام.چون تازه عضو شدم این فروم ندیدم و فکر کنم سوالم باید اینجا مطرح میشد.
    من برای سکیل ورکر مانیتوبا اقدام کردم وامتیازم خوبه.فقط شرط داشتن دوست یا اشنا رو تو مانیتوبا ندارم.لدفن اگه کسی میتونه بعنوان دوست فرم برام پر کنه پیام بده تا شرایط رو مهیا کنم.

Junior Member

من شنیدم منیتوبا خودش مستقل مهاجر می گیره مثل کبک.
    آیا این درسته یا با همون EE نیرو میگیره.

سلام کسی از دوستان از روش سرمایه گذاری منیتوبا اقدام کرده ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم که بدون سفر امتیازم رسید و تا اینجا پیش اومدم
    بله اگر با سفر امتیازتون به بالای 80 میره در EOI ثبت نام کنید که بعد از برگشت اطلاعات بروز بشه و قبول شید
    در مورد سفر باید تمام مدارک ویزای توریستی رو داشته باشید مثل دعوتنامه و غیره البته پیشنهاد من اینه با یه وکیل صحبت کنید

سلام
    من هم برای سفر اکتشافی اقدام کردم ولی هنوز پاسخی نگرقتم. منظورتان از EOI چیست؟ در گجا باید پر شود، چگونه و چه زمانی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

سلام دوستان ..... اگر ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید ..من برای سفر اکتشافی منتوبا دعوتنامه دریافت کردم در صورتیکه نه فامیل اونجا دارم و نه سابقه تخصیل و کار در این استان .... الان می خوام برای ویزا اقدام کنم ولی میترسم این همه هزینه بکنم و برم و بعدش این مدارک رو از من بخوان کسی اطلاعاتی در این خصوص داره در ضمن از طریق اسکیل ورکر هم هست نه سرمایه گذاری

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..... اگر ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید ..من برای سفر اکتشافی منتوبا دعوتنامه دریافت کردم در صورتیکه نه فامیل اونجا دارم و نه سابقه تخصیل و کار در این استان .... الان می خوام برای ویزا اقدام کنم ولی میترسم این همه هزینه بکنم و برم و بعدش این مدارک رو از من بخوان کسی اطلاعاتی در این خصوص داره در ضمن از طریق اسکیل ورکر هم هست نه سرمایه گذاری
    سلام
    اطلاعات من در مورد سرمایه گذاری هست که سفر استانی میتونه 15 امتیاز بده که اونم احتیاج به آشنا و فامیل نداره میرید و میایید 15 امتیاز میگیرید.
    اما اسکیل ورکر رو نمیدونم ( فکر نکنم سفر اکتشافی برا اسکیل ورکر امتیاز داشته باشه اما داشتن دوست و آشنا یا فامیل حتما توی اسکیل ورکر امتیاز داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط baharan2007 نمایش پست ها
    سلام
    من هم برای سفر اکتشافی اقدام کردم ولی هنوز پاسخی نگرقتم. منظورتان از EOI چیست؟ در گجا باید پر شود، چگونه و چه زمانی؟
    سلام شما بر اساس جدول امتیازای سرمایه گذاری امتیازات رو محاسبه کن اگر با سفر اکتشافی بالای 85 میشید در سایت اداره مهاجرت منیتوبا پروفایل تشکیل بدید(منظورتان از EOI) که به محض برگشت از سفر و آپدیت کردن پروفایل ان شاله انتخاب شید.

سلام دوستان
    همونطور که توی پست قبلی گفتم حداقل امتیاز برای دریافت توصیه نامه اقدام برای سرمایه گذاری منیتوبا ( وینیپگ) 85 امتیاز شده

سلام دوستان
    کسی خبر جدیدی از پروسه بررسی مدارک و پرونده های سرمایه گذاری 100000 دلاری منیتوبا نداره ؟؟
    کسی اصلا" اقدام کرده؟؟

Junior Member

سلام . من تازه میخوام اقدام کنم. شرایط رو دارم. امتیاز شده 85 و اگر کمتر بشین به سختی انتخابتون میکنند. پروسه منیتوبا 2 سال طول میکشه. فقط تنها چیز عجیبی که یک وکیل به من گفت این بود که باید ویزای شینگن هم بگیرم. کسی در این مورد چیزی میدونه ؟آیا واقعا شینگن لازمه یا وکیل اشتباه میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)